Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neni

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

zakładałam juz taki topic pare dni temu ale bez wiekszego odzewu :( wiec zakladam go jeszcze raz w nadziei ze tym razem uzyskam jakas odp. tabletki biore juz grubo ponad rok i pierwszy raz mam taki problem dlatego nie wiem za bardzo co myslec :o zawsze krwawienie wystepuje u mnie 3 dnia przerwy 7-dniowej lecz w tym miesiacu pojawilo sie ono przy 15 tabletce :o skonczylo sie jakies 3 dni temu. teraz jest wlasnie ten 3 dzien 7-dniowej przerwy i nie ma krwawienia.... nie wiem czy ono wystapi? i jak to mozliwe ze w 15 dniu pojawilo sie krwawienie ? termin wizyty u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywal tę instrukcję dla blondynek i smigaj do lekarza kiedy tylko wydaje sie tobie, ze jest coś nie tak... Albo poczekaj, az bedzie juz za późno, rodzina nowe drzwi założy za ciebie ;) Wszystko zalezy od prowadzenia trybu zycia, napewno nie jesz i naduzywasz albo sił, albo glizny... zbyt krótko sie nosisz a organizm sie ziebi mimo twojego goracego temperamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslaca
ja tez tak mialam -nie martw sie zrobilas blad ze w czasie krwawiennia nie poszlas do ginekologa , a teraz nie dostalas okresu bo przez ten czas krwawienia zluszczylo juz Ci sie wszystko. ja tez bym tak miala ale 2 dniu krwawienia(w polowie opaqkowania)poszlam do gin i on mi przypisal tab na wstrzymanie krwqawienia i na drugi dzien juz mi przeszlo i tez dostaje okres 3 dnia 7 dniowej przerwy i dostalam zgodnie z planem ale bardziej skapy. jest ok nie mart sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dostac sie do lekarza w naszym pieknym kraju to nie taka prosta sprawa :o jak juz powiedzialam termin mam za 2 tygodnie a do tego czasu nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×