Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justaaaaaaaa

o nacieciu krocza!! warto przeczytac

Polecane posty

Gość gfweqgg
jesssusssmariaa, niech ktoś kiedyś urodzi za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
ja juz bylam przekonana po tych wszystkich wypowiedziach na forum ze naciecie krocza jest wrecz konieczne i ze lepiej nieryzykowac ba! nawet nie ktore kobiety wyzywaly te matki ktore nie chca i boja sie naciecia krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam ze naciecie bedzie koniecznie, wszyscy znajmomi ktorzy rodzili mieli naciete :( przeczytalam ze pomocne przy rozciaganiu moze byc herbata z lisci malin, pilam ale chyba z miesiac tylko bo urodzilam przedwczesnie i nie bylam nacieta :) nie wiem czy dziekowac herbatce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
jak to jest z tymi malinami i herbatkami mozna jesc? ja jestem w 10 t.c i zajadam sie malinkami chyba nie bede przez to miec problemu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rymcymcym
Ja byłam nacinana, bo moje mieśnie były twarde jak opona od tira :-(. Nic a nic nie poczułam, nie mam dyskomfortu z uprawiania seksu, a po sześciu dniach (po zdjęciu szwów) czułam się świetnie - nic mnie już nie bolało ani nie ciagnęło. Samego naciecia w trakcie porodu nie czułam, zszywano mnie w znieczuleniu miejscowym (więc tego też nie czułam). Nie jest to taki straszny zabieg jak go malują, ale jeśli u kogoś nie jest konieczny, to bez sensu jest cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioooi
Jak się ma elastyczną skórę to nacięcia nie jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×