Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buszuująca w zbożu.....

ludzie,help- randka w piątek.....

Polecane posty

Gość buszuująca w zbożu.....

pierwsza chyba od 4 lat:O nie wiem co robić,jak sie zachowywać,poznaliśmy sie w knajpie,ja po kilku piwach,więc rozmowa jakoś szła a teraz???strasznie sie boje że mało będe mówić i będe sztywna:( co robić i oczym mam kurde z nim gadać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz bez majtek
bezwstydnica! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od randek
Tylko sie nie denerwuj, bo bedzie gorzej. Mozesz porozmawiac o kinie, muzyce, pogodzie nawet. O wszytskim co tam chcesz. No i przeciez on tez bedzie mial jakies tematy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *joanna od aniołów
Ja także mam randkę w ten piątek. :) Powiem Tobie, że dla mnie zawsze najważniejsze było, żeby się "nie napinać". A jeśli czujesz, że mężczyzna nie potrafi sprawić, abyś poczuła się sobą, pewnie ... nie jest w stanie wytworzyć takiej atmosfery to sensu wielkiego nie ma przesadne staranie się. Ja wtedy idę do domu :) Jeśli jednak dobrze czujecie się w swoim towarzystwie [nawet bez alkoholu] to proponuje rozmowę o nim :) zadawaj pytania, słuchaj uważnie, prawdziwie oczarowana ... to zawsze działa. Smiej się z jego dowcipów, bądz pewna siebie, a na komplementy reaguj jakbyś stale ich słuchała :) Chodzi mi o to, żeby na słowa "jesteś piękna" nie odpowiedzieć " przesadzasz " :P Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszuująca w zbożu.....
specjalistka od randek >no mam nadzieje...że sam będzie wygadany dea>ja po piwku bardzo wygadana jestem.....do tego miałam dobry humor mam nadzieje że mnie nie sparaliżuje dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od randek
A mozna wiedziec gdzie idziecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszuująca w zbożu.....
ja jeszcze nie wiem, umówiliśmy sie w mieście,pewnie jakaś knajpka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszuująca w zbożu.....
*joanna od aniołów oj widze że masz doświadczenie:)ja czuje sie jak nastolatka przed pierwszą randką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098765433q
Piewrsza randka od 4 lat? A ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze tyle tamtów ze ho ho:) a na komplement jestes piękna:) powiedz:ty tez:P albo hmm ciekawe, a po angielsku jak to bedziwe, a po rusku:P No pewnie, ze nie ma co sie przejmowac:) A mowa oczęt hmm no własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kompotu
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszuująca w zbożu.....
26,studia,praca w biurze z samymi babkami,kumpli mam i w śród nich czuje sie swobodnie,ale z randkowania wyszłam z wprawy mam nadzieje że znajdziemy wspólne tematy,bo wtedy całkiem fajnie sie rozmawiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *joanna od aniołów
Mam pewne doświadczenie i chętnie podzielę się dalszymi spostrzeżeniami. :) Jesli chodzi o te komplementy to na pewno jest podstawa. Taka baza. On musi wiedzieć, że my podobamy się innym, ale przede wszystkim sobie. Słowa o naszej urodzie muszą być przyjmowane naturalnie, inaczej on pomyśli, że słyszymy to pierwszy raz i to jakieś odkrycie. Ja różnie na nie reaguję, czasem zaczepnie "piękne kobiety są dla mężczyzn bez wyobraźni" czasem śmieje się, że pięknym mówi się, że są mądre, a mądrym, że ładne :P Generalnie staram się, aby było zabawnie. Inteligentny mężczyzna musi sobie z tym poradzić. Porponuję na randce nie rozmawiać o przeszłości. Absolutnie nie narzekać na poprzednich partnerów. Byli wspaniali, ale to nie było to. Po prostu. W końcu nie ma sensu mówienie źle o swoich ex, gdyz to my ich wybrałyśmy i jakoś to o nas świadczy. Mężczyzna może pomyśleć, że on także kiedyś będzie tematem do takich opowieści. Na jego wyzania o byłej "że to zła kobieta była", odpowiadajcie, że to nie wasza sprawa i nie macie zamiaru o tym rozmawiać. Krótko i zdecydowanie. Także proponuję rozmowę o zaintersowaniach, aby odszukać jakiś wspólny mianownik. Dobrze jednak, aby zbyt inwazyjnie nie poruszać jednego tematu. Powiedzmy, że intersujesz się Bergmanem, a on nie ... nie musisz mu przez całe spotkanie prezentować symboliki Siódmej Pieczęci. :P Nikt tego nie wytrzyma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszuująca w zbożu.....
*joanna od aniołów >dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam Go i jest fajniutki:) hmm ma poczucie humoru, poza tym pomysły:) W realu ma swoje inne poczucie humorku np dawaj dawaj:P jest inteligenty umie wyczuc sytuacje i to jets fajniutkie. I tak zartuje :) np duzy chłop spiewał come bebe come, a moj robek yhmm:) hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łabędzicaa to psycholka
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za młoda:) nie chciał sie spotkac z kafy, ale my sie szwedamy po innych forach;) Ale ze mna chciał:) Widziałam go na wizjii ale on nie wiedział o tym;) Kiedy spotkanie od niego zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my jestesmy przed 1 spotkaniem:) ciałem\'\'bo sercem to juz dawno razme nic sobie nie uzbdurałam:) a widziałam go, bo podgladałam go w pracy;) I nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal anonim.....
Chyba już wiem dlaczego Pucia nie ma ostatnio na kafe... boi się...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie przesladuje. ani w pracy ani tu. inne go przesladują - beksy na gg, wyrachwane i manipulatorki. i jakos zadna a jedna szczegolnie, nie usłyszała ze go przesladuje, a powinna. z puckiem mówię długooo, bardzoo I czas na spotkanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×