Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malgosia45

nie moge go zapomniec.......

Polecane posty

Gość Malgosia45

CHOC MINELLO 5 LAT NIE UMIE I NIE MOGE GO ZAPOMNIEC CZASEM SIE ODEZWIE WIEM MA SWOJE ZYCIE JA PROBOWALAM TEZ ZYC ALE NIE WYCHODZI MI JUZ SIE NIE STARAM, ZYJE BO ZYJE..... PRZEKLINAM DZIEN W KTORYM SIADLAM DO KOMPA........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ty
jedna tak masz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia45
i co nikt tak nie mial???? pewnie to milosc mego zycia.......:P:P:P::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ale to on
się zakochał, potem wrócił do swojej byłej i ona mu kategorycznie zabroniła kontaktów ze mną (pantoflarz??) . W każdym razie rozstaliśmy się nie najlepiej (nawytykałam mu - charakterek hhehe - że chyba jest facetem i ma swoje zdanie itp....) no i koniec. To było jakieś 3-4 lata wstecz. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś z nim pogadam :) A teraz? często go wspominam i nie mogę wybaczyć że taki słaby jest... ale jednicześni życzę mu aby spełniło się wszystko o czym marzył, i aby życie traktowało go wyjątkowo, bo na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia45
wiesz z moim to bylo tak ze odleglosc byla nie do pokonania on AUSTRALIA ja RZYM i nie bylo sily a spotkac sie bal bo jak mowil poprostu by cos sie wydarzylo(w takim stadium bylismy oboje :P ) tylko jemu to przeszlo a mi ciagle wraca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeny........
CHOC MINELLO 5 LAT NIE UMIE I NIE MOGE GO ZAPOMNIEC NIE UMIEM a nie NIE UMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia45
znalazla sie madra na profesorke szukaja wiesz ?/ wlasnie tu bo akurat zrobilam ten by z premedytacja 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia45
BYK 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
Kobiety!!! Po co marnować sobie młodość i życie na wspomnienia i zadręczające myśli o byłych!!!???!!! Każdy przeżył kiedyś nieszczęśliwą miłość, i ja też:-) I najlepsze co mogę doradzić to nie wspominać. Ja tak zrobiłam. Za każdym razem kiedy nachodziły mnie złe myśli od razu ich odpędzałam. Myślałam o wszystkim byleby nie o nim;-) I pomogło:-D Jestem szczęśliwa jak nigdy!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeny........
"znalazla sie madra na profesorke szukaja wiesz ?/" :D coś kiepsko u ciebie z interpunkcją :D I bardzo ładne wytłumaczenie wymysliłaś, że niby z premedytacją to napisałaś.... Hahahahahah:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×