Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieski poniedziałek

płaskie do ślubu

Polecane posty

Gość niebieski poniedziałek

szukam butów do ślubu bez obcasów jestem wysoka i na inne nie mogę sobie pozwolić... znalezc taie buty to nie nie mała sztuka nie będe syna do komuni prowadzić ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
na kwiecień.....jeszcze do wyboru ekri czy białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubo przed ślubem...
no super te buty!!! Ja bym chciała takie na płaskim obcasie, żeby się cieszyć weselem, a nie przeżywać katorgi w butach z wysokim obasem. Dobrze wiedzieć ,ze są ładne takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ja bede miala ten sam problem tzn jeszcze nie ma daty ustalonej ale predzej czy pozniej slub bedzie no i ja mam 167 cm a moje Kochanie 172 wiec obcasy odpadaja :( ale te buciki sa przesliczne , zwlaszcza te w kropki gdyby bez tych kropek byly a nei uwazacie ze takie plaskie buty sa malo eleganckie w zestawieniu z suknią slubną ? bo ja mam takie wrazenie, ze razem nie bedzie to rewelacyjnie wygladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubo przed ślubem...
ale przeciez i tak nie widać butów pod suknią ślubną ,więc what is the difference ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hmm no wlasnie a mnie jakos to nie przekonuje :) ale postanowilam ze bede miala buty plaskie choc bylam raz na slubie gdzie panna mloda przewyzszala swojego meza i jakos nie wygladali na zrozpaczonych z tego powodu ja jednak wole byc ciutenke chociaz nizsza ;) a jakbys znalazla jakies zdjecia tych bucikow w zestawieniu z suknia to bylabym wdzieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no nie kazda suknia sie wloczy po ziemii w przypadku niektorych moze to byc widoczne i wtedy wydaje mi sie ze traci caloksztalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubo przed ślubem...
no to trzeba dobrać tak suknie ,zeby butów nie było widać i z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem... wyższe obcasy wyglądają ładniej, ale bez przesady. Kiedy sukienka jest długa, mało kto zwraca uwagę na wysokość obcasa. Poza tym na zdjęciach znajomych ślubujących widywałam buciki na obcasikach 3-4 cm, wybierane ze względu na wygodę. Wyglądały znakomicie. Takie też odpadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
dodam ż ejeste mozliwość wykonania butów z tego samego materialu jak sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dzieki dziewczynki bo szczerze mowiac od pewnego czasu sie tym zamartwiam tzn nie zamartwiam ale tak sobie myslalam czasami jak ja do tego slubu pojde jak juz pojsc przyjdzie mi pora ;) nie zebym sie wstydzilla mojego Słonka że nie jest wysoki, choc wyzszy troszke ode mnie no ale same rozumiecie takie 3, 4 cm tez moga byc bo mam takie czółenka i mimo to jestem nadal ciut nizsza tzn jak idziemy to jestesmy prawie rowni bo on nie potrafi sie do konca wyprostowac a jak stoimy to widac roznice takze mysle ze bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
:) dzięki za pomoc... duża różnic wzrostu między partnerami daje swobode wyboru... to zastanwawiajce,że większość producentów obuwia produkuje szpile a czy zawsze kobieta musi być modelowo niższa 160 a facet 180 i gra czy niekt nie bierze pod uwagę prawie równych? przecież nam ładne buty ślubne też się należą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
Ppapierowe ---> na tym ostatnim linku wszystkie sa śliczne ;) ;) kurde a ja myslalam ze nie robia butów do ślubu na niskim obcasie i zeby jeszzce ladne byly dziekuje za linki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
niebieski poniedzialku ---> a ile cm roznicy jest u was ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
gdybym znalazła zupełnie płackie lub na 1.5 cm a nie na 3-4 cm byłabym szczęsliwa dla niektórych te 3-4 cm to żadna róznica dla mnie i mojego narzeczonego znaczna bo kiedy różnica wzrostu jest niewielka tzn 5 cm..to każdy centymetr dużo znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać, białych butów na niskim obcasie skolko ugodno :) W ogóle to jak przeczytałam temat topiku, pomyślałam sobie: Kolejna kretynka, bo zgoła o czym innym pomyślałam, nie o butach :p Papierowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
5cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
i bardzo dobrze się czuję kiedy tomek ubiera "normalne buty"a ja np japonki na płaskiej podeszwie... marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
hahaha pładki biust to nie problem :) odpowiedni ;) gorst i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
przepraszam za pozjadane litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ej ale ja eteż o cyckach pomyślałam ;) ;) Niebieski poniedziałku ---> u nas jest tak, że moje KOchanie uwielbia styl sportowy czyli prawie wszystkie jego buty to adidasy typu halowki na plaskiej podeszwie nawet buty do garnituru kupil sobie takie plaskie :P a znam chlopaka tez niskiego, ktory sobie takie "ciezkie" buty kupuje na takich klockach jakby albo adidasy na takiej jakby koturnie zeby sobie cm dodac i szczerze powiem, że nie zabardzo mi sie to podoba :D ja tez generalnie uwielbiam japonki ale mam tez kilka czółenek na takich wlasnie 3 cm obcasach i nawet nie jest tak tragicznie :D moj mateusz i tak jest ciut wyzszy jak ja w ttych czolenkach jestem mam tez brata ktory ma 185 cm a jego narzeczona 183 i w sumie sa prawie rowni tylko ze oboje wysocy i to chyba lepiej wyglada niz 2 niskie osoby podobnego wzrostu aczkolwiek moge sie mylic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
salamandra plamista----> ciesze się, że sama nie jestem :) nie wzrost naważniejszy fajnie być mała kobietką przy wysokim facecie ale to mało istotne gdy wszystko inne jest cudowne na jakie buty się zdecydujesz? ja chyba na te bardzije szpiczaste na 2,5 cm....ach żeby tak dało się na chociaż 2cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ja chyba tez na te 2,5 cm tylko że ja jeszcze nie mam zaplanowanego slubu ehhehehe ;) w listopadzie minie nam 5 lat i moze wtedy zaczniemy cos myslec ;) albo poczekamy az obronimy mgr (w marcu) i wtedy sie zobaczy heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
:) nasz w kwietniu 28.... życze w takim razie powodzenia podaczas obrony i wyznacznenia daty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
też miałam do ślubu buty firmy growikar - i byłam bardzo zadowolona. obcasik niziutki wzór 181/5, a bucik bardzoooo wygodny. bardzo polecam, tym bardziej że nie są zbyt drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski poniedziałek
sarita----> wielkie dzięki za opinie papierowe nożyczki--->dziękuje za szybką rekacje i pomoc reszcie za kulturalną dyskusje :) bardzo to uprzejme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×