Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noooooonoo

suknia a krawat

Polecane posty

Gość noooooonoo

ide na ślub ojej kuzynki z chłopakiem i tak sie zastanawiam czy kupic mu krawat pod kolor mojej sukni ?? Jak myslicie czy to bedzie PASOWAŁO I ŁAdnie wyglądało czy raczej bedzie to przesada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsagfsagadsg
to zalezy jaki masz kolor sukni tzn to będzie owszem ladnie wygladało ale krawat musi pasowac przede wszystkim do koszuli i garnituru ale np zestawienie: bordowa sukienka a facet w czarnym garniturze z jasną koszulą (np bardzo jasna kosc słoniowa albo beż) plus bordowy krawat jest ok albo sukienka granatowa, a u niego koszula bardzo jasny blekit i garantowy krawat itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooonoo
sukienka jest w kolorze takim hymmm jakby lekko złotym ... platynowym... on bedzie mial zapewne garnitur taki grafitowy i koszule hymm no własnei jako koszule powinien załozyc ?? i jaki wtedy kolor krawtau bedzie pasował? i czy taki kolor sukni bedzie pasował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooonoo
a garnitur lepiej zeby mial grafitowy czy jakis beżowy czy cos takiego jak myślicie bardzo prosze o wasze opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooonoo
pomoze mi ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1298
Jak najbardziej dobrze bedzie wygladalo, jesli chlopak bedzie mial kolor krawata pod kolor Twojej sukienki. Bedzie sie ladnie razem prezentowac. Ale nie mam pojecia jaki do tego kolor koszuli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak,ze miałam sukienke czarną a buty i korale złoto-żółte i kupiliśmy mu złoto-żólty krawat i koszulę żółta do rafitowego garnituru.wyglądał swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooonoo
a jak myslicie lepiej do takiej sukni krawat jedno kolorowy pod kolor sukni ? czy lepiej we wzorki np. paski i tylko z elementami pod kolor sukni jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy w paski skośne-różne odcienie złoto-żółtego, naprawdę udał nam sie zakup.nie wiem skąd jestes, kupilismy w fashion house w sosnowcu, jedwabny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooonoo
glammyx - a może orientujesz sie w jakich cenach są krawaty i z jakiego materiału są najlepsze?? ja mam dopiero 18 lat i nigdy krawatu nikomu nei kupowałam dlatego tak sie dopytuje o te wszystkie sprawy :) dzieki za te porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no aa
wypowie sie ktoś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się wydaje ze
fajnie jest jak facet ma kolor koszuli zbliżony do koloru sukienki swojej kobiety... krawat może mieć kontrastujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooonoo
a w jakich cenach są krawaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józia fruzia
jezeli idzie si ę na impreze jako para , to i stroj powinien byc tak skomponowany, zebyscie do siebie pasowali, i właśnie kolor koszuli w kolorze sukni jest jak najbardziej wskazany, fajnie , ze coraz więcej osob zdaje sobie z tego sprawę, miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoooo
w jakiej cenie są krawaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnooooooo
?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryziaa
a w jakiej cenie sa samochody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×