Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sony...

Polozna czy ginekolog??

Polecane posty

Gość sony...

Zastanawiam sie czy lepiej zaplacic lekarzowi czy poloznej zeby byli przy porodzie Bede rodzic w publicznym szpitalu ale wole miec kogos "swojego" przy sobie Kazdy mi radzi polozna bo mowia ze lekarz i tak bedzie a polozna bardziej mi pomoze Prosze wypowiedzcie sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania84
Położna jest przy rodzącej cały czas a lekarz tylko gdy zaczyna się poród,proponuje położną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony...
dzieki ze sie odezwalas Moze ktos jeszcze podzieli sie swoim zdaniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja rodziłam to u nas położna non stop nie przysiadywała przy rodzacej tylko też zajmowała się innymi pacientami.Przychodziła od czasu do czasu by sprawdzić jakie jest rozwarcie oraz by luknać na ktg.Kiedy już była zaawansowana akcja to była i położna i gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febrowinka
ja jestem zdaniem że lepiej dać położnej yo ona zawsze jest przy rodzącej a lekarz przychodzi na sam poród -albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony...
Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
Moim zdaniem rola połozonej przy porodzie jest dużo ważniejsza niż lekarza!Ona wtedy gdy będzie punkt kulimnacyjny najbardziej Ci pomoże! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takze...
Tez zastanawiam sie nad tym, tym bardziej, ze moj lekarz nie pracuje w szpitalu, w ktorym zamierzam rodzic. Polozna bedzie caly czas przy porodzie, a lekarz - jesli nie ma jakichs komplikacji - potrzebny jest tylko do szycia, jesli konieczne bedzie nacinanie krocza. Polozna poza tym pomoze tez pozniej, przy karmieniu, opieca nad dzieckiem - taka mam przynajmniej nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My opłaciliśmy położną.Jeżeli masz jakąś znajomą to lepiej opłacić bo gdy zaczniesz rodzić to tylko wykonasz telefon do niej a ona juz bedzie czekała w szpitalu.Nasza kończyła dyżur o 19 w szpitalu ,ja zaczełam rodzic o 18.30 do 0.25 więc cały czas poświęciła tylko mi.Dbała o mnie przez cały poród.Po porodzie pokazała wszystko co i jak z dzieckiem.Przez cały następny tydzień naszego pobytu w szpitalu(mały miał żółtaczke) przychodziła do nas.Jeżeli wolisz opłacić lekarza to licz się z tym że zapłacisz 3 razy więcej niż za położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile płaciłyscie położnej? czy spytałyście sie jej ile tak \"przyjemnosć\" kosztuje czy same zaproponowałyście? ktos wam polecił konkretna położna? skąd wiedziałyście, która dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
też jestem ciekawa ile to mniej więcej kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony...
Ja dostalam numery tel od moich kolezanek Kazda zachwala swoja wiec nie wiem ktora wybrac Musze zadzwonic i porozmawiac Moja kolezanka pytala poloznej ile ma jej zaplacic i powiedziala ze 300 zl Mysle ze kazda ma swoja cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położną poleciły mi pacjentki ze szpitala( w czasie ciąży leżałam tam kilka razy).Tylko że ja zapłaciłam 400 a było to 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×