Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kfik

Normalne?

Polecane posty

Gość kfik

Czy to normalne, zeby po 3-4 tygodniach chodzenia ze soba mowic sobie nawzajem, ze sie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------
mi mezczyzna powiedzial na pierwszej randce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz
10-12 lat to nprmalne:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gD
Jeśli się kochają, to dlaczego mają tego nie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfik
Zaznaczym z gory, z enie chodzi o mnie tylko o moja byla i jej nowego chlopaka :D A i nie jestem pewny czy i wczesniej juz sobie tego nie powiedzieli ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfik
No wlasnie, zauroczenie, ja bylem zauroczony, ale nawet nie myslalem, zeby to nazwac milosc... bo to przeciez nie to... Ale czy to normalne zeby dziewczyna 18 lat i chlopak 20 lat po takim czasie takie rzeczy sobie mowili? ;-P Troche mnie to smieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe heh he he
Nowa dziewczyna mojego byłego wyznała mu miłość po 3 dniach znajomości :D Nie usłyszała wtedy od niego tego samego, ale się nie przejęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfik
Tak, przez 2 mieisace sie wyleczyla ze mnie, po ponad roku bycia ze soba i zaraz szukala kolejnego, krecila z jendym ale w koncu jest jeszcze z kims innym. Nowy chlopak, ktoremu po parunastu dniach wyznaje milosc, on jej i pisza sobie w opisach na gg "Kocham zycie i Ciebie", "My bez siebie nie umiemy zyc", "Kocham Cie tak baldzio" itd. Ja rozumiem jakies nastolatki tak sobie moga pisac, ale jzu niemal dorosli ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piórkuję
wy chyba po12lat macie ,takie głupoty... ehh "kocha.." hehehe jeszcze wam zycie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
---------->kfik A co ci to przeszkadza, że takie opisy na GG mają? Niech się kochają. Kobiety lubią się afiszować z uczuciem przed światem i jak bardzo są szczęśliwe. Jak znajdują podobnie wylewnego faceta to jeszcze bardziej im się to pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfik
Ja mam 12 lat? :-D ja sie wlasnie smieje z tych opisow na gg i milosci po paru dniach bycia ze soba. I sie wlasnie pytam czy to co sie teraz u mnie dzieje jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfik
Dla mnie takie opisy sa smieszne i dziecinne, tyle ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
---------->kfik Chyba normalne, każdy w pewien sposób jakoś reaguje na nowego partnera swojej "byłej". Zainteresowanie jest oznaką zazdrości (chociaż w małym stopniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
------->dea Pisząc o afiszowaniu się miałem na myśli właśnie wiek (18) - lata LO - to i zachowanie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfik
Taaaa, tylko ze to chyba jej gdzies 5-6 chlopak :D Poprzednim bylem ja i twierdzila, ze po raz pierwszy w zyciu naprawde kocha. Ja sam wyznalem jej milosc po pol roku, chociaz przyznam sie, ze to bylo jeszcze zauroczenie... Dopieor pozniej mniej wiecej doswiadczylem jak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfik
Przejmuje sie, bo poki mam z nia codzienny kontakt staje sie wrakiem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×