Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalynaaa

czy to nie jest dziwne?martwi mnie to

Polecane posty

Gość kalynaaa

jestem w 18 tc i czuje ruchy dziecka...ale tylko w nocy:(...jak tylko sie poloze mija 10 min i juz czuje ze tam sie cosik rusza...klade sobie reke na brzuch i tak zasypiam ale w dzien nic nie czuje..miala tak ktoras z was??? czy to nie jest dziwne ?? dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy się poruszasz
"lulasz" dziecko do snu. Kiedy przestajesz (np. kładziesz się)-dziecko się budzi. To czywiście uproszczenie, ale tak mniej więcej to "działa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalynaaa
dziekuje 🌼 a kiedy zaczne czuc ruchy dziecka w dzien..? za ile mniej wiecej tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy się poruszasz
Nie pamiętam dużo ... syn ma 11 lat ;) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalynaaa
dziekuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony...
Moja kruszyna na poczatku tez zaczela sie ruszac tylko w nocy po jakims czasie zaczelam odczuwac duzo silniejsze kopniaki tez w dzien A teraz jestem w 26 tc i dzidzius bryka kiedy chce Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
niedlugo nie da ci spokoju tak sie bedzie ruszal.Potem w 9 miesiacu znowu bedzie mniej rochliwy bo urosnie i bedzie mial malo miejsca w brzuszku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalynaaa
:) sony a duzo czasu minelo jak ruszala sie juz w dzien??:) bo juz nie moge sie doczekac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony...
jakis 2 tygodnie Na poczatku to czulam ze cos sie rusza ale uczucie bylo dla mnie dziwne jakbym miala jaszczurke:-) w brzuchu potem doslownie w jednym dniu sile kopniaczki takie ze mozna bylo poczuc przez skore Uczucie cudowne napewno sie doczekasz wiec badz cierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalynaaa
heheh no juz teraz jestem szczesiwa bo wiesz tak do konca to do mnie nie dochodzilo ze jestem w ciazy.a teraz jak juz cos tam sie rusza i sobie zyje i ja to czuje to inaczej:D super uczucie :) dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×