Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Mam nadzieję że będzie dobrze :( inaczej się chyba załamię, zresztą już teraz zdarza mi sie z tego powodu popłakiwać :( Mam miesiąc na wyzdrowienie :( to znaczy muszę wyzdrowieć przez miesiąć :( Immunofort przed chwilą kupilam i zażyłam pierwsze pól łyżeczki...nastepna porcja po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ostatnio takie bóle gdzieś około 2/3 tabletki. tak to był spokój. i teraz mnie nagle wzięło. i jeszcze do tego migdałki bolą:O jutro pędze po immunofort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiza
cos ostatnio chyba jakis wirus jest bo duzo moich znajomych podupada na zdrowiu :( trzymajcie sie cieplutko i glowki do gory :) ja sie tylko tym skapym okresem zastanwiam,chociaz trudno to wogole okresem nazwac ,lekkie plamienie raczej tak ze widzicie nigdy rozowo nie ma ;) papatki i piszcie jak tam u Was samopoczucie i wogole po tabsach ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiza
ps. chyba teraz wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiza
no chcialam pomachac :p kuuurka wodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wolałabym być przeziębiona i to ostro niż mieć drożdzyce, bakterie czy cokolwiek ja tam mam bo sama już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetko, ostatnio oglądałam w tv jakiś program o grzybicy właśnie i zwracali tam szczególną uwage na to żeby jesć duzo jogurtów naturalnych i myć sie nie jakimiś płynami ipt, tylko zwykłym mydłem \"biały jeleń\". Ty napewno juz to wiesz, ale tak na wszelki wypadek napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszku no wiem wiem, a o słodyczach to ja już dawno zapomniałam :P Myję się płynem ginekologicznym.... ...I tak jak na początku miałam grzybicę...leczylam ją...to teraz już nie wiem...moze teraz to bakterie są ...ech....a może nie doleczona grzybica.....:O no pojadę we wtorek do ginekologa i powiem żeby mnie ratowała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz mowil ze jak sie nie wieznie tabletki trzeba sie zabiezpieczac juz do konca opakowania.... ja na twoim miejscu bym nie ryzykowala... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ulotce za to jest napisane żeby zabezpieczyc się przez najblizszy tydzien od czasu pominiecia pigulki:) szkoda by było czekac tyle czasu...:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmin06
Ja biore Yasmin juz 7 miesiecy:)przy pierwszym opakowaniu mialam plamienie i nie raz zdarzaly mi sie dziwne mdlosci rano.ale od nastepnego opakowania wszystko minelo i czuje sie super:)cera sie poprawila,wlosy mniej sie przetluszczaja...jedyne skutki uboczne to to ze piersi mi troche urosly(ale moj facet uwaza to za zalete),no i przytylam ok.2 kilo.pozdrawiam wszystkie kobietki:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robisz jakies badania? Miewasz bóle głowy? Ja w sumie to nie narzekam za bardzo, tylko głowa boli, ale to moze byc skutek nadmiernego zatrzymania wody w organizmie i od przyszłego cyklu bede na to brała AquaFemin. Ale najbardziej obawiam sie tej zakrzepicy i ze bede miała zylaki :O Od kilku dni pobolewają mnie nogi. taki tępy ból, nie mięsni ale raczej kosci. Nie wiem jak to opisać, w każdym bądź razie boje sie że to coś z żyłami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjatko30
Dziewczyny a ja mam inne pytanie czy ktoras z was wie jak zmniejszyc zdjecie zeby weszlo do e-maila bo chce przeslac zdjatka mojej mamie ale one sa za duze i niedaja sie wyslac ja pytam powaznie ponoc mozna to zrobic przez paint-a ale niewiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoka
do kruszek. Ból zyły podobno jest taki nieprzyjemny ciagnacy i nie idzie po kościach(tak mi tata mówił, jak sie przestraszyłam bo dostałam potwornego bólu w łydkach/wczesniej miałam przez 1 opakowanie uczucie jakby mi tylko lekko coś po zyłach jeździło/, do tej pory nie wiem czy to od tabletek- ale jak ten ból opisałam ojcu to powiedział ze wg niego tak boli nerw a nie żyła). Od jutra zmieniam z yasmin na logest co prawda z tego powodu zmieniam też lekarza bo jak tego poprosiłam o zmianę tabletek na tańsze to nie wiem do tej pory czemu ale strasznie sie wkurzył i zrobił opryskliwy, dosć ze koniec końców łaskawie wypisał receptę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoka - dzięki za odpowiedź. Kurcze, nie wiem czy mój ból jest ciągnący :P W kazdym bądź razie boli tak jakbym duuuuzo ćwiczyła (ale to nie zakwasy, bolą mnie raczej kości). No cóż, nie ma co panikować. Zostało mi jeszcze 6 tabletek. A później sie zobaczy co i jak. Ja też zmieniam lekarza, bo ten co mi przepisał Yasmin był nadwyraz nie miły, w dodatku nawet mnie nie zbadał, no kompletne dno.Teraz ide prywatnie i razem ustalimy co z tymi tabletkami dalej. Mam nadzieje, że oddam sie w dobre ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja akurat z yasmin nie mam żadnych problemów..nic mnie nie boli..tylko mialam w 1 ym opakowaniu plamienia a teraz jest czytso....wiec chyba mam jakis tam szczęscie... Kruszku ale jak zmienisz tabletki to i tak zostań w naszym watku ;) 🌻 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ze zostane :) Ale jeszcze nie wiem czy bede zmieniać. wiesz, gdyby nie było takiej nagonki na te Yasmin, że tam jakies zgony czy coś to było by mi lzej, bo ja jestem straszna panikara i czasami to sama sobie wmawiam te moje dolegliwosci. Teraz jak mnie cośzaboli to od razu na Yasmin. Ech, czasmi lepiej jest wiedzieć mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zauwazyłam że ty panikara straszna jestes ;> :P I jeśli chodzi o tą nagonkę to ja tam tego do glowy nie biore..bo gdyby coś z tymi tabletkami byloby nie tak to po prostu by je wycofano ze sprzedaży ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panikara to moje drugie imię :P Póki co jeszcze sie zastanawiam, wszystko analizuje. Aostateczną decyzje podejme razem z ginem :) Miłej niedzieli dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
To jeszcze raz ja ... Ostatnio pytalam o ta opuszczona 3 i 17 tabletke...a teraz mam troche inne pytanie...Odnosnie krwaiwienia w trakcie tej 7dniowej przerwy...Czy u ktorejs z Was sie mocno spoznialo ? U mnie juz 4 dzien i nic :(.W ulotce jest napisane,ze po 2-3 dniach ... Moze byc tak,ze w ogole nie wystapi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krwawienie dostalam 3 dnia....Ktoś tam i 4......ale przez kilka pierwszych opakowac mozna dostać i 7 dnia..to zalezy od organizmu...wiec nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
Jestem przewrazliwiona... Wlasnie z chlopakiem doszlismy do wniosku,ze w takim wypadku nalezy wykonac test,zeby sie uspokoic... wyjelam wszystko z tej folii,mialam juz pobrac mocz i zobaczylam pierwsze krople krwi .... Eehhh nie ma to jak panikowanie.... Niemniej jednak dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana_q -> gratulacje 🌻 :) Ciesze sie, że wszystko ok :) Ja robiłam test dwa razy w życiu, w dwóch ostatnich cyklach. I za każdym razem jak tylko zrobiłam test to dostałam okres :) Wmawiałam sobie, że sie nie stresuje bo nie ma szans na ciąże, ale widać jednak cos mnie gdzieś blokowało. A tak, zrobiłam sobie tescik, uspokoiłam sie i od razu okresik przyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiza
ja zamiast okresu cos jakby plamienie tylko mialam ale w ulotce pisze ze przy pierwszym opakowaniu okres moze nawet nie wystapic i jest to normalne przy drugim cyklu juz powinien byc teraz jestem w trakcie 2 opakowania,zobaczymy czy po nim juz dostane okres co to sie nie robi dla przyjemnosci no i bezpieczenstwa ;) a na dzidzie jeszcze bym chciala troche poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
kruszek - dziekuje:) iza - nie strasz mnie,ze okresu moze nie byc :P Ja musze miec,bo pierwszego dnia tego okresu mam zaczac nowe opakowanie - lekarz mi tak kazal - ze wzgledu na to,ze w pierwszym opuscilam dwa i przez pierwszy tydzien dodatkowe zabezpieczenie... Zobacze jak dzis sie u mnei "rozkreci" to dzis wezme pierwsza wieczorem,jak nie...to jutro:)Musi byc okres !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam całkiem długi okres z odstawienia...z 6 czy 7 dni ..nie pamietam dokladnie...a dostalam 3 dnia po ostatniej tabletce.....A ja z dzidzi byłabym zadowolona gdyby jednak plemniczek sie przedostał :d Ale tak świadomie nie chcę zajść w ciążę:P przynajmniej na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
nie dwa tylko dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
Bernadetka - ja tez nie rozpaczalabym,gdybym niechcacy wpadla;) .. ale teraz chce jeszcze poczekac...bo mam mlodszego chlopaka i chce,zeby troche dojrzal do bycia tatusiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×