Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puśka

Czy ma ktos meble z firmy paged meble

Polecane posty

Gość Roman B
Mam nadzieję, że stwierdzeniem "Jestem w szoku co Wy tu wypisujecie!!!" nie odbierasz nam prawa do oceny tego, co kupiliśmy, jakie mieliśmy doświadczenia z serwisem - reakcji na zgłoszenie czyli AROGANCJI, BUTY, IGNORANCJI choć w tym przypadku być może zamierzonej. Mojej przygody z meblami jest oczywiści ciąg dalszy (wpis z dnia 2014.11.26 : "Gdybym wcześniej trafił na ten wątek"), stół ostatecznie się rozleciał - popękał z każdej strony, co potwierdził serwisant, producent nadal nie widzi problemu, bo zadeklarował wymianę, co nie zmienia faktu, że bez mała wszystko, co zakupiłem jest do wymiany!!! Co do funkcjonalności już pisałem - BEZNADZIEJA, bo jak mam korzystać chociażby z RTV-ki, skoro jedna głęboka na 24 cm szuflada i dwie półki na 48 cm mają zaspokoić moje potrzeby w kwestiach poukładania płyt CD, czy innych drobiazgów. Fakt, problem jest również z odpowiednim zaprezentowaniem mebli przez sprzedawcę, ale to już inna sprawa. Łącznie zakupiłem mebli za blisko 30 tyś i obecnie wszystko jest do wymiany (w tym kanapa, która nie pochodzi od PAGEDU ). Ciekawy jestem Koleżanko "Gościu", jakaż to funkcjonalność dała Tobie spełnienie Twoich marzeń, podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami? Pozdrawiam, Roman Borowski, Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 53
Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat mebli paget.W zeszłym roku w grudniu zakupiłam z tej firmy stół i cztery krzesła,prezentowały się w salonie (Agata- Katowice ) bardzo ładnie i masywnie,nie sugerowałam się ceną ,bo chciałam porządny stół i krzesła.Ale jak się okazało tylko cena się sprawdziła.Po pół roku reklamowałam krzesła z wszystkich 4 sztuk odkleiła się okleina,reklamowałam,oczywiście z terminu reklamacji się nie wywiązali dzwoniłam kilka razy w końcu udało się ale jedna z szesnastu nóg jest innego koloru ,znowu reklamowałam,po kilu dniach dostałam odmowę reklamacji.Jakiś wysoko szkolony ekspert uznał ,że to jest naturalne wybarwienie drewna.Ogólnie nigdy więcej mebli z firmy Paged Szkoda ,że nie mogę wkleić zdjęć jak wyglądały krzesła po pół roku używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka873
Właśnie dlatego nie warto kupować tego co wszyscy. Ja cenię cobie oryginalność. Kocham meble drewniane o niebanalnych kształtach czyli dokładnie takie jak znajdują się tutaj http://kolonialnystyl.pl/12-meble . Wykonane ręcznie, solidne i naprawdę piękne. Pochodzą z Indonezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAGEDs**t
uwaga !!!!! nie kupuj !!! słaba jakość, a o reklamacji zapomnij. !!!! zawsze twoja wina. a pani która zajmuje się reklamacjami katarzyna . c. jest tylko od tego żeby znaleźć powód żeby nie uwzględniać. nie daj się oszukać !!! nie kupuj paged!!! drogie a jakość do d**y!!!! kupiłem i bardzo żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mam z tej firmy stół i krzesła, - badziewie, ile razy patrzę na ten zakup to mnie krew zalewa, jak mogłam kupić coś takiego - gdzie ja oczy i rozum miałam, to nie jakość to bylejakość za wysoką cenę. Nic więcej tam nie kupię i nie polecam. Są przebarwienia na blacie stołu i na nogach. Okleina drewniana na stole pękła po 2-ch latach użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonkaZ
Też mi się niestety zdarzyło kupić ich komplet do jadalni, krótko i na temat - porażka. Kolejny stól z krzesłami postanowiliśmy kupić tak jak nasi znajomi w Ola Mebluje i tak samo jesteśmy zadowoleni. Teraz przynajmniej wiemy za co zapłaciliśmy, a komplet na pewno posłuży nam długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA NA TYCH MEBLOWYCH OSZUSTÓW z SZYNAKI I MEBLOMODY - całą historia w linku https://www.facebook.com/antymeble/p...47197155468157, Meble szynaki są robione na odwal i maja tysiące wad konstrukcyjnych. Pierwsza wada wyszła na stole, zaczęły wychodzić plamy, po kilku miesięcznej batali przyjechał ich serwisant i od razu blat wymienił opowiadając jaki to burdel mają na produkcji i jak nic nie testują i nie sprawdzają. Ostatnio półką wyhaczyła się (co jest dla nie nie do pojęcia jak takie coś mozna ludziom wciskać) z ich gównianych małych zaczepów - nikogo nie było w domu - a te błazny już sam jakiś wiceprezez i szef produkcji przyjechali i stwierdzili że sami sobie ja zrzuciliśmy, szkoty na kilka tysięcy złotych. Jakby dziecko pod tym stało to by go zabiło. UWAGA DAL MNIE TO OSZUŚCI I BANDYCI A ICH MEBLE MOGĄ ZABIJAĆ , pomijam już wadliwość ich mebli, ani jeden nie jest zdatny do użytki z całego kompletu velvet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moemi84
Paged!!!!!!!!!!!!! Okropieństwo!!!! Jak myślę o tej firmie to wściekłość mnie bierze... Stół po 4 miesiącach miał krawędzie zniszczone i zaczeła okleina odchodzić wydalismy na sam stól 3 500... Co do reklamacji zapomnij ich zdaniem zawsze Wasza wina... Na złączach stołu brzegi sie pozadzierały... Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacqez
Nigdy więcej mebli tej firmy. Faktycznie ładny wygląd lecz pod tym płaszczykiem badziewie. Kupiliśmy komplet mebli do jadalni i salonu 6szt krzeseł Terra stół Bergamo i ławą w tym samym stylu. Mebel stosunkowo drogi. Uważaliśmy że za ceną idzie jakość nic bardziej mylnego. Krzesła mimo pięknego wyglądu pękają i są NIEBEZPIECZNE strach posadzić na nich znajomych na imprezie domowe. Dochodziło do tego że prosiliśmy wszystkich gości by się nie opierali o oparcia Kilka reklamacji i Paged Agata meble zwróciła pieniądze za krzesła. Niestety kupiliśmy wszystko jako komplet dopasowany pod kolor a zwrócono nam za krzesła teraz mamy wielki problem z dopasowaniem krzeseł do stołu. Firma Paged uważa że da się komplet rozdzielić lecz większej bzdury nie słyszeliśmy. Nam został problem poszukiwań i koszty. Paged i Agata meble olały nas całkowicie sprzedając badziewie. Bardzo lubiliśmy sklep Agata meble kupiliśmy tam masę rzeczy teraz nasza mogą tam już nie postanie mimo że wybraliśmy już meble dla dzieciaków do pokojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Ja też uważam stoły i krzesła do jadalni za największy badziew ,,chyba że tylko do ozdoby lecz absolutnie nie można korzystać!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Dramat mam meble z kolekcji Aspero  ten z ekspozycji był zupełnie inny niż ten który dostałam , pani Ciołek od reklamacji ma przykazane z góry żeby odrzucać reklamacje 

( wyprzedaja stany stany magazynowe , 

a późnej odrzucają reklamacje ) 

zapacilam za stół krzesła i stolik 10000 nie polecę tej firmy dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa

Paged, Nie Polecam, mam 6 krzeseł ( wizualnie cudeńka) z tkaniną z Il grupy  , czyli droższej i stół bergamo koszt 5300 i chwilkę po gwarancji zauważyłam że rogi krzesła mają przetarcia ( nie zrobily sie w jeden dzień,) reklamacja odrzucona  bo pan od reklamacji - "Pani tarła rogi", jakiś żart! po co komu taka czynność i już nastepne krzesła mają to samo ..a juz po gwarancji...krzesła nie do jadalni tylko na wystawę...Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×