Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Gość masz parcie na szklo
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam parcie na pęcherz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto sie orientuje w placach?... kurde jestem zla ze zaraz cos mi sie stanie... 😡....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo glowne pytanie wojewodzkiego wczoraj Agniecha:) w ogole wojewodzki wczoraj przechodzil samego siebie - nie dal dziewczynom dojsc do glosu i gadal jak najety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka uzyskuje efekt stopy goryla, zakładając se na nogę rękawiczkę czarną skórzaną:D Też się wtedy boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, bo jak tak przeczytałam raz i drugi to się zwierzyłam z innego parcia :D myślałam, że to jakiś natrętny pomarańczowy i chciałam odpisać :D:D:D:D no i się wygłupiłam :D a co do wojewódzkiego - ja tak późno się spać nie kładę :) ja chodzę spać z kurami :) o 21.30 max :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie oglądałam wojewódzkiego, bo jakoś mi on za bardzo pajacuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmienia to faktu,ze z tym parciem to jakis pomaranczowy:) Kasia ja sie nie znam,ale o co chodzi??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z parciem na pęcherz to ja :) przyznałam sięprzecież, bo zachciało mi się odpowiadać na wpisy :) miałąm chrapkę sie popstrykać z jakimś upierdliwcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bylam 4 dni w pazdzierniku na L4 - opieka nad chorym Kubusiem i moj ksiegowy mi 250 zl potracil z pensji mimo ze mam wynegocjowana stala pensje netto (bez wzgledu na moja chorobe mam stala netto - - wtedy zwieksza mi brutto) no i chcialam sie dowiedziec czemu w tym miesiacu tak zrobil i dupa - palant nie chce mi powiedziec - odeslal mnie do zusu!!! 😡 doslownie mam takie nerwy ze sie skupic nie moge na niczym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszlam na noze z ksiegowym.... zadzwonilam do zusu, wiem co i jak i ksiegowy powinien na jakis kurs sie wybrac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie! za 4 dni mam dostac kase z zusu, bo zus wyplaca opieke nad dzieckiem, ale babka w zusie byla w wielkim szoku ze jemy az wyszlo 250 zl za 4 dni! no i tak czy siak mam dostac normalna wyplate. ale on wogole jest jakis kurwa nieziemsko debilny! no facet trzesie dupa gorzej niz osika, dla niego nie ma przepisow jednoznacznych - wymieniac bym mogla w niskonczonosc...najgorsze, ze pracuje z nim od poczatku - juz 6 lat i od niedawna dre z nim koty miesiac w miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, zapomniałam wcześniej napisać, przyszły w zeszłym tygodniu moje staniczki z pasażu - rewelacja :D są śliczne i dobrze dopasowane i wogóle mnie się podobają :) w sam raz na mój mały biust - bo to co z niego po karmieniu zostało.... :( o zgrozo... jakie maleństwo :( mam wręcz wrażenie, że mniejszy niż przed ciążą, ale to może tylko złudzenie.. dobra, nie będę się zasmucać.... mam krem ujędniający biust, brzuch, krem likwidujący celulit na udach i ćwiczę callanetics. w zimie dodam narty i może do lata będę jako tako wyglądałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu, Guśka, jakbym Cię nie widziała, pomyślałabym, że jesteś grubą, ocellulitowaną babą ze zdechłym cyckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewzyny:) czigra----@dziekuje za zdjecia kotkow sa slodziutkie:) kocie modele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdechły cyc się zgadza :) niestety :( był zdechł jak skończyłam karmić, jak ręką odjął zdechł :( a z całym szacunkiem - gołym tyłkiem i udami Ci nie świeciłam :P więc nie wiesz, co tam chowałam pod dżinsami :P a celulit serio mam, do tego wcale nie trzeba być grubym... pozostałość po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos telemaniaczki Julity - ona przynajmniej po cichu włączyła telewizor - julka wstaje, drze mnie za włosy jak się z nią nie bawię, rozdaje mokre całusy, łazi po nas i szaleje jak pijany zając w kapuście :D ciesz się że masz taką sprytną i cichą córcię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc guska:) tak czytam co tu wypisujesz i w sumie jestem w stanie ci uwierzc z tym celulitem bo sama mam i na dodatek okropne rozstepy:O wcieram w siebie te rozne swinstwa ale pasowaloby tez pocwiczyc dlatego sie zapisuje na ten fitness juz sie nie moge doczekac:) w listopadzie chce sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agula:) a no nijak...niestety... uwielbiam tekst o pijanym zajacu w kapuscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na prawdę nie trzeba mieć nadwagi, żeby mieć celulit... ja na wagę nie narzekam, ale tej skórki pomarańczowej ukryć się nie da :( mam poprostu tendencję i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak inaczej określić dziecko buszujące po całym pokoju i łóżku, gadające, śmiejące się, bawiące zabawkami, chichrające się........ o 3 nad ranem (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×