Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o co chodzi*

Mam tylko Ciebie

Polecane posty

Gość o co chodzi*

Kiedy noc odchodzi Kiedy noc odchodzi Budzę się, by z Tobą być... Kiedy noc nadchodzi Kiedy noc nadchodzi Modlę się, by z Tobą być... W snach Ciebie nie ma, Już nie myślisz o mnie tak, W snach Ciebie nie ma, To znak Mam tylko Ciebie, Powiedz, że słyszysz, Że to nie koniec Już Ciebie nie ma. Mam tylko Ciebie, Powiedz, że słyszysz, Nie ma Cię! Kiedy noc odchodzi Kiedy noc odchodzi Budzę się, by z Tobą być... Kiedy noc nadchodzi Kiedy noc nadchodzi Modlę się, by z Tobą być... W snach Ciebie nie ma, Już nie myślisz o mnie tak, W snach Ciebie nie ma, To znak O co chodzi w tej piosence? bo nie kumam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi*
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATHURA
heh :] sama nie wiem... tyle razy słuchałam tej piosenki ale nigdy nie wsłuchałam się w słowa... to jest bez sensu... nie do zrozumienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to..............
że jak ktoś umrze nie masz możliwości go zobaczyć, za to masz możliwość myśleć...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi*
czy ktoś jeszcze inaczej interpretuje te slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZATHURA
heh :) a może chodzi o to, że ona ma możliwość widzieć się z nim tylko w dzień - "Kiedy noc odchodzi, budzę się, by z Tobą być...", dlatego nie może się doczekać aż minie ta noc, ale ma też wątpliwości czy zobaczą się w dzień czy nie... - "Kiedy noc nadchodzi, modlę się, by z Tobą być..." :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zathura może miec
racje! a moze tez ta noc, to w szerszym tego slowa znaczeniu jakis okres czasu kiedy sie nie widza, i kiedys nadejdzie dzien, kiedy sie zobacza! :O alez ta doda ma glebokie teksty:) ale ten naprawde mi sie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi*
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×