Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migdałka2222

KOCHAM GO TAK BARDZO, TESKNIE...ale....

Polecane posty

Gość migdałka2222

ale sa pewne przeciwnosci ze nie mozemy byc razem.Spedzilismy cudowny dzien wczoraj, teraz znow wyjechal, nie wiem kiedy przyjedzie...al martwi mnie czemu sie nie odezwal, nic nie napisal, zawsze po naszych spotkaniach pisal cos jeszcze, dzwonil.Ja mu napisalam smska ....nie odpisal:( To wszytstko on zaczal, mowil, ze mnie kocha pisal, dzwonil, tesknil, chcial byc ze mna itp.Ale to zycie do dupy!!Mi zaczelo zalezec, a teraz nie wiem co sie stalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pracuje. A poza tym napewno miał usmiech jak otrzymal sms:) poza ciagle odpisywanie - to zniknie ten urok;) smsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka2222
wiem, ze wczoraj nie pracowal, poza tym wieczor, noc, zawsze pisal, ze teskni, ze mu mnie brak:( zawszeeee.tymbardziej ze jak sie widzielismy bylo wszystko super.a teraz nie wiem kiedy go zobacze i czy jeszcze zobacze:(smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale związek to nie przesladowanie:) wczoraj nie pracował ma byc ze mna. hmm złoty srodek, ma siebie, ale i czas z toba. Inaczje to bedzie nie tak:) zobaczysz go,jak kocha? sam mowil i zabiegał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka2222
problem w tym, ze my nie jestesmy razem:( on ma kogos , ja tez.kiedys bylismy razem, pare lat temu, teraz w wakacje sie spotkalismy i uczucia wrocily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może był z tamtą dziewczyną
Szczerze to takie postępowanie jest chore. Wiem coś na tem temat,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka2222
tez taka sytuacje mialas/es??wiem, ze to jest nie fair, ale jest od nas silniejse.On jej nie kocha....chyba czekal na moja decyzje, ale ja tez nie potrafie odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×