Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sex_we trójkę

ona jedna a ich dwóch

Polecane posty

Gość sex_we trójkę

co myslicie o seksie we trójkę dwóch facetów(obaj hetero) i jedna dziewczyna.mam na to ochote ze swoja dziewczyną .czy ktos juz tego probował bo juz we trójke z dwoma kobietami byłem.teraz pora na coś nowego.jak komus się to nie podoba to niech nie pisze zalezy mi na opini osób które są otwarte na nowe przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234anakonda
a ja chciałabym odwrotnie :) dwie dziewczyny na mojego chłopaka i on wybiera mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex_we trójkę
dwie dzieewczyny oprócz Ciebie czyli czworokąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka
Ja bardzo tego chcę,mój mąż się zgodził iszukamy odpowiedniego żonatego Pana ,lecz nie jest to takie łatwe znależć kogoś odpowiediego.Jesteśmy małżeństwem 15 lat ,bardzo się kochamy i podnieca nas myśl o takiej przygodzie i napewno nie wpłynie to negatywnie na nasz związek.Tylko gdzie znależć takiego pana ,może ktoś wie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia28
ja z mężem potrzebujemy dziewczynę do trójkąta .pow.24 lat (my 28,29)biust c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex_we trójkę
mu szukalismy na amorku ale ciezko cos trafic z dziewczynami w trojke mamy juz kilka doswiadczen i bylo super ,moja narzeczona cieszy się że ma takie branie u babek...hi.hi i to wróżnych grupach wiekowych (20lat 25 lat i 37) i kazda z tych partnerek była tak samo chetna na kolejne spotkania.ale niestety wyjechalismy z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia28
ja też już byłam w takim układzie , tylko teraz chcemy z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia28
my dwie on jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
wolalabym ja + dwoch facetow. moj maz jest niby za ale znajc jego jakby doszlo do sytuacji bylo by "male" spiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchawice z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex_we trójkę
do dziunia28 a robiłaś małe kroczki ? bo na moich urodzinach narzeczona zrobiła mi striptiz kumpel tez patrzył.spodobało mu sie to mu pozwoliłem pobawic się jej cycuszkami.jej tez się to spodobało.bzykania nie bylo bo on nie jest w jej typie ale czasami warto zrobic kilka małych kroczków żeby sprawdzić czy obojgu wam to odpowiada.teraz kumpel namawia swoja żone żeby zrobiła to samo.ona nie mówi nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
wiem,ze nigdy w zyciu niezgodzilabym sie na maz + dwie panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to hipokryta
ten Twoj maz:o Zobacz ile to Ci o nim mowi: tyle, ze jemu wolno zdradzac i jest wszystko ok, a Tobie nie...tak mozna to zinterpretowac pod bardziej ogolnym katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia28
ale ja też chcę z babką i nie boję się o to że gdzieś skacze , bo wiem że nie ma nikogo na boku. mnie rajcuje patrzenie na innych , oczywiście na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex_we trójkę
dziunia 28 to powiedz ze masz ochote na pannę ale tez chcesz popatrzyc jak inni się w Twojej obecnosci kochają.I szukaj pary.jak Twój juz sobie umoczy niech drugi facet powoli zcznie się do Ciebie dobierać.Nastepnie dalej dalej .To nie musi się zdarzyć za pierwszym razem.Ale pozwól mu z inną a potem powiedz że chcesz poatrzeć na niego z inną ale tez chcesz trochę zabawy z tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia28
ojoj rozmarzyłam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio_czeslaw
Dla mni to tez mega krecacy temat zarowno 2m+1k jak i 2k+1m. I mi i mojej partnerce chodzi topo gowie i co jakis czas ktores z nas cos napomina natemat trokcika ale do powaznej rozmowy jeszcze nie doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaapier
ja pierdole jak można byc tak pojebanym, prędzej skonami niż pozowle aby obcy facet pukał moją dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jeżeli macie ochotę znaleść tego trzeciego to zapraszam bucik858@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla stałych par to ryzykowne, wymaga w każdym razie dużego doświadczenia, odwagi lub zaufania. Dla mnie to sposób na niezobowiązujący seks. Jak nie mam stałego faceta, albo z aktualnym nie chcę się za bardzo wiązać to wtedy trójkącik lub więcej ale tylko z facetami jest super rozwiązaniem. Zaaranżowanie spontanicznej sytuacji w kilka osób, w jakiś zwykle wyjazdowych sytuacjach gwarantuje brak dalszego ciągu, nadziei na związek. Żadnego wspólnego śniadania - przecież dwóch facetów nie zostanie w łóżku na noc. Taki po prostu czysty seks. Jedyny feler jest taki, faceci w takiej konfiguracji nie odpuszczą jak nie przelecą w dupkę. Zwykle pośpiech, jak chce to po prostu wpycha bez ceregieli. Piszczę to chlapnięcie lubrykantu i jazda. Nie jestem entuzjastką tej dziurki, ale jak muszą to lewatywka i sama wcześniej wprowadzam tam gęstą oliwkę żelową a kiedy trzeba to staram się rozluźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla stałych par bez problemów to super sprawa. Praktykujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzivny
Załuję, że na taki układ się nie zdecydowałem. Moja żona była seksoholiczką i nie wątpię, że doświadczała nie tylko takiego uładu. Mnie izolowała od kobiet, twierdząc wszem wobec, że jestem impotentem, tak więc byłem na jałmużnie podawanej przez żonę, a ciekawość jej przeżyć została niezaspokojona. Szkoda, że żona nie próbowała wprowadzić mnie w ten swój świat, może nasze pożycie było by ciekawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło się z bratem mojego faceta. Miał kryzys w związku, właśnie się rozpadł, zatrzymał się u nas w słuyżbowej podróży. Tak wyszło na spontan, że w nocnej dyskusji, czy jak kto woli pocieszaniu, w klimacie wszyskie kobiety są takie same, niewierne, fałszywe, podjęłam próbę ratowania wizerunku kobiet. Nie próbowałam przeczyć, ale tylko wskazałam na zalety kobiet. Czyli łóżko, miękka, ciepła cipka i cudowny biust. Podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już kiedyś to mówiłam, jezeli trojkąt ma być udany przynajmniej diw osoby muszą być bi seksualne i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to fajna sprawa na początku trochę dziwnie było ale teraz już się nie wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam pomysł seksu z chlopakiem i kolegą. Ale gdy sie okazało że kolega ma dużego to sie wystraszyłam bo jestem drobna. Mój chłopak mnie wziął między nogi i rozsunał wargi i gdy chciał się wbić w cipkę zaczęłam cofać się przed jego prąciem. Wtedy mnie przytrzymał mój chłopak bym sie nie cofneła a kolega ostro wbił do końca i tak mnie rżnął do samego wtrysku. Nie doszłam do orgazmu a gdy wyjął miał krew na członku. Zrobiło mi sie przykro ale mój chlopak mnie przytulił i zaczął delikatnie pieścić co spowodowało że sie podneciłam i sama złapałam mojego chłopaka za członka i włożyłam w cipkę. Co ciekawe bardzo szybko doszłam do orgazmu. Więc nie wielkość członka ma znaczenie by mieć orgazm lecz uczucie którym darzymy osobe z którą się kochamy do takiej konkluzji doszłam po tym trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.54 jak mogłaś to zrobić mężowi i go zdradzić ?. Rozumiem gdyby był to trójkąt i wtedy oboje czerpiecie korzyści i podniecenie nie ma zdrady która jest ohydna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×