Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca bez skutku

Wolno iśc z psem w Gorce?

Polecane posty

Gość szukająca bez skutku

szukam jakiegoś regulaminu parku, ale nic... Czy wolno psa zabrac na wycieczkę na Turbacz? Chocby i na smyczy. (pies jest yorkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca bez skutku
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje, czy ktoś brał psa na wycieczkę do Gorczańskiego PN i jak to się skończyło;) Ale na Turbaczu z reguły plączą się jakieś psy, jeden nawet z nami kiedyś na wycieczke poszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca ze skutkiem
Tak do waszej informacji (chociaż nie wydaje się by ktokolwiek był zainteresowany), zadzwoniłam na Turbacz i powiedzieli że wolno przyjśc z pieskiem, jeśli mały i nie będzie na łóżku spał:) Zobaczymy czy jakiś GOPRowców po drodze licho nie przyniesie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że można,nie rozumiem dlaczegoby nie,moja psina przewedrowała z nami większośc szlaków Beskidu i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z Gorców (Turbacz, Gorc) i przy wejściach na szlaki są tablice z zakazami, między innymi jest zakaz wprowadzania psów. Inna sprawa, że na szlaku mijaliśmy psy (jamnika, setera i yorka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca ze skutkiem
O, ktoś znalazł mój temat po takim czasie ;) My też wtedy wzięliśmy pieska w góry, dzielnie przewędrował z Rzek na Turbacz i następnego dnia z powrotem :) I też spotkaliśmy innych ludzi z Yorkiem, strasznie podobnym do naszego, nie było żadnych problemów, pies jest karny i w dodatku młody więc mu nie przyszły do głowy żadne wybryki z dziką zwierzyną, był pijany szczęściem że tyle łąki do biegania, ale jednocześnie troche przestraszony i raczej trzymał się blisko koło nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebe4
do żadnego z parków narodowych nie wolno wprowadzac psów. Oczywiscie ze ludzie tak robia, to inna sprawa, ale generalnie jak spotkasz pracownika parku to ma on obowiązek nałożyc karę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca ze skutkiem
ebe - nie wolno do parku narodowego, ale np jeśli któreś okolice mają status tylko parku krajobrazowego, to wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro przy wejsciu jest tablica z zakzaem to znaczy ze obowiazuje zakaz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukająca ze skutkiem - z tego co wiem do parku krajobrazowego wolno wprowadzać psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
a nie wolno.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×