Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znudzona poetka

wiersz

Polecane posty

Gość ksiĄżniczka
Żegnaj piękny gosu umocz swego w sosu:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
milej nocy w takim razie snow milutkich i ciekawych i jak beda klopoty z zasnieciem to milej z paluszkami zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
CZy ktoś tu powojuje gdy na tapecie chuje Czy same tu cnotliwe panny siętojebliwe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj książniczko tak się składa że z kobitką tu się gada :) lecz wybaczam i informuje że następnym razem Cie opluje!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
mysle ze same cnotliwe i swiete jak swiety turecki ze w niedziele wieczorem podciagaja swe kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
Gmeram kręcę palem w dupie bo się nudzę sam w chałupie lepkie łapki mam od gówna i śmierdzące bardzo strasznie ale zrobię sobie dobrze może szybko mi się zaśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
Wszak juz ślinę w myślach ścieram lecz od dziś w słowach dobieram Co za potwarz, co za wiocha! Idziesz spać - gosu wynocha! Lecz się tylko nie obrażaj Palcem mi tu nie wygrażaj Bo na forum som my przecie I Trzy po trzy wszyscy pleciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
A Ty snafca - umyj palec bo będzie niezły zakalec Wszak co by nie opowiadać Ze smrodkiem nie chce się gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
Boski kawalerze snafca, pamietaj tylko umyc rece jak gówno się maca. Bo od tego potem straszne sa choroby i na całe ciało przechodza mikroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
Ech księżniczko nadstaw tyła palec dawno już umyty chętnie teraz cię przelecę bom jest bardzo niewyżyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
A mikroby są tak głupie... Moga się zagnieździć w dupie! I co jutro pocznie znawca Jak już tam NIE WCIŚNIE PALCA!!!!????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
Dupa biała ma zajęta I choć przcież jam nie święta Choć chwilowo fantazjuję Kocham chuja ponad chuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie mile panie nie przystoją te tematy takt jest dzis na pierwszym planie a snafca jest brzydki i kudłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
Linoleum chcesz czy persa Dziś odpowiedz na pytanie Ale jak Cię zauroczy Na nic gusta i gadanie Bo pasterka weźmie księdza Ksiądz kurewkę Kurwa - księdza I choć może jest to głupie KAŻDY - drapie się podupie Kiedy sądzi że nikt więcej Nie spogląda mu na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
doriks kłamca nad kłamcami pieprzy głuptas farmazony bo przystojny całkiem jestem i dokładnie wygolony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona.....
taki całkiem wygolony? Połyskliwy z każdej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszokletka
siedze na klozecie sraka mnie zalała chyba sie podetre choć jestem niesmiała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
Snafco, gładkie twoje ciało Mówi że mu seksu mało Lecz odpowiedz teraz mi Kto po nocach Ci się śni Którą pieści Twoja głowa Której piękne z ust twych słowa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
Tak, gładziutki i bezwłosy za wyjątkiem mej czuprynki którą mogą głaskać czohrać miłe panie i dziewczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
wierszokletko moja rada to :podetrzyj sie paluszkiem a gdy bedzie Ci sie nudzić druga reka podrap sie za uszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
Wierszokletko SIŁY ŻYCZĘ Choć pomocy nie użyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
snafca, trochę dziwne że miłe dziewczynki od razu zabierają sie do twojej czuprynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
ja "do jutra" mówię Wam bo na plecach ptaka mam czeka mnie wieczorak błogi wszak go wpuszczę miedzy nogi... napastuje mnei kochanie bo go jara to gadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
Nie ma Pani takiej damy choć samotnie zasypiamy nikt nie szepce mi do uszka milczy nawet ma poduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnam was juz moi mili zegnam lysych i kudlatych tych co ze mna sie kłocili, i tych bardziej niekumatych Dobrej nocy, gorących snów jutro wpadne moze znów :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
to księżniczko w takim razie do jutra... tylko niech ci ptaszek nie obetrze pół futra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafca
ech sokolnik miły jaki puszcza ci na plecy ptaki ale czy wróbla czy jastrzębia? bo jak wiemy każden drób ma malutki bardzo dziób;) Pozdrawiam i dobranoc - wszystkich poetów z bożej łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
Dobranoc doriks dobranoc reszta swiata tez juz dzisiaj spadam piwo sie skonczylo :( ale przyznam ze gadac z Wami bylo niezmiernie mi milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście.....
same śmiecie na tej liście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×