Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

agula----sprawdzcie maila tam jest wszystko napisane... szurek----😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - czekam tylko az ta zima sie skonczy :) szurek - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od ostatniego zaglądania tu niewiele nabazgrałyście, toteż szybko nadrobiłam pół stronną zaległość. Ja od rana biegam, załatwiam sobie praktyki w szkole podstawowej w najmłodszych oddziałach. Teraz o 12 jade odebrać papierek że mnie przyjmą na praktyki. Wczoraj wreszcie kupiłam sobie cieplutką kurteczkę. Jako bezrobotnej nie starczyło mi na płaszczyk, który chciałam bo kosztował 500 zł bez tam paru groszy...wiec zadowoliłam się kurteczką. Do tego zamówiłam sobie rękawiczki na allegro i będzie super. Jeszcze nowe butki musze sobie kupić, ale narazie to nie mam czasu :) Tak się zastanawiam, że skoro juz bezrobotna jestem, praktyki mam załatwione to zaczymany sie starac o bobaska. Zobaczymy jak długo każe nam na siebie poczekać . Zmykam się szykować, zajrzę później. Dzięki za 1000 zdjęć i maili, których nie dostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, nauczanie początkowe...? Wczoraj mialam lekcje z chłopakiem w IV klasie. Pyta sie mnie: Nie powie poani nic mamie to pani coś powiem....Mówie ze nie. A on na to: dostałem uwage..Pytam za co..? Ściągnąłem spodnie koledze, wie pani jakie miał zielone majtki!!!!! No masakra, az mnie wryło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula...myslałam że takie rzeczy to się dzieją tylko na filmach...jednak rzeczywistośc jest okrutna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, do tej pory czytała o tym a wczoraj usłyszalam na wlasne uszy.... Spadam kobietki:) Napiszta cuś prze likenda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nadszedl kres
waszej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z was25
UWAGA!! UWAGA!!!! Oglaszam smierc naturalna tego topiku..... Widac jak nie ma myszy nie ma gadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahahahahaha alescie wymyslily :D Postarajcie sie o cos bardziej wymyslnego-smierc topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w listopadzie pusto w sadzie:) dobrze,ze nie smiercia tragiczna - takie warunki na drodze-znowu zima zaskoczyla drogowcow:) ale my sie mamy dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio ogladalam Domowe Przedszkole i byly przyslowia o listopadzie:) niestety to nie moja twórczość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł, joł joł:D jesoo, co u mnie się dzieje, pada, wieje, masakra:( ale na pocieszenie mam czekoladę biało-kawową:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×