Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Z tego powodu, iż poprzedni temat został skasowany przez moderus 🖐️ z powodu ofert handlowych warto byłoby założyć jego kontynuację...co też robie....ponieważ temat był popularny , mam nadzieje, że tak samo będzie z jego kontynuacją..... Jeśli chodzi o mnie i yasmin lekko mnie to już zaczyna irytować..nonstop to plamienie, to krwawienie..i czuję że tak juz bedzie do przerwy 7dniowej...Ale trudno..liczyłam się z tym... Mało tego dzisiaj w nocy doszedł chyba kolejny skutek uboczny :O Było mi tak jakoś dziwnie....myślę ze miałam lekkie zawroty głowy....Nie mogłam za bardzo spac...co chwila się budziłam....Ponadto jak wstałam miałam mdłości :O Myslałam że nie dam rady sie wyszykować do pracy i przyjechać do nie.... Całe szczęcie już mam to za sobą....Ale chyba coraz ciężej to znoszę...Ponadto przez krwawienie nie moge zaleczyc infekcji ktora znów daje mi się we znaki...Całe szczęscie jutro idę do lekarza po kolejna receptę i powiem jej o swoich dolegliwościach zwiazanych z Yasmin jak i z dolegliwościami wynikajacymi z choroby...Mam nadzieję ze przepisze mi wowczas cos doustnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebrzydła, okrutna moderus bez serca życzy Wam miłej dyskusji - tylko bardzo Was proszę, by uniknąć tego co już mamy za sobą raz pilnujcie Kobietki tego tematu - ja od siebie też będę go pilnowała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
witam witam :) będę razem z wami działać na tym topicu... ja biore tabl od 10 dni i wczoraj poraz pierwszy kochałam sie z moim facetem z zakończeniem takim jak być powinno....:) ale wiecie zauważyłam problem...sex był mniej przyjemny niez przed tabletkami i jakies miała dziwne uczucie...czyżby suchość w tamtym miejscu... sama niewiem.ale bie było az tak miło,jak być poinno :/ co wy na to? macie coś podobnego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie miałam okazji spróbować, bo to też moje pierwsze opakowanie , około 12- 13 tabletki z tego co pamietam....ponadto choruje w tym miejscu...wiec niestety musi sie obyc.. Ale jeśli chodzi o Ciebie najprawdopodobniej byłaś zbyt sucha, to skutek uboczny tabletek, na ulotce też powinna być o tym wzmianka.. Ale to dopiero twoje 1wsze opakowanie wiec pewnie sie unormuje.. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
bernadetka,mam nadzieje że masz racje i że to przejdzie bo nie bylo to zbyt miłe uczucie :/ u mnie skutkiem ubocznym są też częste ostre bóle głowy,biore wtedy ibuprom bo nic innego ,słabszego mi nie pomaga.niektórzy sie obawiają brania silnych tabl przciwbólowych przy Yasmin ale mam nadzieje że nie mają one wpływu na zmniejszenie działania tych antyy,prawda? ja też jestem chora w TYM miejscu.mam nadżerke.czeka mnie zabieg..ale jak narazie wstrzymuje sie bo sie streuje,to po pierwsze,a po drugie niemam kasy jak narazie, pozdrawiam serdecznie,buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurta leczę drożdze :O Nie jest to przyjemna choroba:O zapewniam i jeśli ktoś przeszedł to rozumie mnie :O Sęk w tym ze dopochwowo aktualnie leczyć sie nie mogę ze względu na plamienia i krwawienia..no masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja utyłam przez te tabletki 6 kilo. Plamień nie miałam za to suchośc i spadek libio. Teraz jestem na plasterkach ale chyba je odstawie bo mam straszne zawroty głowy od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
hmm dziewczyny w sumie to jest tak że każde tabletki,poprostu każde mają skutki uboczne,czy te nasze anty,czy na grype,czy zwykłe przeciwbówlowe. to jest poprostu chemia wpływająca na nasz organizm i zakłucająca jego naturalny rytm ale wiadomo że bez używania tabletek trudno zyc i dlatego trzeba troche pocierpieć a jeśli sie nieda przecierpieć to szukać innego rozwiązania,innego leku. ja mam nadzieje że te moje skutki uboczne minął (bo dopiero zaczynam) i wszystko będzie w porządku. bernadetka a twoją chorobe da sie wyleczyć tylko musisz kochana troche przeczekac,troche cierpliwości i będziesz sie cieszyć dobrym zdrowiem i sexem hihi a to też ważne,prawda?całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis byłam u lekarza, dostałam nową receptę na Y, powiedziała mi że te skutki uboczne mina- o czym zreszta wiedziałam ;), jeśli chodzi o moją chorobę- to zbadała mnie pomimo mocnych plamień, narządy wewnetrzne są w porządku.....Dostałam receptę na 2 globulki clotrimazolum, Pimafucort, i jakieś tabletki na obniżenie plamienia ...i teraz cytat \" I wstrzel się w moment kiedy plamienie zmaleje ..a może zupełnie minie \" ;) ;) Także od dziś wieczora zacznę łykać te tabletki ...i bedę wypatrywać momentu na wykorzystanie pierwszej globulki ...No i pimafucort będzie w uzyciu.... A yasmin całkiem dobrze znoszę. tylko plamienia mi sie dają we znaki ale to normalne chyba..... Dziś dostałam od Pani doktor kod na przypominajkę SMSową --> przypomnienia będa przychodziły do mnie Sms-em ;) Kurcze Ale Schering prowadzi kampanię marketingową...to pudełeczka( swoją drogą do yasmin bardzo przyjemne) oraz przypominajkę...Ciekawe co jeszcze wymyślą... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka21
Cześć Kochane. Ja właśnie kończe brać 4 opakowanie Yasminek. Przy pierwszym miałam straszliwe bóle głowy, plamienia, hustawki nastrojów. Na szczęście przeszło to. Teraz czuje się świetnie. Nawet libido mi nie spadło, tylko właśnie ta suchość :/ No ale niestety cos za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminum
na suchosc pochwy polecam Feminum - żel nawilżający dla kobiet. Super sprawa szczególnie przy tabletlkach anty. Ja z moim chłopakiem nazywam to "tubką szczęscia":) nie ma bóli i "wchodzi" gładko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ja założyłam taki sam topik nie wiedząc o tym :) ja biopre drugie opakowanie yasmin czuje sie rewelacyjnie cena troche wysoka przynajmniej w moim miescie bo w najtanszej aptece kosztuje 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o cenę to w moim mieście są zróżnicowane: Poprzednie kupilam za 30, 61 zł a dziś za następne zapłacilam 31 zł z groszami....w innych aptekach różnie : i za 33 zł i za 38 zł... wiec rozstrzał jest.... Ale może stanieją kiedys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje kupuje w sporej aptece, podejrzewam że biorą duze ilosci leków w jakiejś hurtowni, dostają rabaty i stad \"niska\" cena... A - i mieszkam w Białymstoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia000999
to chyba sie dolacze do topiku, bire yasmin 4 miesiac, jest ok bez ubocznych skutkow ;) a sadzicie, ze jest on skuteczny, tzn, ze dobrze chroni przezd ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka21
No mysle,że skuteczny. Kocham się z moikm chłopakiem od 1 opakowania bez dodatkowego zabezpieczenia, a w ciązy nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
bernadetka.no widzisz wszystko bedzie w porządku. a wiesz...mogłabyś mi podac ten kod przypominajki bo baardzo by mi sie to przydało,jestem sklerotyczką hehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu-> jakby nie chronił skutecznie przed ciążą to nie byłby zarejestrowanym lekiem antykoncepcyjnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia000999
no tak, z ta skutecznoscia to chyba macie racje. a ja nadal troszke sie boje bez dodatkowego zabezpieczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka21
asia a jak długo uprawiasz sex przy tabletkach z dodatkowym zabezpieczeniem? wiesz ja też miałam na początku obawy, ale przecież po coś bierzemy w końcu te pigułki. Zaufałam i nie załuje. Naprawde prezerwatywa dużo przyjemności zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia000999
troche ponad rok, wczesniej bralam Harmonet :( nie moge sie przelamac i nawet mam shizy przy pettingu biorac tabletki :( nie wiem jak sprawdzic, ze na pewno dzialaja.. biore punktulanie a i tak sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam regulon potem novynette a teraz yasmin i nie ma porównania z poprzednimi naprawde rewelka, hehe tez sie troche boje ale cóż tyle kobiet je bierze i nic to chyba trzeba zaufac i byc spokojnym bo kto wie moze stres obniza dzaialnie tabsów ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderus!! a nie można było tylko skasować wpisów o chcarakterze komercyjnym, po co zaraz kasować cały topik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YASMINECZKO Po pierwsze nie wrzeszcz na mnie - wzrok mam jeszcze niezły więc widzę co piszesz;). Po drugie - spójrz tylko ile jest topików na całym forum - moderator to osoba pilnująca całości forum, a nie tylko jednego topiku - nie rozdwoję się jednym słowem. Poza tym nie siedzę tu 24/24 h i nie jestem w stanie kontrolować topiku non stop. Po trzecie - już mówiłam - prosiłam Was o współpracę we własnym interesie - żadna się nie pokwapiła by zgłosić (zgodnie z moją prośbą i udzielonymi instrukcjami) posty zakazane na śmietniku. Po czwarte - myślę, że sprawa została już dogłębnie przeze mnie wyjaśniona i chyba więcej już nie muszę się tłumaczyć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wrzeszczę, nie pisałam z opcją Caps lock, a wykrzykniki nie były tutaj użyte w zamyśle wrzasku. Zapytałam tylko dlatego, że nie było mnie trochę na forum i zdziwiłam się że topik skasowano. Zwracam honor jeśli uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobek
Mam pytanko..czy ktoras z pan bioracych yasmin tez ma taka wieeelka ochote na slodycze jak ja??Nie jem chleba, miesa, ziemniakow, nic z tych rzeczy..tylko slodycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×