Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królowa karolina

czego szukaja panowie po 40????

Polecane posty

Gość królowa karolina

w portalu służącym do poznawania nowych ludzi,ale nie typowo randkowym, napisał do mnie pan po 40 (ja mam lekko po 20) ze chce sie spotkac i poprostu pogadac przy kawie, ze nie szuka przygód, ma dzieci, jest w separacji-tak przynajmniej twierdzi...nie wiem czy mam sie zgodzic na spotkanie???myslicie ze panowie po 40 szukaja kolezanek tylko do rozmowy przy kawie,duzo od siebie młosdzych kolezanek....???powiedzcie jakiejest wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie chce cie przelecieć
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po 40
Bardzo możliwe że chce po prostu pogadać. Nic w tym dziwnego. Może też być erotomanem, ale to przypadłość niezależna od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa karolina
no powiedzmy ze chce pogadać...jestem skłonna w to uwierzyć...ale dlaczego tacy panowie chca rozmawiac z kobietami o połowe młodszymi od siebie??to mnie zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było podobnie
pan lat 40 nawet przystojny, zadbany, kulturalny i wykształcony...w trakcie rozwodu 2 dzieci....chciał tylko na kawe zaprosic ale po któryms takim spotkaniu wyladowalismy w łózku:) jezeli nie masz nikogo, on jest w separacji, spodoba Ci sie a Ty jemu i jezeli macie na siebie ochote to zcemu nie:) fajna zabawa jezeli podchodzisz do tego z dystansem i jezeli chcesz ale napewno nie bedzie chciał tylko gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEZATKA____0
JA BYM SPRAWDZILA CZY MOWI PRAWDE, BO CHYBA BYS NIE CHCIALA ROZBIJAC MALOZENSTWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa karolina
w sumie to tak jakbym poszła na kawe z włsnym ojcem:))...ło matko...ciezko mi to sobie wyobrazic ale pewnie z czystej ciekawosci sie zgodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po 40 i pol
w moim wieku szukam mlodszych, bo przeraza mnie starosc. a mloda kobieta, to jakby powrot do mlodosci......szkoda jednak ze nie moj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa karolina
chyba kawa to nie jest rozbijanie małżeństwa...a na nic więcej NAPEWNO nie moze liczyc...a ze moze nie mówic do konca prawdy to wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mogę tylko
z własną ręką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mogę tylko
naucz sie pisac - ofiaro losu - NA PEWNO!!!!!!!!!! :P wolę z własną ręką niż z młodą analfabetką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwnych dwudziestolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa karolina
do ja juz moge tylko---> dobrze ze ci jeszcze ta reka pozostała...współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po 40
To może zabrzmieć jak abstrakcja, ale niech tam... co mi szkodzi. Facet w tym wieku - zwłaszcza jeśli ma żonę i dość spore dzieci, jest +/- ustawiony finansowo - to miewa takie momenty, że interesuje się życiem jako takim. Interesują go relacje z innymi ludźmi, ich dynamika. Swoje już (przepraszam za wyrażenie) w życiu podymał, swoje zarobił, nie musi się spinać i udowadniać światu "że potrafi". Równie dobrze może szukać młodej kochanki, ale wcale nie na pewno. Spotkaj się z nim, co ci szkodzi. Jeśli faktycznie to ten przypadek o którym napisałem wyżej, to możesz się zdziwić, jak dużo skorzystasz na takim kontakcie i takiej znajomości - w sensie intelektualnym, emocjonalnym. Możesz zobaczyć i usłyszeć rzeczy, których nie dowiesz się i nie usłyszysz od swoich rówieśników (z całym szacunkiem dla nich; po prostu każdy wiek ma swoje prawa). Tylko się nie zakochaj - bo często się zdarza, że właśnie młode panny zakochują się w takich dużo od siebie starszych gościach. Imponuje im ich dojrzałosć i fakt, że ci nie myślą tylko o tym gdzie by ogóra umoczyć. Albo się zakochaj, w końcu to nie moja sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurowej karoliny
dziewczyno jesli wydoroslec nie potrafisz bo wiek ci nie pozwala, korzystaj ze słownika ortograficznego bo az oczy bola jak sie czyta to co piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa karolina
do facet po 40---> bardzo dziekuje za pomoc i madre spojrzenie na sprawe... nerwowym i obolałym za korekte ortografii równiez dziekuje:P Udanego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazserce
Wiem, że to nie na temat, ale chcę pomóc chłopakowi, niestety jestem osobą niepełnoletnią, nie zarabiam i nie mam takiej możliwości. Dlatego zgłaszam się do innych. Tu jest link: http://www.siepomaga.pl/f/fundacja-siepomaga/c/1006 - każda złotówka się liczy, nie bądźcie nieczuli na cierpienie innych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×