Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego Kasiu!!!!! Spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy i czego sobie życzysz!!! Oczywiście winkiem wieczornym nie pogardze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonji tato składa życzenia i mówi, to 28 urodziny ? Ja mówię, dziękuję tato, że mnie odmłodziłeś...Ja już 29 lat kończę... :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam Kasia, co z tym winem??:) Ja się wzięłam za sprzątanie...Jeszcze zupkę ugotuje i będe leżała do góry brzuchem:D Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, Dula, \"biedactwo\"...Teraz zacznie Ci się gotowanie obiadków, robienie kolacyjek, prasowanko... ;) Zobaczysz, nie ma to jak u Mamy...;) A tak poważnie: wszystko ma swoje dobre i złe strony...:P Zasiadam do kompa, najwyższy już czas zapłacić ZUS-y... Miłego dnia Wam życzę...U nas pochmurno...niestety... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie:) U Nas słonko świeci:) Madziu ja już zauważyłam, że nie ma jak u mamy a to dopiero pierwsze kilka dni:) Zgadnijcie kto wczoraj do Nas przyszedł jak akurat obiad szykowałam:D Wieczorkiem zrobiłam pieczarkową więc dzisiaj jak znalazł:D A prasować o dziwo lubie...(ciekawe tylko jak długo:D ) Dzisiaj kolejny szalony dzień mnie czeka...Trzeba wypić kawkę co by mnie pobudziła:) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko, obstawiam, że miałaś kontrolę teściowej...wpadła pewnie sprawdzić czy Synio na pewno ma co jeść... A może się myle, może to Twoja Mama zajrzała skontrolować czy nie dzieje Ci się żadna krzywda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama nie ma w zwyczaju wpadać bez zapowiedzi:) Wygladam przez okno patrze mama Mojego:D Puka Mój ja wpuszcza a Ona mówi ze przyszła na obiad:D Więc zjadła...A jaka zadowolona że nie musiała sama gotowac tylko ją obsłużono...I tak najlepszy był Mój...Ja w kuchni a On mi na ucho...\"pierwszy i ostatni raz\":D:D chyba pomyślał, ze się wściekłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze trafiła skubana....., ale Twojego nie wyprowadzaj z błędu, niech myśli, że byłaś zła...W innym razie będziesz miała Teściową codziennie na obiadku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Dziulaa wezmę sobie Twoje rady do serca;) Coś mnie dzisiaj ząb pobolewa...chyba muszę do dentysty...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, jak boli ząb, należy odwiedzić dentystę...(poradzę Ci bo to moja specjalność...;) ) Lepiej wcześniej, rzecz jasna...Ty to wszystko wiesz, ja wiem...ale zdopingować Cię nie zaszkodzi...:D A Helga milczy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doping dobra rzecz:D Tak Helga chyba zapracowana...Ja mam dzisiaj dzień ziewania, jeszcze u Nas też się zachumrzyło i najchętniej to uciełabym sobie godzinną drzemkę. a tu po pracy do domku...oiadek i musze z mamą jechać do szpitala do wujka, pewnie zleci do 18, potem mamy zamiar sie wybrac do slepu bo sanitariaty do łazienki i cały dzień latania...Chyba zaczęłam narzekać to już za duzo nie będe pisała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja się już chwaliłam, że zaliczyłam I semestr...? no...to ZALICZYŁAM I SEMESTR...:D Powinnam opić, ale chwilowo nie moge...za to jak już będę mogła to ....nawet nie chcę głośno mówić co bedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny...:) Zapowiada się ładny dzionek, więc przed pracowitym weekendem zrelaksuję się w ogrodzie z gracką, łopatą i grabiami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje Magda!!! U mnie dosyć chłodnawo dzisiaj, ale lepsze to niż zima:P Zapraszam na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się z Wami do poniedziałku...🖐️ zostaję na weekend w Warszawie...:) Odpocznę, mimo zajęc w szkole...;) Pozdrawiam Studentki, Żony Informatyków i Informatyków...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten deszczowy poniedziałek:) Jak tam kobiety po weekendzie ?:) Zasiasam do kawki bo bez niej dzisaj ani rusz.Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze jesteście dzisiaj zapracowane:) Ja nie miałam prądu ponad 1,5 h i się wynudziłam za wszystkie czasy.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie doczekałam się na Was...Zbieram się do domku:)Zajrze tutaj poźniej do Was....o ile będzie do kogo:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przeprawszam, że milczałam...Miałam, mam i jeszcze będe miała przez jakiś czas urwanie głowy...Papierkowe zaległości...brrrr.... Obiecuje poprawę jak tylko się z tym wszystkim uporam...:) Studentki, jak minął weekend? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na uczelni miałam zajecia tylkow niedziele, więc szybciutko zleciało:) Miałam troszkę pracy teraz w domu bo łazienka się robiła...Teraz Mój pracuje przy komputerze a ja zaraz uciekam do wanny i do łóżeczka:) Miłego wieczoru i dobrej nocy Wam życzę🌻Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś lubi wiercenie w ścianach bloku, to zapraszam do siebie ;) Od wczoraj wiercą po kilka godzin dziennie, Inka nie potrafi spać w dzień...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochaniutkie:) Wstaje, patrze za okno a tam...ŚNIEG!!! A ja juz myslałam, że wiosna zacznie się w pełni wrrr Zimno, plucha..... Pocieszę się kawką🌻 Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U nas mgła, pada deszcz..:( Zasiadam do kawki, bez ciasteczka...Zapraszam...:))) Mam dzisiaj mega lenia...Wy też? na pewno tak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam lenia dzisiaj...:D Skąd wiedziałas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś mega pechowy dzień. Nastawiłam budzik na 6:45 i oczywiście zrobiłam to co zawsze - czyli stwierdziłam że jeszcze 5 minut i wstaje. Przesunęłam budzik o 10 minut ... a przynajmniej tak mi sie wydawało:-/ Wstałam o 8 a na 8:30 mam do pracy - pierwszy autobus 8:20, porażka. Samochodu nie mogłam wziąć bo jest u mechanika. Spóźniłam się koło godziny, wpadłam do sekretariatu, dałam informatykom klucze do sali nie wyłączając alarmu, w wyniku czego cały budynek miał pobudkę:P Do tego buty mi przemokły:-/ Stwierdzam jednogłośnie, że to nie jest szczęśliwy dzień. Poza tym też mam lenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę wyjechać na Święta na Słowację, może macie jakiś namiar na fajny domek do wynajecia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo wyszło słonko, +10st, po deszczu ani sladu...od razu lepiej...Aż chce się żyć...:) Czas pomyślec o obiadku...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa jak ja Ci zazdroszczę pogody...Ja własnie jechałam do biura do Katowic, zimno, plucha, zalegający snieg...Spradzałam prognoze i jeśli jej wierzyć to jutro powtórka z rozrywki.Dopiero koło piątku ma się zacząć wypogadzać. Zrobiłam sobie gorącej herbatki bo normalnie zmarzłam...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×