Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawimnieto

kto mi wytłumaczy DLACZEGO TO WYBACZYŁAM

Polecane posty

Gość ciekawimnieto

bo sama nie moge sie zrozumiec:( pojechałam z chłopakiem na dyskoteke poklocilismy sie na samym wstepie bo była tam jego była. Ja jestem z nim miesiac ona była 7 miesiecy. On nagle zniknął i ona tez znikneła wyłaczył telefon i juz sie na dyskotece nie pojawil:(ja musiałam wrocic taksówka a on był z nią. Ona potem do mnie dzwoniła:(mowilaze oni dalej sie kochaja ze bede razem ze mam zejsc z drogi. Rozmawiałam z nim chcialam aby mi wyjasnił.mowił ze nie chce byc z nią ze jej nie kocha ze wybrał mnie i błaga oprzebaczenie. Przebaczyłam. Na drugi dzien dzowniła znowu opowiadała ze przyjezdzał przez ten miesiac do niej:(mnie oszukiwał Comam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawimnieto
błagam pomozcie mi bodostaje na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjooooo
ile ty masz lat? 17,18? daj sobie spokoj.jestes z facetem miesiac i myslisz ze to juz milosc do grobowej deski?jeszcze wiele takich facetow spotkasz. olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiało odpowiadam
Dziecko, daj sobie z Nim spokój. Chłopak nie wie czego chce ... będziesz cierpiała a On będzie raz chciał być z Tobą a raz z byłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dostałaś na głowę i nie wiem, czy cokolwiek/ktokolwiek Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawimnieto
mam 23 lata on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawimnieto
ja sama nie wiem i naprawde kocham Go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjooooo
po miesiacu spotykania sie wiesz ze juz go kochasz? facet nie wie czego chce, jego byla dzwoni do ciebie. i tak wroci do niej.co was laczy?nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawimnieto jestecie ze sobą ledwo miesiąc, w trakcie którego - jeśli wierzyc jego byłej, a wiele wskazuje że ona może mówić prawdę - on cały czas Cię oszukiwał... O czym to świadczy? O tym, że według mnie powinnaś sobie dać z nim spokój, póki jeszcze nie jesteś zbyt mocno zaangażowana (to, co w tej chwili bierzesz za miłość to wg mnie po prostu zauroczenie, mocne, ale jednak zauroczenie. To zbyt krótki okres żeby kogoś pokochać naprawdę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj ejj ludzie dziewczyna jest zalamana przestancie ja krytykowac czy to milosc czy nie ... ja na twoim miejscu (wiem ze to trudne uwierz milam tak samo) zakonczylabym ten zwiazek .. np jesli ciebie kocha to bedzie walczyc o ciebie ..a jesli ty go olejesz (a on cie nie kocha )wibierze druga droge czyli worci do niej ...pamietaj to facet musi sie o ciebie starac nie ty o faceta wiec olej go i poczekaj cierpliwie co zorbi ...:) a jesli odejdzie nie byl wart cham ciebie :) no a jesli chodzi o ta dyskoteke nie zapominajmy ze ...faceci mysla \"kutaskami\" wiec byla mogla mu postawiac sprawe jasno .... no i sie facet mogl skusic wszyscy popelniamy bledy ale ja go nie tlumacze bron boze moim zdaniem powinnas dac mu sie wykazac :) pozdrwaiam i sie nie zalamuj ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do końca tyg
no sorry jesli on pomyslal 'kutaskiem'... to olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawimnieto
ale ona jest zla dziewczyna wciaga go w narkotyki ryje mu w głowie rozmawialam z jego mama:przez nia zaczal klamac,zrobil sie agresywny a ja chce go z tego wyciagnac wierze ze zrozumie to i odwdzieczy mi sie za wszyskie krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×