Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ti ti ti

Nie moge przez to funckjonowac normalnie.

Polecane posty

Gość ti ti ti

Mam to glownie wieczorem. Nie spie przez to :/ Co to takiego? Sluchajcie moje cialo jest gorace, ale temp nie mam podwyzszonej. Uczucie palenia w nogach, ale zimne stopy i dlonie!! Wlosy az mi deba stoja No i do tego uczucie,ze plynie mi goraca krew w glowie. Ze zalewa mi oczy, slysze puls w glowie.. dzisiaj rano wstalam z czerwona buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibka
idż do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti ti ti
Lekarz mierzy cisnienie - niby ok. Teraz tez mi zimno, brrr...a taki upal na dworze :| Wieczorem goraco..no zwariowac mozna po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti ti ti
No a najlepsze obudzilam sie dzisiaj z czerwona twarza i z taka musialam jechac do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne sa sytuacje
ti ti ti sprawdz hormon tsh, jest to hormon tarczycy. Moga byc takie objawy przy tarczycy wlasnie, skoro cisnieni emasz dobre trzeba szukac innej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ti ti
Ile masz lat.Ja mam takie same objawy jak Ty.Spróbuję przebadac tarczyce.Najgorzej rano jak szybko wstaję,krew uderza mi do głowy:),jestem tez czerwona jak burak i dziwnie się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ti ti
ja nie jestem w ciaży,ale wiem,ze mam problemy,brałam hormony,teraz odstawiłam,bo nadal to samo,musze isć znów do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa....no to hormony szaleja...no u mnie strasznie. Teraz jak siedze to mam lodowate stopy!!!! I rece!! A taki upal na dworze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne sa sytuacje
ti ti ti moze u Ciebie to tez hormony, ciezko powiedziec jak nie jest sie lekarzem. Bralas moze tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×