Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie mnie nie rozpieszcza..

Prosze o pomoc dziewczyny...licze na was

Polecane posty

Gość życie mnie nie rozpieszcza..

Mam pare rzeczy do zmiany w wyglądzie...decyzja już podjęta, operacje mnie czekają.... nigdy nie miałem dziewczyny, nie jestem nieśmiały, jestem niestety brzydki, mam lekko odstające uszy, nosze okulary w których wyglądam jak debil, zęby żółte ( od antybiotyków jakie dostawałem jak byłem mały:( ). Byłbym hipokrytą gdybym twierdził, że nie przez wygląd dziewczyny mi dają kosza... mam już dosyć upokorzeń chce to zmienić, no właśnie w tym roku stać mnie tylko na jedną zmiane, od czego zacząć??? Najjpierw uszy czy okulary ??? bo już nie wiem co je bardziej odstrasza, zęby będe troche wybielał nabierząco, ale i tak mnie czeka poważna inwestycja w nie :(. Prosze was tylko o wskazanie tej rzeczy która bardziej szpecii..... od was zależy czy wkońcu zaczne żyć, czy dalej wegetować jak teraz... Mam 22 lata, szkieł kontaktowych nie moge nosić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie uszy
okulary można dobrać tak, ze wygląda się w nich lepiej niż bez ale odstających uszu nie ukryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdanie uszy
Jednak naprawde nie sadze aby to one byly powotem ze nie mozesz znalezc dziewczyny...Ja na takie rzeczy w ogole nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.....
ja osobiscie sadze, ze troche wyolbrzymiasz, ale ja bym ci radzila na poczatek korekte wzroku, bo to nawet twoj komfort poprawi, oczywiscie najpierw sie zorientuj czy to wogole u ciebie mozliwe, a zebami mysle ze nie powinienes sie az tak przejmowac, bo w sumie co drugi polak ma naturalnie zolta kosc, a nie bielutka, wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *haaaaaaaaaa
Uszy równoczesnie z okularami ( czemu jedno ma przeszkadzać drugiemu - chyba ,ze planujesz laserową korekcję - tu o odstep w zabiegach zapytaj lekarza ) . Zeby na bierząco w trakcie - akurat w tym temacie możesz zaczać działać chocby jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie uszy
a ja uważam, ze owszem - to uszy moga sprawiac , zę nie może znaleźć dziewczyny. ale nie dlatego, ze dziewczyny na nie patrzą i uciekają tylko dlatego, ze on ma kompleks i przez to zamyka się w sobie. Operacja może zdziałać cuda - nie tyle zmieniając wygląd co podnosząc samoocenę a co za tym idzuie pewnośc siebie dzięki której bedzie miał odwage podejśc i zagadac do dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie mnie nie rozpieszcza..
dziękuje za odpowiedzi, zrobiłbym bym wszystko na raz ale brak mi funduszy, studiuje dziennie, i tylko w weekendy dorabiam, właśnie na te operacje. Ktoś miał operacje uszu w Poznaniu ??? Z tą korektą to kolega mnie jeszcze nastraszył, że podobno nie możnma potem na siłownie chodzić... ale przez jakiś czas czy do końca zycia??? Wiecie dlaczego w ogóle pomyślałem o tych operacjach??? Bo ile razy można dostać kosza od dziewczyn w czasie gdy mój kolega, który ma problemy z wysławianiem się sensownie może sobie wybierać jaką chce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *haaaaaaaaaa
Po takie konkretne informacje radziłabym Ci siegnać tutaj - wejdź na forum , faceci tez tam siedzą bez obaw ;) http://www.beautywpolsce.com/portal/index.php I faktycznie może warto jesli cena ma być odzyskanie , albo nabranie pewności siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviovi
zdecydowanie uszy. Oprawki mozesz sobie dopasowac taz ze będą Cię nie szpecic a wręcz dodawac Ci uroku :) powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, ze zamiast wydawać kupę forsy na operacje to warto udać się do stylisty, który pokaże Ci, co pasuje do Twojego wygladu, jaka fryzura, okulary, styl ubierania, jakich kosmetyków używć, zeby poprawić cerę czy zlikwidować krostki itp., itd. Jeden mój znajomy skorzystał z takiej porady i wierz mi, nie wierzyłam własnym oczom, kiedy go spotkałam. W życiu bym nie pomyslała, że ten facet jest przystojny, a teraz jest i to jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Zęby. No chyba że uszy masz jakieś gigantyczne albo jedno duże a drugie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tyle
Przeciez to tak trudno powiedzieć jak nie widac jak wygladasz, bo moze obiektywnie te uszy nie są odstające tylko tobie sie tak wydaje....a okulary to kwestia dobrania, mnie nie przeszkadzają okulary u faceta sama tez noszę. żeby żółte moga wygladac nieestetycznie i warto wybielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie mnie nie rozpieszcza
dziękuje za odp, ale im więcej tym lepiej a więc panie piszcie, moze ktoras miala podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
:D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Kotek ma trochę odstające uszka i dodaje Mu to uroku, a zakochałam się w jego cudnym uśmiechu, więc może lepiej jednak zacząć od zębów. potem uszy, na końcu wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×