Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna swojego przyjaciela

Dziewczyna swojego przyjaciela.!!!!!!

Polecane posty

Gość dziewczyna swojego przyjaciela

zostałam dziewczyna przyjaciela z ktorym przyjaznie sie od 7 lat :) Tak jakos wyszlo :) czy mieliscie podobne przypadki w swoim zyciu? Jak to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcieliśmy ale nie mieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swojego przyjaciela
ahaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcieliśmy ale nie mieliśmy
dlatego ciesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swojego przyjaciela
halo opowiedzcie mi cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna swojego przyjaciela
muzyczna>>> i jak uadalo wam sie:)? jestescie szczesliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak do tej pory jesteśmy szczęśliwi, a jesteśmy już 5 lat ze soba :) Wcześniej przyjaźnilismy się, ja mialam chlopaków, on dziewczyny na jeden raz :P oboje na to wszystko patrzyliśmy, ale fajnie, że tak się stało, jak się stało, że jestem z moim przyjacielem, bo kto Cię bardziej nie zrozumie, jak on? :) Fajnie, że Ci się to udało, bo w zwiazku liczy się przede wszystkim przyjaźń, trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżż
najpierw był moim przyjacielem, potem wspaniałym chłopakiem a teraz nie mam ani przyjaciela ani chłopaka :( oddyzwamy się normalnie ale doskonlae wiem że on jeszcze coś czuje do mnie a ja do niego:( jesteśmy już rok bez siebie :( każde z nas boi sie zrobić pierwszy krok ja nie chce bo sie boję znowu że nie wyjdzie a co on myśli to nie wiem ale kiedyś mi napisał że żałuje pewnej decyzji ale już jest za poźno żeby cokolwiek zmienić, myśle że właś ie chodzi mu o mnie ja w sosunku do niego staram się być obojętna żeby nie zauważył że jeszcze coś czuje do niego :( ile jeszcze tak będziemy się oszukiwaćć???!!!!!! a miało być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zakochana
a ja kocham mojego przyjaciela od 5 lat i on cos do mnie czuje tylko narazie nie wiem co bo miloscia bym tego nie nazwala. A bardzo bym chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×