Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Jasne Helga, kawka zawsze jest mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurnik nadal nie działa... Witajcie Dziewczynki Malinki;) zimno u mnie okropnie, wieje silny wiatr, nic tylko siedzieć w domu...Kupiłam Małemu łyżwy i musze dzisiaj jechać z nim na lodowisko...:) on mi nie daruje, musi wypróbowac...;) Zasiadam do kawki...kto ma ochotę na kolejną małą czarną, w dobrym towarzystwie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeej czy wy też macie dziś tak okropnie senny dzień? Masakra po prostu, wypiłam kawe i nic nie pomaga, teraz biore się za drugą... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrzę za okno to najchętniej poszlabym spac...Sypie śnieg... :( I to jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas leje deszcz:( Ale tata mój pojechał w trasę w Twoje okolice Dziulaa i dzownił i mówił, że sypie śnieg... Też jestem jakaś senna i na dodatek rozdrażniona...Trudne dni...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem rozdrażniona...przegrałam z Kasią...znowu...😡 Może nadejda i dla mnie lepsze czasy... Oj, sypie Dula i to zdrowo, Tacie pewnie ciężko będzie się jechało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam się za sprzątanie w biurze co by mi się takj nie nudziło:) Jak mnie boli brzuch...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula może weź tabletkę albo herbatkę sobie zaparz, melisa jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubie takich dni:o Zagram sobie teraz w literaki a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie małą przerwę na papieroska:) Kto potem zagra ze mną w literaki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, chętnie bym z Tobą zagrała, ale po pierwsze nie potrafię, po drugie już Ktoś mnie dzisiaj ograł i jestem zdołowana...;) Nawet mój sześciolatek ograł mnie przed chwilą w warcaby...Zdecydowanie mam zły dzień... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys grałam bardzo dużo, ostanio jakoś zapomiałam o kurniku, a grałam w chinczyka, literaki, warcaby, kalambury, wiecej nie pamiętam;) Ja idę grac a w jakim pokoju jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będę kiedyś pracodawcą zablokuję pracownikom dostęp do internetu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Dziulaa ja bym tam im powzoliła:P ram z Helga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Helga:) Ja juz w domku, po obiadku:) Ale leje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łdanie tak drwić z koleżanki... 😠 Ja w domku, po kolacji :) Ale sypie...Znowu nas zasypało...Qrcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrrrrrrrrrrrrr, -12 st, biało, na szczęście wygląda na to, że zajrzy do nas słonko... Ja chcę ciepełka!!!! 😭 Witajcie, mam nadzieję, że u Was cieplej...:) Miłego dnia i zapraszam na paróweczki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas też zimno jak diabli, ale śniegu nie ma. Ja wczoraj byłem na szkoleniu BHP :( Blisko 5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenie bhp....jak ja ich nie lubię:o Dziulaa My wcale z Ciebie nie drwiłyśmy!:P U Nas też zimno...nawet zamek mi zamrzł w aucie...Stąd 15 minutowe spóźnienie do pracy u mnie dzisiaj wystąpiło:) Kolega przysłał mi link...Ale się usmiałam, zobaczcie sobie sami jakich \"artystów\"mamy:D http://www.cda.pl/gry-online/3/lech.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym dodać, że wczoraj poprawiłam sobie humor zakupem butów...półbutów więc wiosna byłaby wskazana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D A gdzie zaginęła Helga z Żoną? Pewnie siedzą na Literakach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzies tutaj na kafe na jakimś topiku wyczytałam coś takiego: wpiszcie w google kutas, albo idiota i kliknijce szcześliwy traf zobaczcie co Wam wyszuka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wyszuka co ma wyszukać. Szkolenia BHP są u nas raz na 5 lat, akurat teraz trafiło... Ogólnie nie było źle, bo mówili ciekawie, tylko że po co robić takie rzeczy po południu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ale jest zimno...Rano chyba jakoś tego nie czułam...Wyszłam do samochodu z informatykiem co by mi poradził coś na te zamki:D a tu tak zmno ze dłonie mi zsiniały....Ja chce wiosnę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×