Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivisible mannn

Dlaczego jestem niewidoczny...

Polecane posty

Gość ivisible mannn

dla niej ??? To odemnie zawsze uzyska pomoc, to ja jej zawsze poprawie humor, to ja staje w jej obronie, gdy ktoś natarczywy zaczepia ją w klubie, to odemnie zawsze coś miłego usłyszy, a mimo to zawsze woli kogoś innego, i chociaż ją zranił to do niego zadzwoni, z nim wyjdzie na impreze........czy jest szansa, że zobaczy we mnie mężczyzne, którego można pocałować iść za ręke, być w związku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivisible mannn
czyli mam całkowicie zniknąć z jej życia??? to zaraz się spyta czy się obraziłem, zacznie wypytywać kumpli itp...... a może i lepiej....wole nie widzieć jej na oczy, jak mam być tylko dodatkiem do jej życia ....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivisible mannn
tylko my widzimy się codziennie razem studiujemy, a jak nic to nie da ??? jak się wtedy odsunać od niej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeteś dla niej niewidoczny bo matka natura podpowiada jej że masz gorszy od niej genotyp i do spłodzenia potomstwa musi poszukać lepszego samca. Smutne? Ale niestety prawdziwe. Polecam lekturę \"Wojny plemników\" Beckera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ciebie
Wojny plemników" Beckera przestan.. wojny dolarów powinno byc. Kobieta najpierw widiz zaplecze a potem plemniki malo znacie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivisible mannn
no chyba bede musial tak zrobic ale....dla mnie to bezsensu, pokazujesz kobiecie ze tobie na niej zalezy to cie olewa i unika, a jak ja olejesz to nagle sie zainteresuje??? gdzie tu logika??? no właśnie umawiaj się z innymi, tylko ja myśle o niej i bym chcial z nia...a po czym mam potem poznac ze jej stosunek do mnie sie zmienil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ciebie
no chyba bede musial tak zrobic ale....dla mnie to bezsensu, pokazujesz kobiecie ze tobie na niej zalezy to cie olewa i unika, a jak ja olejesz to nagle sie zainteresuje??? gdzie tu logika??? odp 1 jak kobieta ładna, ale nie kocha, a ma w tobie adoratora to sam zoabcz. Ty adorujesz jets na nie. Ty nie adorujesz, czegos jej brak. Kazda lubi byc podziwniana odp 2 kocha i konsumuje te adoraje, przestajesz, ona pokazuje ze kocha.. odp 3 ty adorujesz i ona, i taka wzjamnoesc jets lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivisible mannn
tylko utrudniaja....:( zrobie jak radzicie, jak i tak mnie oleje to poprostu zerwe z nia kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×