Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

MÓJ robi pyszną jajecznicę, zawsze wniedzielny poranek roznosi się po calym domu zapach cebulki i innych bajerów, które dorzuca do jajek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegooo
Ola, które piwko wychylasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pomarańczowa to znowu ja z innego forum........:-D Zdradzam Was, a co, też mi się coś od życia należy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Było dobrze, przebudział się raz ok 21 i zaraz usnęła bez płaczu, potem przed 4 rano był płacz, aczkolwiek usnęła w ciągu 2 minut, wstała o 6 i dostała jeść...Oby tak dalej, w dzień karmie ok 3 razy....Mąż jeszcze śpi....I Wy też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Żono, ranny z Ciebie ptaszek...właściwie to poranne wstawanie to pewnie sprawka Inusi...Gratuluję nocy, jestem pod wrażeniem...Dzisiejsza będzie jeszcze lepsza...Powiedz ile razy do tej pory Inez jadła w nocy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
3 lub 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
tak, idę teraz robić śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maluchy już przy stole...szykujemy się na 9.30 do logopedy. I znowu muszę zabierać ze sobą małą...:-( Zajrzę do Was po powrocie... Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, przepraszam za wczorajsze zniknięcie bez słowa, ale znajomi przyjechali, a później już nie miałam siły piwko przechyliłam jedno małe, mi starczy :D mam weekend wolny od niewypała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Zaganiam męża do krojenia warzyw na sałatkę, młoda śpi (z małymi oporami), rodzice niedługo przyjadą, a Wy co porabiacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
My ? Próbujemy uciec od krojenia warzyw na sałatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, do garów!!! :-D Biedna ta Twoja Kasia, może chociaż nakrył bys do stołu...? Witajcie ponownie U mnie kolejny ciepły i słoneczny dzień...Ciężko będzie przyjąć załamanie pogody, które, prędzej czy póżniej, nastąpi...:-( Niemamnika...ale masz labę, dwa dni bez niewypała... Jak wykorzystasz ten czas? P.S. Czym wyczyścić monitor łć by nie zostały smugi, specjalne chusteczki do tego celu takowe zostawiają...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzyłem, posprzątałem, pokroiłem na sałatkę, j€z są teście. papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, jeśli nie koloryzujesz, gratuluję.... miłej imprezki....:-) Jest tu ktoś czy wszyscy na grzybach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaaaaaaaaa
nie wiem czy normalna jestem mimo wszystko zabieram głos i mysle że tak jak wszyscy normalni ludzie pracuje, gotuje obiad (czasami) ogródek (jak mam ochote) siedze przed TV (czasami) a wieczory net i ta ulubiona kafeteriaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Normalnaaaaaaa. Zapraszamy wieczorem, wtedy tu trochę gwarniej... Ja jadę na rowery z dzieciakami więc na razie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Śpicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję, nie śpię... Jest tu ktoś? moj komputer, uparaty skubaniec, nie chciał mi wyświetlić tej strony....Pokonałam go własną konsekwencją działania...i jestem, mam nadzieję, że nie sama/ Jak minęła sobota... Ja przejechałam z dzieciakami 13,5 km na rowerach. Mój mały, artysta super pedałuje, trudno za nim nadąrzyć...Córa w specjalnym foteliku, rzecz jasna...Tyłek mnie boli jak nie wiem co... Potem kaloryczna kolacja w miłej knajpce i do domu...teraz siedzę i stękam z przejedzenia...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jesteście, już mi się samotnie zaczynało robić mi też nie chciała się otworzyć ta strona, chyba coś było nie tak Madzia, zazdroszczę Ci wycieczki, też bym pojeździła, ale mój rower się zaczyna sypać i boję się jeździć z małym. Wyszykuję go przez zimę, bo w tym roku trochę mi się wysłużył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj samotnie spędająca weekend...:-) Myślę, że za rok będziesz musiała zakupić rowerek dla synia, będzie mił przecież prawie cztery lata, to odpowiedni czas na naukę jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×