Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

iv- ale masz piekny wykres:) rowniutkie te tempki jak od linijki! a u mnie Rysy normalnie :( po okresie (o ile go dostane) ide do gina na usg niech obejrzy co tam sie dzieje , bo juz mnie to wkurza nieziemsko. W zasadzie najlepiej by bylo isc teraz, np dzis ale on ma terminy najblizsze za 2 tyg wiec lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, i przechwaliłaś:P dziś mi wzrosła:( wogóle jakoś przeziębieniowo się czuję;) widzę, że handel wymienny na kafe trwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- to ze wzrosła to ufff, dobrze ze nie spadla :D a moja ani drgnie kurde,a tak sie cieszylam no coz, czekam dalej wkurza mnie najbardziej to ze nie wiem kiedy bede miala okres i nei wiem jak planowac weekendy grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ale u nas od wczoraj wieje!!! kurcze glowe chce urwac, a w nocy jak wszyscy spią (procz kuby na jego rodzicow) to dopiero slychac jak silnie wieje... mam kanape w kolorze lososiowym, ktora to moj kuba mlekiem nie raz zabrudzil i chce ja teraz sama wyczyscic tylko nie wiem czym - co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo iv- to wkurzajace to fakt. Choc jak patrze na twoje wykresy, to u ciebie jednak po pojawieniu sie plodnego sluzu, ta owu zawsze przychodzi za kilka dni, wiec wtedy musicie co 2 dni dzialać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Co za tydzień!! Słuszałyście o 16latce ktora sie powiesiła w sali katechetycznej w Elblągu?? Normalnie szok.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki ledwo się z łożka zwlekłam - obudziłam się o 9, miałam chwilę poleżeć i znów zasnęłam obudził mnie sms od kofi czuje się różnie, ale daje radę, kompa ma w naprawie więc nie może z nami pogadać :O widze że kawke już piłyście - ja sobie zaraz zrobię - mmm, nareszcie prawdziwa kawka :) kaasia - spróbuj vanishem tym do dywanów i tapicerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie mi wybaczyć, ja mam miesiąc \"nierozgarnięcia\" ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to dzis za zastoj? piatek i chyba juz weekendem zyjecie:) guska jak tam wczorajsza rozmowa z szefowa? mi sie dzis nic nie chce robic, slonce wyszlo, wiater sie uspokoil i chce mi sie drugiej kawy - ale to na nia za wczesnie:) eny - sprobuje vanishem, oby tylko kanapa nie dostala jakis odbarwien bo to nie moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaassia - ja tym vanishem czyściłam swoje fotele i nic im nie było. normalnie wlałam do wody i szczoteczką wyczyściłam. Ten płyn to ma w sobie coś takiego, ze się zamienia w jakieś kryształki i potem po wyschnięciu trzeba kanape odkurzyć, żeby te kryształki razem z brudem usunąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 a ja już posprzątałam, obiad przygotowany i se siedze na kompie. Wczoraj spiłowałam sobie moje tipsy i teraz są ładne i krótkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki moje kochane to już moje ostatnie dni z wami, bo tylko do końca października mamy net - potem nam zabierają :( może uda mi się czasem od Miska laptopka wziąć i chociaz na chwilkę do was zajrzeć. nie wiem jak ja to przezyję :( pamiętajcie o mnie przy wysyłaniu zdjęć, a jakby było cos waznego to piszcie na maila - może będę mogła w pracy sobie sprawdzić :) to już nasz ostatni weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×