Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ana *************

Ja poderwać nauczyciela??

Polecane posty

Gość Do autorki_________
" narazie " ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobójstwo
i pewnie wszystkie twoje koleżanki sie w nim kochają :D:D:D:D:D żałosne :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauroczylas sie nim po prostu i juz :D Jak sie zaczniesz z nim spotykac teraz, to bedziesz miala w szkole przechlapane. A moze on Cie zaliczy, ze tak brzydko powiem i bedzie szukal nastepnej chetnej?? A ty bedziesz miala dziewczyno przerabane na maksa... Chcesz tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
"napewno" ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobójstwo
ok .... .. ... .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. a wie ktoś o tej twojej dziwnej ''miłosci''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdera
a potem będzie kolejna kobieta jęczeć ,ze nikt mnie nie chce bo straciłam dziewictwo..Oddajecie sie pierwszemu lepszemu to pozniej macie ,ze tylko menele na was lecą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
Teraz to nauczyciel nie moze sie z nia spotykac , bo jest DZIECKIEM chodzacym do szkoly.NIELETNIA jest. Ewentualnie, jak bedzie pelnoletnia , no i po ukonczeniu szkoly ( jak zda mature z ta ortografia!) Oczywiscie zakladajac ze on jest nia zainteresowany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobójstwo
no dobra ja leeece oby CI sie nie powiodło dla TWOJEGO dobra .... bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy mysla
ze to porabany pomysl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_________
PO PROSTU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się o moją naukę nie martw!! Naprawdę bardzo smieszne jest to ze jak starszy \"sprzecza\" sie z młodszym (który chodzi jeszcze do szkoły bądż studiuje) to zawsze ma ten sam tekst \"do nauki\" żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiadz w pierwszej lawce w stylu Sharon Stone!!! Jesli zrobisz to tak jak ona w nagim instynkcie, bedzie twoj :o a tak serio daj sobie z nim spokoj poki jeszcze sie nic nie wydarzylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwni jesteściee
Ludzie opamiętajcie się! Wyzywacie Ane a jej w ogóle nie znacie! To że ma 17 lat to nie znaczy, że jest głupią małolatką. W rzeczywistości może być o wiele mądrzejsza od was wszystkich! Zachowujecie sie jakby ona popełniła jakieś przestępstwo :p To jest dla niej taka zakazana miłość a zakazany owoc najlepiej smakuje :P Niech sie podkochuje w tym swoim nauczycielu - ma do tego prawo. Zresztą jest duzo zwiazkow gdzie facet jest duuuzo starszy. Kazdy ma swoj rozum. Niech robi jak chce. Na tym forum, gdy ktos pisze ze ma 17, 20 lat to zaraz "idz do ksiazek, poucz sie" a jak już popełni błąd ort. to jest głupim analfabetą! ŻENADA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co..
dziwna to Ty jesteś.....zakazany owoc najlepiej smakuje:D:D a co będzie jak już sie przekona jak ten zakazany owoc smakuje ..pomyśl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wiesz co...
Zwiazki nauczyciela z nieletnia uczennica sa karalne ! Chyba z jakies powodu , co ? Chcialabys zeby Twoja corka poszla do lozka z nauczycielem o 19 lat starszym on niej ? Moze jeszcze dzidziusia niech sobie zrobi , co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×