Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

dziobek ja mam wielką ochotę na slodycze ale tylko dlatego że nie mogę ich jeść :O zakaz od lekarza :O A wiadomo : zakazany owoc najlepiej smakuje....Dodam że normalnie nie lubie słodkości :O A tak mam ciągle apetyt na wszytsko :D mięsko mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia000999
dziewczyny, a powiedzcie mi jeszcze: jak wystapi krwienie w 7 dniowej przerwie to jestescie pewne n 100 % ze nie ma ciazy? czy sie dalej boicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek28
Powiedzcie cos prosze na temat skutkow ubocznych po YASMINE Boja dopiero za tydzien startuje i mam lekkie obawy.Ale moj gin mi je polecil bo po Regulonie szalalam tycie depresja itd.czego moge sie spodziewac po tych nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek--> plamienie- standart - chociaż nie wszytskie je mają, mnie do niedawna bolał brzuch jak przed okresem...Jeden raz miałam ( wczoraj zreszta) zawroty i mdłości.dzis boli mnie głowa ale to raczej od niewyspania bo wstałam przed 6...I to wszytsko jesli chodzi o mnie- odpukać :D A ponadto mogą sie zdarzyc: bóle głowy, nawet ostre, bóle piersi....Zresztą masz je wypisane w ulotce :) Pozd.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazyłam jeszcze że od 2 dni odrzuca mnie od kawy :) wcześniej tego nie było- wieć może Y mają jakiś związek z tym.. a ja prawie śpię dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu
nie wiem, czemu tak UWIELBIACIE te tabletki. dla mnie one sa do kitu! bralam je 2 miesiace i to byly najgorsze miesiace mego zycia. piersi mnie bolaly i caly czas glowa. tragedia!!! bernadetka - podejrzewam, ze schering cię wynajął, zebys tu takie rzeczy pisala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kitu :O no bez przeasady, ja jestem też na pierwszym opakowaniu tych tabletek, i tylko mówię jak je znoszę, a wcale nie jest jakoś tam różowo...Ale mnie piersi nie bolą póki co... głowa jeszcze przed tabletkami bardzo czesto bolała a tutaj nie widzę rożnicy.... W ogóle nie rozumiem skąd ten zarzut że mnie schering wynajął:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu
bo opowiadacie o tych tabletkach, jakby to jakies zeslanie boze bylo. matko boska! "w pierszym dniu mialam to... w drugim to.... nie martwcie sie, że was cycki bola....bla bla bal". jak bola to nie przejdzie raczej samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej przejdzie...póki co moje skutki uboczne własnie mijają....i nie rozumiem skąd w ogóle w Tobie taka nienawiść...przeciez nie musisz czytać tych wypowiedzi... No ale Twoja wola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu
zachowujesz sie jak zakonnica bioraca tabletki antykoncepcyjne. gdzie ty widzisz w moich wypowiedziach nienawisc? chyba sama chcesz tak je odczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu
widze, ze caly dzien siedzisz na necie zamiast pracować. twoj szef o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek28
Dzieki Bernadetko za odpowiedz mimo wszystko i tak sprobuje yasminek zobacze co sie bedzie dzialo.Zatydzien zaczynam to podziele sie z Wami moimi obserwacjami.Ale najbardziej boje sie tycia.mam nadzieje ze niebedzie tak zle jak po Regulonie puchlam jak balon.Pozdrawiam cieplutko i jeszcze sie odezwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro Schering mnie opłaca jak twierdzisz to pewnie wie... Ok kończę tą dyskusje z Tobą bo to nie prowadzi do niczego 🖐️ 🌼 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia000999
ponawiam: dziewczyny, a powiedzcie mi jeszcze: jak wystapi krwienie w 7 dniowej przerwie to jestescie pewne n 100 % ze nie ma ciazy? czy sie dalej boicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego zadajesz takie pytanie??:) Chyba po to bierzesz tabletki żeby czuć się pewnie :) Prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia000999
no tak, ale chce miec 100 % pewnosc. czyli ze jesli jest normalne to jest ok? a Ty masz taka pewnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wprawdze na 1wszym opakowaniu, ale tak- jestem pewna że w ciązy nie jestem :) nawet się nie zastanawiam nbad tym czy moge być..bo nie mogę:) Jestem pewna tabletek, przecież właśnie po to je biorę :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu
to po co brac tabletki, jak nie są potrzebne??????? bernardetka! dobijasz mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie na napisałam że mi nie są tabletki potrzebne???? :O Napisałam że nie mogę byc w ciązy bo jestem ich pewna...po to je przyjmuję żeby nie zajść w ciążę...Czy ty nie rozróżniasz znaczenia słow?? Masz jakieś problemy z tym??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez shering wynajął i nizłą kase trzepię, wiec powiem wam w tajemnicy ze te tabletki są najlepsze które dotychczas miałam, to forum jest exxxtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobek
A ja tak zle sie czuje po tabletkach anty ze brak slow..Ciagle jestem spiaca, glodna(oczywiscie slodyczy), brzuch mnie pobolewa, czasami jest mi niedobrze..Wogole jestem nie do zycia :( Tak jak kolezanka wczesniej wspomniala nie chce mi sie pic kawy co jest naprawde dziwne w moim przypadku :P Ale nie moge odstawic tabletek bo..wzroslo mi libido :)) Czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee dziobku :P na pewno to chwilowe :P i miną wszytskie niedogodnośc:D na co mam nadzieję jesli chodzi i mój przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
dobry wieczor troszke sie wstrzele w temat tak czytam sobie wasze wypowiedzi .. tez biore yasmin od 5 miesiecy jak narazie swietnie sie czuje i wg nie mam skutkow ubocznych racja na poczatku miałam silne bole głowy mdłosci krwawienia i spuchniete piersi ale po drugim opakowaniu wszystko mineło jest ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
aaa dodam ze ani grama nie przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka21
Wiadomo,że każda z Nas inaczej reaguje na tabletki. W końcu po coś istnieją badania dzięki którym dobiera się tabletki anty. Więc bez sensu naskakiwać na kogoś kto dobrze toleruje Yasmin. "do kitu" tak właśnie UWIELBIAM je bo dzięki nim jestem spokojna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×