Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Iv. wolisz męża czy karte kodów?:P Niesia wymiary zgodne,bo na dupie leżą OK - tylko te nogawki takie szerokie,pumpiaste:) ale mialy taki duzy zakład,ze wystarczy na normalne długie spodnie:) Jutro jade do rodzicow,mama mi na maszynie przejedzie,albo w ogole oddam je mamie:) oczywiscie przed wyjazdem zmotywowalam męża,że ma nie podpisywać umowy,jeśli na niej nie będzie podwyżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, po głębokim zastanowieniu wybieram.. kartę kodów;) bo krisa cięzko byłoby mi ukryć przed ememem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde na tych zdjeciach z podpisywania autografów w Empiku Małaszyński ma taką koszulę,jaką bym chciała kupić Krisowi.Taka zielona z pagonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają byż 4 śluby magda pietrek ruda z moim wojciech z bujakiewicz i pomoc administracyjna z kancelarii z nieco niskim mecenasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze ja tez hanulka :) poslalam linka bo w domu to ogladalama, a tutaj mam czarny ekran, tylko na gorze zdjecie Pawełka w fajnych wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialabym isc do kolezanek na gorze ... ale chyba mi sie nie chce az tak bardzo. a ladna ma magda suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesooo, o jesoooo, kocham Pawełka miłością silną, aczkolwiek chwilową:) Mój rocznik on. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dzieki ci myszo!!! no brzucho ma ona! ale kiecka... bardzo przecietna, ladniej wygladala kiedy z kolezankami sobie przymierzaly w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale teraz kroik kiecuni nieco ciążą zdeterminowany został ma dziewcze w tej ciąży rękę jak pudzian:D no ale w ciązy jest to wolno jej !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro ja tez go kocham i bede walczyc jakby co :D a pomyslec ze jak sie nim wszyscy zachwycali to ja bylam niewzruszona i FOKLE na mnie nie dzialal :) super ze mariolka z wojtkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- NO CO TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ja mu zazdroszcze!!!!! masz jakies foty ????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ja cie przepraszam ALE O CZYM TY PIERDOLISZ????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja też zazdraszczam mężu Twemu, a jeszcze bardziej pawełkowej żonie;) Tak, w Białej Sukience też go widziałam (nie, nie wkładał, grał). Taki hipisek, ruszałby mnie w liceum:) Noooo, ręka niczym kończyna Dominatora:) Dolna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tożem widziała białą kieckę nie dla mnie on zbyt chłopięcy jest dla mnie jednak ciągle nieustanie szymon na miejscu pierwszym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mysza :D:D:D:D ja lubie chlopięca urodę, ale oczywiscie nie szczeniacką, tylko taka pol na pol, zawsze tak bylo, a tzw prawdziwi mezczyzni z kwadratowa szczeka mnie nie ruszają :) wole buźki delikatniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×