Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jejkuuuuuuuuuuu

___________zna ktoś sposób na wągry - poza tą ściemą z wodą i mąką???

Polecane posty

Gość jejkuuuuuuuuuuu

plisss, bo mnie już coś trafia przez te wągry na nosie 😭. Plasterki nivea, maseczki czy parówki nic nie dają :O/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomaga zwykly piling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuu
na wągry ??? piling na zrogowaciały naskórek, a nie na wągry 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmnkbjhbjh
mi pomaga peeling clean&clear stosuje dlugo,wagry sa ale jest ich o wiele mniej jak kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka malinka
ale prowokacja!!!:D :D Mi mąka pomogla akurat:) polecam piling drobnosiarnisty Kolastyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdussska
fakt z tą mąką to beznadzieja. mi tez nic nie pomogło :/ calkiem niezle za to bylo po maseczce z Garnier, chyba seria Czysta Skóra. W saszetkach ,nie wiecej niz 5zł:) Szukaj znaczka "oczyszcza wągry na 7 dni"... oczywiscie nie oczyszcza az na 7 dni:D ale chociaz prez 2-3 dni nie ma wągrów,albo są mniejsze :) polecam :) aha i trzymaj ją troszke dluzej niz 3 minuty, u mnie działało po 15 :P pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-nitka
A jaki to sposób z wodą i mąką? Pierwsze słyszę. Może ktoś napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa jednak
a mnie ta woda i mąka pomogła.Wczoraj sobie zrobiłam a dzisiaj mam całkiem ładną cerę.Wydaje mi się że to dobrze sebum starło a pory są o wiele mniejsze i bez tzw robaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfbfgbhfgbll
ja codziennie myje twarz mleczkiem, tonikiem i zelem do twarzy.... raz w tygodniu robie maseczke.... a oprocz tego poprostu je wyciskam hehe i nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instr
słuchajcie, nie woda i mąka, a miód i mąka. Ja robię tak: łyżka miodu z łyżką mąki. Staram sie to zmieszać, choć jest to bardzo trudne ale jako tako coś tam mi się udaje. Najpierw oczyszczam dokładnie buzię, potem robię sobie przez 7-10 minut parówkę na twarz. Następnie rozcieram ten miód z mąką na twarzy i jeszcze troche suchej mąki wcieram. Czekam jakies 15-20 minut (ciągle przebywając w ciepłym pomieszczeniu np rozgrzanej łazience, albo kąpieli). Spłukuję, Następnie robię delikatny peeling, żeby jeszcze bardziej oczyścić otworzone pory, znowu spłukuję i nakładam właśnie tą maseczkę garniera "czysta skóra" jest naprawdę super. trzymam z pięć minut spłukuję - po tym obowiązkowo tonik ściągający pory i krem przeciwtrądzikowy na noc. Powiem wam, że jest rewelacja skóra. Na maxa zmniejsza się łojotok, a te miejsca które wcześniej były podrażnione, czy gdzie zrobiło się coś brzydkiego są tak jakby zaleczone. Widać ze cera jest lepsza i się goji. Polecam też z całego serca serię VICHY normaderm. Kosmetyki te są drogie, ale niesamowicie wydajne, więc suma sumarum weychodzi tak jakby kupić coś tańszego ale co się szybciej zużywa. Tonik żel i krem na noc - jeszcze nic tak swietnie na mnie nie działało. Przeczytałam też tu na forum jak dziewczyny zachwalały coś takiego jak BREVOLUX - ponoć to jest jakiś wynalazek na zaskórniki i krostki, gdzieś dalej było o tym napisane, wszystkie dziewczyny mówią że to jakiś cud i ja też mm zamiar to dzisiaj kupić. pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...k
mi sie wydaje ze tych wagrow to nic nie usunie procz kosmetyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiihhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuup
na te czarne wagry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaas
tojest sposob czy go nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja biore
zwykła szczoteczke do mycia zebow oczywiscie stara noie ta co czyszcze zeby nakładam na to peeling do codziennego stosowania i pocieram o skore tam gdzie mam wagry oczywiscie za 1 razem nie schodza ale pozniej jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa juz to widze
jak schodza te paskudy po pocieraniu szczoteczka,predzej dojrze zmarszczony i z biala skorka od suchosci i podraznienia nos ,a wagry jak byly tak beda,juz nic chyba na to pirunstwo nie pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×