Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość kruszek
Witam. Dziś, po stosunku z moim partnerem, zaczełam delikatnie plamić, na taki lekko brązowy kolor. I teraz nie wiem, czy to w skutek tego seksu, czy to poprostu początek okresu ( w zeszłym cyklu miałam tak, że okres spóźnił mi sie 4 dni. W pierwszym dniu było lekkie, brunatne krwawienie, a później już okres "z prawdziwego zdarzenia".) Mój problem polega na tym, ze tabsy mam zacząć brać od pierwszego dnie okresu, i nie wiem co zrobić w takim wypadku :( Czekać, aż zaczne normalnie krwawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Ok. dzieki za odpowiedź. I bede wtedy normalnie zabezpieczona? Mam nadzieje, ze juz jutro bedzie normalny okres, bo przyznam szczerze, że jestem ciekawa jak bedzie wyglądała moja "współpraca" z Yasmin :) A szczególnie jej wpływ na moją buźke :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny no i zaczeko sie biore dzis moja druga tabletke yasmin i sie zaczynam bac bo czytam tu o roznych plamieniach i takich tam... zastanawiam sie czy mnie takze to czeka nigdy przy tabsach nie mialam plamien a co bedzie teraz to sie okarze:) dzis bolala mnie glowa...strasznie ale niesadze aby przez yasmine raczej ze zmeczenia w sumie na wszystkie skotki uboczne jestem przygotowana niedam sie zaskoczyc...:)acha martwi mnie jeszcze jedno a mianowicie moj @ktory wczoraj sie zaczol jest niesamowicie obfity nigdy tak nie mialam niby nic mnie nie boli ale ta powodz :(szok zobacze co bedzie dalej...duzo dobrego slyszalam na temat yasminek ze chce sie przekonac na wlasnej skorze co bedzie:) pozdrawiam wszystkich i zmykam znow sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam obfitą @, no i ciągłe plamienia, teraz jestem w czasie przerwy.... I O DZIWO nic mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, co do twojego okresu to mój też mnie zadziwia bo jest bardzo obfity.....a taki zazwyczaj nie byl ale z kazdym opakowaniem sie zmniejsza, nie wiem jak u ciebie bedzie ale mam nadzieje ze tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasteczkas
ja mialam obfity okres, ale po okresie zadnych plamien przy pierwszym opakowaniu mam wrazenie ze z kazda tabletka jest coraz lepeij i mniej takich dziwnych wzdec brzucha? no i nic mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny dzis biore trzecia yasminke i jestem pod wrazeniem nic zadnych bulow glowy brzucha zero skutkow ubocznych tylko nadal ta powodz:) moze wreszcie minie chyba kocham te tabsy bo po poprzednich szalalam a tu nic super!! a moze zawczesnie sie ciesze :)zobacze co bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo nam :) A ja dzs 2 dzień krwawienia z ostawienia i leci ze mnie ciurkiem ;););) Ciekawa jestem kiedy sie to skończy...a opakowanie następne zaczynam od środy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczełam swoją przygode z Yasminkami 3 miesiace temu, dostałam @ któregoś tam dnia i po wzięciu pierwszej tabletki okres miałam tylko 3 dni:D Po kilku dniach jakies 3 dni plamienia i koniec:D czuje sie rewelacyjnie po nich!! fakt ze cena jest dość mocna bo w moim miescie kosztuja one 45 zł... ale wole zainwestowac i czuc sie jak cala w skowronkach:D buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Witam serdecznie 🖐️ Ja wlasnie zazyłąm 2 tabletke :) Ciekawa jestem jak bede sie na nich czuć. Dziewczyny napiszcie mi prosze, czy zauważyłyście jakąś poprawe w stanie cery i włosów? Bo ja mam strasznie tłustą cere, trądzik i przetłuszczające sie włosy. Gdyby mi tak Yasminka pomogła na to to byłoby extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze bez sciemniania, ale mi yasmin pogorszył cere mam zamiar to przetrzymac z nadzieją ze sie polepszy, ale pamnietaj ze kada z nas reaguje inaczej, włosy tez mi sie bardziej przetłuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cera się polepszyła natomiast hyh...Beata, jednak coś nas poróżniło...szkoda tylko że twoim kosztem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam chyba wrażenie że włosy mi sie troszke bardziej przetłuszczaja....chociaż sama nie wiem.....A @ nie bolesna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Właśnie zazyłam 3 tabletke :) Wczoraj kochalismy sie bez gumki, ale skończył na zewnątrz. Dziś rano tak samo.Wiem, że niby jestm zabezpieczona, ale gdzieś tam w srodku jest jakaś obawa. Troche pobolewa mnie brzuch i jajniki. Nie wiem dlaczego. W najbliższym czasie bede sie musiała przejśćdo gina. Ja mam nadzieje, że mi sie cera polepszy, a w najgorszym wypadku pozostanie bez zmian. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Jeszcze jedno pytanie - zazywam linomag(3x1) i olej z wiesiołka(3x2).Oba preparaty są w kapsułkach. Czy to bedzie miało jakiś wpływ na skuteczność tabletek anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek---> był czas ze mnie tez bolał brzuch ( skurcze miałam ) tak jak przed okresem i w trakcie... miałam wrażenie ze za moment się zaleję :D ale mi to przeszło :) więc myślę ze nie ma powodu do obaw...Ty zjadłaś dopiero 3 tabletkę, więc twój organizm jeszcze sie do nich nie przystosował...i po prostu walczy z dodatkowymi hormonami...stąd te wszytskie skutki uboczne...które miną.... Ja ze swoim facetem kochałam się do końca ( skończył we mnie) dopiero jakoś pod koniec opakowania..( po prostu nie było wcześniej ku temu okazji :( - dzieli nas spora , baaaaaardzo duza odległość )...i musze stwierdzic ze to coś fantastycznego... :D:D:D Takie dopełnienie samego aktu miłosnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska24
ja uzywam yasmin od ponad roku-wczesniej nie stosowalam innych. Zalecil mi je moj ginekolog,twierdzac ze to jedna z najnowoczesniejszych i najbardziej odpowiednia wlasnie dla mnie. poprawila mi sie cera, nie wyskakiwaly zadne krostki spadlo mi libido ! +hustawka nastroju Ale nie jestem pewna czy to przez te pigułki, bo jak to sprawdzić... Kiedy powiedzialam lekarzowi o tym libido, myslal o zmianie leku na cos innego, ale ja nie chcialam, powiedzialam ze to moze bardziej z natury psychicznej a nie fizycznej przez tabletki. To dal mi skierowanie do seksuologa, chetnie bym poszla, ale niestety u nas są tylko prywaciarze. A skierowanie moge wyrzucic do kosza, bo i tak sie u nich placi aha i zapomnialam dodac,ze wczesniej mialam okropne bole brzucha w 1 dzien okresu, a teraz ledwie czuje ze sie zbliza- wielki plus tych pigulek. No i okres trwa mi krocej i jest slabszy. Przewaznie po 3 dniach sie konczy. Superancko. Zawsze mam regularnie- prawie co do godziny. Jak biore ostatnia tabletke w czwartek wieczorem. to zawsze mam okres okolo poludnia w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young-Jin
Czes dziewczyny, czytma wasze wypowiedzi na temat Yasmin i postanowilam podzielic sie moimi wrazeniami na ten temat. Aktualnie koncze trzecie opakowanie i dopiero teraz jets lepiej. Na poczatku bole piersi , bardzo nasilone, towarzyszyly mi przez pierwsze dwa miesiace , jak i nasilony tradzik.Nie schudlam, ale troche przytylam, bo pije jeszcze Peritol na przybranie wagi i razem daje to dobre efekty. Zato co mnie martwi to spadek libido no i suchosc pochwy. Bralam rozne tabletki i zawsze mialm depresje od nich, yasmin mi sluzy. A moj lekarz powiedzial , ze musze uzbroic sie w cierpliwosc . No i podzialalo, trodzikn chyba ustapil.Wlosy sie nie przetluszczaja, samopoczucie ok no i zadnych boli przydmiesiaczkowych. Tylko zeby to libido bylo lepsze. pozdrawiam P.S Przecyztalam gdzies na forum, wypowiedz na temat przypadkow smiertelnych po zarzyciu Yasmin.Posatnowilam to sprawdzic. Niedlugo sie odezwe i podziele sie wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Pobolewają mnie łydki. Taki tępy ból. boje sie żylaków :( W mojej rodzinie są do tego skłonności:( Czy można temu jakośzapobieć? Boże im wiecej czytam o skutkach ubocznych tym gorzej sie czuje. Pieprzona autosugestia :( NIE CHCE ZYLAKÓW!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można temu zapobiec- musisz się duzo ruszać a wszytsko będzie dobrze.... z tym że ja z tym problemów nie miałam.... Będzie dobrze i nie wmawiaj sobie nic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Oj Bernadetko łatwo Ci mówić. Ale ja jestem przewrazliwiona. Postanowiłam min 3 razy w tyg jeździć na basen.Poza tym chyba zaprzyjaźnie sie ze skakanką :P Ostatnio tak sobie czytałam ulotke wit E i pisało tam, ze rozrzedza krew i jest stosowana jak jest nadmierna krzepliwość. może to by było rozwiązanie? Oprócz tabsów jeszcze te witaminke łykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A moze wartoby łykac jakis kompleks witamin?? Może Falvit?? Nie wiem..ale moze to jest dobre wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie łydki nie bolą....A prowadzę siedzący tryb życia...bo praca biurowa ;)... A ze leniuch jestem wiec od sportu stronię ;) A mimo to nie nekają mnie wcale moje łydki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Dzień dobry :) Heh, ja tez jestem leniwiec, ale musze sie ruszyc bo potem mam schizy :P Wiesz, ja pod koniec misiąca zmieniam gina i ide do prywatnego. Wtedy z nim pogadam i mi cos doradzi.Do tego czasu chyba jakos przezyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Cześć Dziewczyny... czy ktróreś z Was przytrafiła się grzybica pochwy od brania tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Bo mi przyplątało się to paskudztwo i nie wiem od czego?! Nie brałam a ni nie biore antybiotyków, więc skąd to jest? Proszę odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobus- owszem, zdarza się ze to z powodu przyjmowania tabletek przypałęta sie to paskudztwo...ale to niekoniecznie od tego musi być :/ Ja też ostatnio z tym walczę :O ale zaczęłam brać tabletki i ciagle mam to plamienia, to krwawienia..i nie daję rady doleczyć się do końca, bo zaraz znowu mam krwawienie :O Natomiast ja złapałam to po myciu :O serio :O bo wczesniej się badałam i było wszytsko ok....A po któryms tam myciu poczułam że coś jest nie tak, ale myslałam ze przejdzie...Jednak sie myliłam ponieważ do rana pogorszyło się ......Na 3 dzien poszłam do lekarza....i tak się leczę z przerwami ( bo plamię ) już miesiąć... Moija ginekolog powiedziała ze to z powodu nadmiaru higieny...bo wyjałowiłam się :O Wniosek taki: czeste mycie skraca życie ;) A ja czekam aż @ się skończy i wtedy aplikuję sobie 500 mg clotrimazolu - na sobotę jest zaplanowany- po 2 tygodniowej przerwie....A we wtorek za tydzien mykam do lekarza na badanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×