Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość big de

brak okresu

Polecane posty

Gość big de

Czy ktoras tez z was tak miala? Odstawilam tabletki, i nie moge dostac okresu juz prawie 2 miesiace... Staramy sie o dziecko, ale w ciazy nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big de spokojnie! Powiem Ci,że po odstawieniu tabletek jest to jak najbardziej normalne.Organizm jeszcze się nie unormował. A co do tej ciąży to nie wierz w to,że jak nie ma się okresu to nie zajdziesz w ciąże.Przykładem jest moja kuzynka która w styczniu ma urodzić zdrową dziewczynkę;) Jednym słowem u niej była to wpadka ,uwierzyła w przesądy:) Pozdrawiam i do dzieła Big de!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big de
Dziekuje Lady...ja bym sie bardzo cieszyla z dziecka, tak jak pisalam wczesniej, staramy sie o nie. Ale z tym okresem, to kurcze glupio, bo ciagla mam biegac do apteki po test i sprawdzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big de po co latać ciągle do apteki po test? Szkoda czasu i pieniędzy.Prubuj i nie myśl o dziecku.Wyluzuj się i do wszystkiego podejdz na luzie. Słyszałam,że jest to bardzo skuteczna metoda:) I warto ją zastosować. W ten sposób odblokowujesz psychikę. Ja proponuje codzienne przytulania;) a pod koniec miesiąca albo nawet dwóch ,na spokojnie wybierz się do apteki:)) Im mniej o tym myślisz tym lepsze będą rezultaty. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne sa sytuacje
big de udaj sie do ginexa koniecznie, da Ci luteine na wywolanie okresu. Po anty czesto jest zatrzymanie okresu i sa problemy z miesiaczkowaniem, wiec nie czekaj, bo zanim samo Ci sie unormuje stracisz duzo czasu tak jak ja stracilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big de
dziekuje dziewczyny!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×