Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

JAK I GDZIE SIĘ OSWADCZYC??!! Szukam dobrego pomysłu na ta cudna chwile

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[23.09] 10:08 slawoo (focka83@interia.pl) Witam Mam taki problem chce się oświadczyć ale che żeby to było wyjątkowa chwila i miejsce(zawsze marzyłem o tym żeby zrobić to na rysach(ten widok i wogole)ale moja kobieta ma lek wysokości  meslem o innych sposobach i mam pare na uwadze Ale chciałbym zaciągnąć porady innych osob. Dowiedzieć się jakie maja pomysły na ta szalona i piękną chwile Z góry dziękuje za jakakolwiek podpowiedz:* Pozdrawiam [23.09] 10:21 fod no najpięknie w paryzu na wiezy eifflato jest piękne,ale jeśli gdzieś w polsce to morze nad morzem,na molo w międzyzdrojach jeszcze jak jest słoneczko , przy zachodzie słonca no mega,sama bym tak chciałapotem daj jej najpiękniejszy bukiet jaki kiedykolwiek widziała a ppotem idzicie na kolacje [23.09] 10:22 Calamity Jane Nad Baltykiem o zachodzie slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateeek
Czuje, ze dzisiaj moj chlopak oswiadczy mi sie.Wywnioskowalam to z wczorajszej rozmowy.Dzisiaj zabierze mnie nad jezioro. Mamy tam swoje miejsce, bardzo sentymentalne(to stara laweczka pod drzewem), czuje ze to wlasnie dzisiaj sie wydarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrambaa
jak? no najlepiej "czy wyjdziesz za mnie" gdzie? na kolanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka
piekne:) Wszystkie propozycje, a ważne by ta jedna propozycja pasowała do was oboje:) Ma lęk, a może najpierw wycieczka próbna na wdrapywanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×