Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość kruszek
tak, wzięłam wszystko jak należy. ale i tak sie boje. chyba jeszcze poczekamy, ale trzeba bedzie kupic gumki, bo nie lubie jak przed samym finałem Misiek musi ze mnie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę nie ma czego się bać :) Dziewczyny i po 3 tabletkach próbowały i wszytsko było ok....No ale do Ciebie nalezy decyzja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebetka
No i jestem po rozmowie z moją panią ginekolog :) Mam przyjmować Yasminki do końca opakowania :) Także wszystko w normie, nerwy uspokojnone :) Idę się lenić - weekend zapowiada się błogo..... Miłego weekendu życzę i do "przeczytania" po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) Dziś miałam czysty dzien :) Rano trochę spanikowałam bo kolor śluzu mi się nie spodobał ;) Ale teraz już jest ok, w sumie od rana było ok.............. ............I bardzo się cieszę , bo mogę w końcu zaaplikować tabletkę :) Kurcze dziewuchy...trzymajcie kciuki aby wstrętne choróbko poszło precz wraz z ta tabletką....A we wtorek wizyta u ginekologa i się dowiem:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
3mam kciuki!! Ja też we wtorek ide do gina :) A co sądzicie o zabezpieczeniu tabletka + globulka? Nie chce jeszcze iść na całość, poczekam tak do końca tego 1go opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wytzryamała z globulka:P Tzn chodzi o to że my kjesteśmy niecierpliwi i nie wytzrymalibysmy zanim globulka by się rozpuscila:D A ja sie kochałam bez żadnego zabezpieczenia tak w środku opakowania i jest wszystko ok :) A wiec nie panikuj :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala poziomka
witajcie Yasminki! A ja cekam i czekam na ten okres ,by zazyc 1 tabletke i nei moge sie doczekac:( zaraz chyab wskocz do goracej kapieli,moze cos to przyspieszy:) dzis powinnam dostac,wszystko mnei boli i nic.. poza tym przygotowuje sie psychicznei na skutki uboczne, obawiam sie zwlaszcza tych plamien..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
no wiesz, zaaplikuje globulke a w tym czasie mój misiek mnie rozpali :P No ja też nie mogłam sie doczekać az dostane okres i w koncu zaczne łykać te pigułki.A jesli chodzi o skutki uboczne to najbardziej bałam sie: -ZAKRZEPICY :(, -wysypy mega wulkanów na twarzy, -spadku libido. Póki co to troche mnie wysypało, zakrzepicy chyba jeszcze nie ma, libido ok:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala poziomka
czyli powinnam sie spodziewac wypryskow?? Nigdy nei mauilam problemow z cera,jedynei przed okresem,genralnie mam bardzo sucha skore..zmartwilas mnie troszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
nie wiem już czy mam ufac tym tabsom...tyle o nich glupot na innych forach... no wlasnie, glupot:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncza
witam, zaczynam dzis brac tabletki Yasmin.to moje pierwsze opakowanie. problem polega na tym ze mam w pudelku tylko 20 tabletek, bo jedna zjadlam 6 dni temu gdy wydawalo mi sie ze dostalam okres.no coz- tylko mi sie wydawalo. dzis mam juz normalna miesiaczke, wiec pytanie polega na tym czy moge wziasc tylko 20 tabletek, potem 7 dni przerwy a potem juz normalnie 21 tabletek? bede wtedy zabezpieczona po tych 20 tabletkach? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
iwonicza -> ja sie nie znam za dobrze w tej materii, więc Ci nie poradze niestety. ale poczekaj na dziewczyny, napewno któraś Ci doradzi:) Ja dziś wreszcie mogłam zmolestować mojego Miśka :P Teraz z utęsknieniem czekam na wieczór :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoncza- tak będziesz zabezpieczona przez te 20 dni...Po prostu twój cykl sie skróci do 20 dni i potem 7 dni przerwy.. 8 dnia weźmiesz tabletkę normalnie i \"wyjesz\" blistr przez kolejne dni... A ja wczoraj zgodnie z planem zużyłam tabletke clotrimazolum 500 mg...dziś rzecz jasna wszytsko ze mnie wypłynęło...Ale czuję się tak samo jak przed użyciem jej ...no może nie odczuwam tego kłucia ktore mnie nachodzilo od czasu do czasu..I to tyle co poki co mi to pomogło....Ale mam nadzieję ze te tabletki tak własnie działają- stopniowo....I że z dnia na dzień będę sie lepiej czuła......Że wybite zostaną moje drożdzaki paskudne :( JAK WY DZIEWCZYNY O TYM MYSLICIE???? Jedyne szczęscie w nieśczęsciu jest takie że nie ma przy mnie na codzien mojego miśka, bo bym go nie daj Boże zaraziła Ech dość już tegpo mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncza
no i juz sama nie wiem.... niby brzuch mnie boli, ok 11ej widzialam nawet krew na bieliznie, a teraz to ani krwi tylko bole. nie wiem czy mam zaczynac te tabletki? kiedys jak mialam okres to podobnie sie w sumie zaczynalo, bo jak jest pierwszy dzien to raczej taki "ostrzegawczy" sygnal byl na poczatku czyli minimalne krwawienie. tylko ze juz sie nie moge doczekac tych tabletek :P brac czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala poziomka
Dzis rano lyknelam pierwsza tabletke i z zapartym tchem wyczekiwalam skutkow ubocznych,Poki co czuje sie tak jak zwykle,chociaz nie zwijam si e z bolu tak jak zwykle bywalo:) ale kto wie..mzoe to jeszcze przede mna..A jak wy wspominacie swoje pierwsze tabletki?Ja dzis mialam tak a paranoje,ze do lazienki balam sie pojsc przed uplywem 4 godzin:P hehe Ale mysle,ze w koncu im zaufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala poziomka
Iwoncza,ja bym brala na twoim mijescu:) TAk sie zawsze zaczyna:) Ja dzis po 1 w nocy zaczelam deliktanei plamic,ale wstrzymalam sie do 8 rano z zayciem 1 tabletki,a kolo 10 dostalam normalny okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoncza Jeśli jesteś pewna że to już okres to weź tabletke Natomist jeśli nie jesteś tego pewna - to zaczekaj...Nie musisz łykac od razu tych atbletek ale W 1 DNIU !! masz 24 godziny na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncza
no brzuch mam wielkosci balona :D boliiii tak jakby to byl okres, wspominalam o krwi? no teraz powownie bylam w kibelku i mialam lekko czerwona plamke na husteczce... wiec jak dziewczyny? brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala poziomka
Bernadetko,jestes tutaj chyba specjalistka od Yasmin,wiec mam pytanie(bo przeczytalam na tym forum pewna inf i mam obawy:() czy Yasmin zawiera duza dawke hormonow wporownaniu np z harmonetem czy Cilestem? To sa moej pierwse tabletki,mam 22 lata a lekarz chcial mi przepisac Harmonet.Z tym,ze ja slyszalam o nim zle rzeczy,wiec zasugerowal Yasmin,ktora pomoze mi przy wahaniach wagi(nadwagi jako takiej nei mam).Teraz sie zastanawiam czy nei lepiej by bylo brac inne tabletki..ale dzis dopiero zaczelam je brac,wiec moz epoczekam z ocena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzała Poziomko 🖐️ Tak naprawdę specjalistka ze mnie żadna ;) Po prostu lubię wiedzieć o tym co łykam i się tym interesuję ;) Ale nie wszytko wiem :P Po prostu wiem gdzie szukac ;) Natomist jesli chodzi o zawartość hormonu to: - Yasmin Ethinylestradiolum 0,03 + Drospirenonum 3 , - Cilest Ethinylestradiolum 0,035 + Norgestimatum 0,250 -Harmonet Ethinylestradiolum 0,02 + Gestodenum 0,075 A więc wynika z tego że Harmonet ma najmniejszą dawkę hormonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncza
jednak wzielam... nie wiem juz sama czy dobrze zrobilam, wiem ze ta krew we mnie jest tylko czemu nie wylatuje :( wzielam ta tabletke, w ostatni poniedzialek tez mi sie wydawalo ze mam miesiaczke, a tu buuuuu niestety chyba to sobie uroilam. ale niewazne- dzis byla krew :D kobitki czy cos zlego sie stanie jak ja tak "szaleje" z tymi tabletkami. w poniedz wzielam, dzis wzielam druga, cos sie stanie jak ja je biore tak bys moze bez powodu? zadzwonilabym do gina ale same rozumiecie- weekend. dlatego tak sie rozszalalam na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
hejka:) mam pytanko:wiadomo powszechnie,ze tabletki zabezpieczaja od 1 tabletki,ale jakos trudno mi w to uwierzyc,a na ulotce nei moge tej informacji nigdzie znalesc :( Jak to jest? najlepiej jakbyscie mi str podaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Dzień dobry kobitki :) Wczoraj wieczorem kochalismy sie do końca :D Do JEGO końca, jak to ktoś zauważył na innym topiku. Robilismy to na pieska (moja ulubiona pozycja:P) więc ja tam jakos specjalnie nie czułam jego wytrysku, ale Misiek był zachwycony :) Pierwszy raz w życiu przezył coś takiego (jestem Jego pierwszą, zrewsztą On moim też). Podziękował mi za to, że tak sie poświęcam i biorę tabletki, głownie po to, zeby Jemu było dobrze. Ja osobiscie uwazam, ze robie to dla nas obojga. Ja przecież tez czerpie radość z tego, że mozemy obywac pełne akty seksualne, poza tym, nie musze sie obawiać ciąż i mam komfort psychiczny. Ale tak sie zastanawiam, kiedy ja bede mieć orgazm :( Bo póki co to tylko kilka razy byłam tuż tuż, ale to nie podczas seksu, tylko podczas pieszczot łechtaczki. Dziewczyny, po jakim czasie od współżycia zaczęłyście szczytować? My współzyjemy od 2 miesięcy, więc pocieszam sie, ze jeszcze nie znamy do konca swoich potrzeb i ze z czasem ten orgazm przyjdzie. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz:) mówiłam że nie taki diabeł straszny :) Gratuluję odwagi;) Ja kochana \" głębokiego \" orgazmu jeszcze też nie miałam..jedynie ten łechtaczkowy:P Co prawda 2 razy byłam bliska :D no ale jednak sie nie udało... A tabletki biorę z kilku powodów: - aby nie cierpieć juz od połowy cyklu( okrooooooooopne bóle brzucha:O ) , z tym że gdybym nie miała swojego kochania to bym nie zdecydowała się; - no i przede wszytskim z powodu swojej wygody...Ja nie znoszę gumek i ich zapachu..Stosunek z gumką nie dostarcza mi żadnej przyjemności.. - dla Niego ...po to żeby było dla Niego dobrze ( no i dla mnie rzecz jasna ;) ) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze słówko o orgazmie ;) Podobno z wiekiem o niego łatwiej ;) No i trzeba nad tym troszkę popracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie
Zgubiłam ulotkę i mam pytanko.Ostatnią tabletkę łyknęłam w piątek kiedy mam zacząć brać?Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×