Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znudzona poetka

wiersz

Polecane posty

Gość znudzona poetka

Siedzi ptaszek na trupie, i drapie się po dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
cóż za głebia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
caly wieczor nad tym pracowalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosu
dupa mu się zdarła myślał że umarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
pelen bólu przerażony polecial wiec na sex do żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosu
żona odmówiła bo dupy nie umyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
na nic byly blagania że nie w dupę ją gania musiał biedak do sikorki zalecać się (jak w każde wtorki). Sikorka to ptaszek był bowiem młody Zawsze miał ochote na gody. czasem jednak sytuacje były nieprzytomne na przykład jak orzeł widział jak wróbel ją rąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosu
wróbel był to przechuj jakich mało jak ją jebał wszystko podskakiwało, wiedział że jest panem w te klocki jebał przeciej inna każdej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
Podskakiwaly nawet cycki, ktorych nie miala mimo ze o nie bardzo sie starala Co dzien modlila sie o nie do pierzastego boga a u innych ptaków w lesie rosla wtedy trwoga Wróblowi roslo wtedy co innego jako ze mózg mial jakoby "nie tego" Jebal juz golebia, kruka a nawet motyla taka seksulana tkwila w nim sila To wszystko jednak bylo mu za malo od pewnego czasu na lisice patrzyl smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosu
lisica, niezła suka każdy ją po nocy stuka, lubi na tors zrobic stolca albo nadziać się na bolca więc tak wróbel nakręcony w dole stoi mu już jonny leci pędem na lisisce na tą ptasią tygrysice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
mysli: zrobie dzis anala bo do tego stworzna ta lala. Bierze swoj pierzasty paluch i jej dziurke oliwka smaruje potem nawet bez pytania od razu do srodka sie ładuje. Troche na poczatku lisica krzyczy i nawet troszeczke sie opiera wróbel jednak, kazdy to wie, to długoletni tego sportu wereran Rytmicznie sie wiec porusza i odedchnac nie da lisiczce jednak ta jako suka ogromna chcialaby takze miec cos w piczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc za szyszką się obraca lis ja wtedy w cyce maca wykukała jedną szychę może już pocierać mychę!! myśl ta ją tak podjarała (jemu ciągle stoi pała) że jej cipka się zmoczyła i mu pierda w twarz puściła wróbel zaskoczony wielce włożył w dupę se widelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
tak jakos szczesliwie sie zlozylo ze bolcem od widelca trafil w punkt g az bylo mu milo. Lis za to wyrwal jej szczyche przerazony ze sam jeszcze dostanie pierda jak zaladuje z drugiej strony jego plan spalil na panewce, zeby wróbla zjeść jak juz sperma poleci... wtedy i lisica bylaby szczesliwa i pyszny kotlecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
moze i sie nie rymuje ale mam to w dupie bo piwo mi się psuje. I całą noc bende dziś samotna Mimo że przygarnełabym jakiegos "kotka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie pierdol przedstawienie sama tego tu nie zmienie i sie nie martw, tym ,że sama jak już dorwiesz jakiegoś pana to sobie odbijesz całkowicie również na swojej pycie :classic_cool: 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo piwo, piwo byc musi ten jest debilem kto sie nie skusi pianeczka biala, smaczek gorzkawy jak nie ma piwa to nie ma zabawy :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
może i sobie odbiję, jednak dziś własnie bym chciała bo właśnie jestem w takim stanie (po piwie) żebym chyba nie żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szklance utop wszystkie smuty potrzyj sobie szyszką suty lepiej Ci na duchu będzie to jest moje na dziś orędzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
a piwko sama pije niestety więc i zabawa średniawa bo taka to w jedna osobę smutna popijawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
A suty nawet jak pocieram to nie chcą stać z żałości ze wieczorem dziś nie będzie żadnych u nich meskich gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz niestety bywa nie zawsze kompana mamy do piwa nie zawsze jest tak pieknie i milo miejmy cierpliwosc by to sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiĄżniczka
Pierdol to poetko niedorżnięta nimfetko Rozłóż swoje nogi Poczuj palec błogi A jak nie wypada... To leć po sąsiada Niech Cię tak wyrucha Aż mus puchnie grucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa!! no to problem masz może sobie przerób twarz lub polegnij na swym łóżku na swym, dojebanym brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
doriks, jesli samej/mu po piwie tez Ci nie wesolo To w solidarnosci Chyle przed Toba swe czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
tylko problem znowu niestety bo za sąsiadów mam same paszczety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona poetka
a na twarz swoja nie narzekam choć pewnie przyjdzie wiek że te słowa odszczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie musze zmykać wam pozwalam jeszcze klikać ale jutro tu zaglądne i teksty zrobie porządne nara, nareczka moja kompania a jak pijecie, to ja z wami- BANIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×