Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kijankaq

czy to rozsądnie tak karmić 7,5 miesięczne dziecko?

Polecane posty

Gość kijankaq

moja dobra przyjaciółka ma właśnie w takim wieku brzdąca i krępuję się zwrócić jej uwagę na temat karmienia jej synka. tymbardziej że sama nie mam dziecka, więc i doświadczenia. ale wydaje mi się że "głodzi" swojego bobaska ponieważ prawie przez cały dzień podaje mu tylko kaszkę ryżową na mleku modyfikowanym z butelki.czasami obiadek ze słoiczka, jabłko lub banana ale to nie codziennie tylko czasem. nie wiem może ja się mylę, może to mu wystarcza skoro rośnie zdrowo. przy wzroście 72 cm waży 8 kg. jest spokojnym dzieckiem. kiedyś byłam 3 dni u niej i widziałam że temu chłopczykowi wystarcza kaszka. a wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijankaq
proszę odpowiedzcie mamay które mają w tym wieku maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma 11 miesięcy, co widac na fotkach:) Ale jak miał 7,5 mca jadł dużooooo rzeczy :) Przez cały dzień na kaszce to by chyba z głodu umarł :P Ale dzieciaki są rożne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguna beach
Właśnie. Dzieci są różne. Ja mam brzdąw w tym wieku i waży 7400 przy 76!!! cm. Nic nie chce jeść. :O Muszę w niego wmuszać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet na pudelku od Nan3
pisza 3 razy posilek mleczny i dwa inne, chiociaz moj maly je wiecej innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajdo
mój też tylko kaszka bo inne jedzonko poprostu nietoleruje, nie rozumiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozsądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
jezeli dziecko rozwija sie prawidłowo to nie ma obaw,że mama źle go odzywia,dzieci w tym wieku są pod stała kontrola pediatry i jakby było cos nie tak to lekarz napewno zwróciłby uwagę moje dzieci przez pierwsze 6 mies były tylko i wyłacznie na piersi,potem stopniowo wprowadzałam inne posiłki tak,ze w wieku 7,5 mies. nadal ssały pierś(na zadanie) i oprócz tego zupki ze słoiczków,niektóre owoce,chrupki kukurydziane,herbatki dla dzieci i tyle :) dopiero jak miały więcej zabków,czyli po ok 1 roku to zaczęły mieć bardziej urozmaicona diete zawsze były i sa zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie chcesz mieć wątpliwości jeżeli chodzi o karmienie malucha to skorzystaj ze specjalnego poradnika. Ja się na nim opieram i mój maluch jest zdrowy jak ryba. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×