Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Co mam na siebie założyć.....??

Polecane posty

25.09] 18:09 agulaaaaaaaaaaa W piątek mam pierwszy zjazd na studiach(zaoczne,pedagogika).Nie bardzo wiem co wypada a co nie mi założyć.Nie chcę ubrać sie na apelowo-biała bluzka,czarne spodnie,ale też nie wypada iść w adidasach.Myśle o czarnych bucikach,dzinsach,marynarka czarna,a pod nia bluzeczka seledynowa w serek.Jak sądzicie?Czy może lepiej koszule?Prawdopodobnie bede wychodzić na srodek-po indeks,potem przysiega..Co proponujecie?Napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna555
Moim zdaniem nie powinnaś się aż tak 'wyzywajaco' ubrać "seledynowa bluzeczka..." Według mnie jak załozysz juz niech bedzie jeans'y i do tego białą bluzke z długim rękawem i na to może byc jakiś żakiet, ale ja jednak ubrałabym sie na 'apelowo' indeksy... dla mnie biała bluzka z długim rekawem do tego spódnica ołówkowa (najmodniejsza) i buty:P hehe:) nie zapomnij powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markauja
rzeczywiscie biala bluzka to pewniak:) w takich sytuacjach, a raczej koszulowa (garniturowa) z kolnierzem, nie musi byc biala:) fajnie bedzie wspolgrac z marynara,pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej jakis elegancki
skórzany komplet - spodnie i kurteczka lub spódnica i żakiecik. Tak aby elgancko a zarazem "pociągająco" dla nowych kolegów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×