Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamke czuje

spytalam sie mojego dobrego kolegi czemu nie mam powodzenia a on

Polecane posty

Gość zalamke czuje

nie chcial mi powiedziec to w koncu go poprosilam o szczerosc duza... zgodzil sie z wielkim bolem i powiedzial, ze to bedzie brutalne ale prawdziwe a wiec jestem ladna dziewcyzna, madra ale za malo sie usmiecham z wygladu fizycznego nie mam tylka, maly biust i jestem chuda zalamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko spoko............
Przynajmniej zaden pustak, ktory kocha laski za ich tylki lub cycki, nie bedzie zawracal Ci glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz co sie zalamywac, przynajmniej jedno mozesz zmienic czyli wiecej sie usmiechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzazzka
a we mnie faceci widza tylko tylek, cycki i buzke. a ja jestem osoba. wyksztalcona, inteligentna, ktora ma uczucia. niestety dla wiekszosci kolesi jestem jak kawal miesa. nie masz pojecia ile razy przez to cierpialam i jakich skur.... te moje zalety przyciagnely, i niestety ciagle przyciagaja:-( wiec glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lib
to chyba raczej zalezy od tego jakich facetów chcesz przyciągać; jezeli marzy Ci sie typowy imprezowicz z koralikami i rzemyczkami to faktycznie masz kiepsko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołkowa kochanka
a we mnie nie wiem co widzą ...nie jestem ładna ,średnio zgrabna jestem ,niezbyt bystra, tyłka nie wypinam wszystkim jak popadnia a i tak faceci się skądś przyplątują...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa gusta i gusciki. PAMIĘTAJ Nawet robak, co kupy popycha znajduje swoja miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty dobrze się czujesz ze sobą? jeśli tak to niczego nie zmieniaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to ja
każda sfora znajdzie swego amatora :P nie ma co się dołować trafisz na swojego i będziesz sie podoabać taką jaka jesteś powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×