Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Mam tak okropnego lenia, że nie sposob się go pozbyć... do życia budzi mnie fakt, że na czwartek zapowiadają ocieplenie...Póki co, nadal leje...:( 🌻 Zasiadam do kolejnej kawki bez ciasteczka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zimno i pada i zimno i pada.... bleeee Mam mega lenia od wczoraj, dziś jest ciąg dalszy, ja chce słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno...choć podobno ocieplenie zbliża sie wielkimi krokami... Tego sie trzymam... Dziecko zawizione do przedszkola, śniadanie zjedzone, pranie się kręci, obiad się robi, spacer w planie...miłego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj, Święta mają to do siebie, że rzadko sie udają...Niestety... Nie będe się jednak rozpisywać...było minęło...;) A jak tam u Ciebie ? Idę popracować w ogrodzie...pogoda się poprawiła...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Ja dzisiaj tez mam lenia...i już tak od dlużego czasu. Oj niedobrze:D U mnie pogoda tez średniawa ale nie pada narazie:) Madziu nie udały Ci się Świeta??niedobrze... Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po świętach... Podobnie jak u Magdy, obiad się robi, pranie pierze....Inka patrzy na bajki, byłyśmy na spacerze, ale zimno, a ponieważ jesteśmy świeżo po chorobie szybko wracałyśmy do domku...Teraz capuccino i odpoczynek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale dałam sobie czadu ...z gracką w ogrodzie...To lepsze niż aerobic...;) Bardzo wieje...ciekawe co przywieje...? Mam nadzieję, że to ciepełko z Amsterdamu... Okropnie chce mi się spac...Wypiłam trzecią kawę i nadal ziewam...Może zdrzemnę się pic minutek? Dula nie powiedziałas nam jak Ci się mieszka...nie jestes zawiedziona? No i ciekawa jestem jak właściwie rozwiązaliście sprawę Świat? Byłas u tesciów? :) spaaaać.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapracowane, do nas dziś przyszła wiosna, zaraz idziemy na spacer do agencji nieruchomości :d Bez skojarzeń....Wszystko wskazuje na to, że Damian złapał infekcję ucha.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękna pogoda... Słonko, błękitne niebo, +18st...tylko wiatr zimny... Niunia spi a ja mam chwilkę na nudę... Gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewno są zapracowane, aż mi wstyd ze tak się obijam. Dziulaa może napijemy się kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijam trzecia kawkę...Popracowałam cięzko w ogrodzie...znowu wszystko mnie boli...Pieknie na dworze, mam nadzieje, że tym razem wiosna przyszła na dobre... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie tez pogoda super. Podobno weekend ma być bardzo ciepły:) hurra:D Madziu mieszka mi się bardzo dobrze, choć przyznam że czasami zdarza mi się pomysleć że nie ma jak u mamy;) W 1 dzien swiąt byliśmy na śniadaniu u Mamy Mojego, na obiedzie u Moich rodziców.w 2 dzień świąt spędzlismy u siebie, mielismy gości:) Dzisiaj mamy w planach małego grilla na działce:) Trzeba korzystać z pogody:) A teraz zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do kawy... Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona ze zmiany...:) U mnie tez cudna pogoda, nie moge sie nacieszyc... dopijam kawke (bez ciacha) i gnam do ogrodu...Czeka mnie sporo pracy... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słonko swieci...aż chce się uśmiechac:) Zbieram się stąd juz:) Podrodze tylko na małe zakupy skocze i bede odpoczywac:) Cieplutki weekend się zapowiada:) Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Widze, że wypoczywałyście przez ten piękny weekend bo nawet tutaj nie zajrzałytscie;) bardzo ładna pogoda jest u mnie....wiosna w pełni wreszcie:) Dzisiaj juz w pracy, zasiadam z kawką do komputera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, zasłużyłam na porządny odpoczynek...Trawnik wykoszony...Popijam więc kawkę (nadal nie zagryzam ciachem...)... już nic nie chce mi się robić... Pogoda cudna, oby jak najdłużej... Pozdrawiam!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa ja chętnie bym się z Toba zamieniła i dzisiajszy dzień spedziła aktywnie na świeżym powietrzu...a nie przyklejona do krzesła w klimatyzowanym pomieszczeniu.... Echhhh ja chce na urolp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym, Edytko, że ja się z Tobą nie zamienię...:P mimo odcisków na palcach i niezłego zmęczenia , bardzo lubię to moje\" kosiarkowe szaleństwo\"... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Zapraszam na kawkę:) Wygląda na to, ze kolejny cieplutki dzień Nam się zapowiada...Super:) Muszę się po pracy wziąść w koncu za moją pracę mgr bo seminarium mam w sobote....Ale w sumie to potem bede miała z głowy:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Edytko, ja tez powinnam się zabrac w końcu za pisanie...Musze oddać pierwszy rozdział do czerwca... Powiedz, Wy też piszecie referaty na zaliczenie Seminarium? Przyłączam się do kawy a poniewaz pogoda i u nas piękna, zaraz spadam na jakiś spacerek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nigdy nie pisalam żadnego referatu zeby uzyskać zaliczenie seminarium. Moją promotorką jest Pani Dziekan. Zawsze mówiła że zeby dostać zaliczenie z seminarium ( np. na licencjacie) to tzreba np. oddać skończony pierwszy rozdział.Ona go sprawdzała, jak było coś nie tak to tzreba było poprawiać i tylko tyle. W sumie rozmawiając ze znajomymi to się ciesze, ze nie mamy jakiś wymyślnych form zaliczania seminarium;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja mam w tym tygodniu gościa w domu - moja mama przyjechała wczoraj i zostaje do soboty....Dziś byłyśmy na pysznych lodach, zakupach i w szukac mieszkan w agencjach...niestety tu klapa....mało mieszkań do kupna...pozdrawiamy....u nas lato dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze u Nas wszystkich dzisaij taka ładniutka pogoda:) Ale coś dzisiaj nasza klientka wspomniała ze od jutra ma być ochłodzenie....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówią ochłodzenia nie wyglądam, ale licze na jakiś wiosenny deszczy...Zrobiło sie sucho...za sucho... Wróciłam ze spaceru...Gorąco...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A jednak wczoraj dobrze pisałam...U mnie chlodno i padał w nocy deszcz...Teraz nie pada ale na dworze kałuże. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią się przyłącze \\_/P \\_/P Pogoda faktycznie nie za fajna ale od przyszłego tygodnia ma być znowu ciepło :D Nakombinowałam i mam 28 i 29 kwietnia wolne, od szkoły i od pracy:D A ze apetyt rośnie w miarę jedzenia to kombinuje jeszcze bardziej żeby mieć wolne 30 kwietnia i 2 maja. A wy dziewczyny jak pracujecie podczas długiego weekendu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też chłodniej i po wiosennym deszczu...Zerwał sie wiatr, ciekawe co tym razem przywieje? Ja kombinuje na \"majówkę\" jakis wypad nad morze...Problem tylko z miejscami...zobaczymy...co ma byc to bedzie. Podobno weekend majowy ma być upalny...oby ta prognoza nie sprawdziła się tak samo jak ta świateczna, ktora też zapowiadała ciepłe i suche świeta (nie musze dodawać, że się nie sprawdziła...) Czas pokaże a póki co zrobiłam sobie morfologię i jutro okaże się czy udało pogonić sie anemię. Dopijam kolejna kawkę, nadal bez ciasteczka, choć to niewiele zmienia, waga stoi uparcie...Może powinnam się cieszyc, że nie rośnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj, zapowiadają przymrozek....Jak można bezboleśnie przestawic się na takie zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×