Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

PiNaKoLaDa

Czemu Go nie doceniam...?

Polecane posty

Go艣膰 jakbym czytala o sobie
Pinakolada wpadne tu wieczorem sciskam Cie cieplo:) i raz jeszcze dziekuje za topik 馃尲:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ok...ja si臋 dzisiaj z moim nie spotykam bo tatu艣 wraca po miesi膮cach nieobecnosci... ale zaraz napisz臋 mu jakiegos smsa w stylu \"jak mija dzien kochanie?\" :) b臋dzie dobrze...musi by膰:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niedoceniony
Nie doceniasz go bo sama siebie nie doceniasz? On widocznie wlasnie za to cie kocha i probuje ci caly czas mowic ze jestes wspaniala a ty uparcie twierdzisz inaczej i mu to okazujesz to jest poza toba, ale to ty mu to okazujesz a on robi wszystko zebys sie zmienila i docenila siebie i jego. Cholera ale to skomplikowane

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upppppppupupu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
musz臋 z zadowoleniem stwierdzic ,ze pierwszy dzie艅 \"zmiany na lepsze\" mog臋 zaliczy膰 do udanych:) Porozmawialismy przez telefon, posmialismy si臋 potem \"dobranoc. Kocham ci臋\"...\"ja ciebie tez kocham\" i koniec rozmowy. Nie powiedzialam nic niemi艂ego...mam nadziej臋 ze jutro nie zchrzani臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agoonia
wiesz co czytaj膮c to co piszesz przypomnia艂a mi sie historia z przed 3 lat mojej kolezanki (miala wtedy 22 lat), mia艂a ch艂opaka z jaki艣 rok czasu, on kocha艂 j膮 do szale艅stwa ..wpania艂y ch艂opak,mia艂 plany ..marzenia z ni膮 zwi膮zane, ona go kocha艂a podobno ..(tak mi mowila) ale by艂a osch艂a,zmanierowana, on oddany i swiata poza ni膮 nie widzia艂, pewnego wieczoru umowili sie , on mial po ni膮 przyjechac , dosta艂a telefon od jego przyjeciela ktory powiedzia艂 jej ze R. nie 偶yje, zgin膮艂 w wypadku samochodwym, jecha艂 do niej.. dziewczyna do dzi艣 nie umie sobie wybaczyc, wyt艂umaczyc, jest sama , teraz docenia to co straci艂a ,a straci艂a anio艂a, okropnie to smutne ale daje wielkiego kopa w ty艂ek i pozwala zrozumiec niektore rzeczy a zw艂aszcza DOCENI膯 nie chce cie obrazic, ale z tego co piszesz nie zas艂ugujesz na niego :( jak sie kogos naprawde kocha to go sie nie rani!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Boze...wiem ze nie zas艂uguj臋(juz to pisa艂am) ale przeciez nie mog臋 go zostawic i powiedziec \"Wiesz, nie zasluguj臋 na Ciebie. Sprobuj ulozyc sobie zycie od nowa\"...on by si臋 zabi艂 gdybym tak zrobi艂a...zreszt膮 kocham go. Chc臋 by膰 lepsza... zmieni臋 si臋 dla niego...ju偶 to sobie obiecalam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
agoonia a co teraz si臋 dzieje z twoj膮 kolezank膮? ulozyla sobie zycie? Zmienila si臋 po tej historii?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agoonia
czy zmieni艂a , mh to napewno:) ale czy na lepsze? tego nie wiem, napewno teraz inaczej na wszystko patrzy, ale teskni za nim ,placze ,mimo ze to juz kilka lat :( w tej chiwli jest sama i dobrze jej z tym,nie chce znow nikogo "zranic" ale uwarzam ze z takim nastawieniem zawsze bedzie ranic i z nikim nie uda jej sie u艂ozyc zycia , ehh wiem ze ci cie偶ko , wierze ze sie starasz, nie jedna dziewczyna zazdorsci艂a by ci, a moze kazda :) jesli uwazasz ze jest to ten jedyny to zrob wszystko aby sie zmieni膰, bo kiedy艣 on moze stracic to tego wszystkiego si艂y i checi i poprostu odejdzie ... trzymaj sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agoonia
Boze...wiem ze nie zas艂uguj臋(juz to pisa艂am) ale przeciez nie mog臋 go zostawic i powiedziec "Wiesz, nie zasluguj臋 na Ciebie. Sprobuj ulozyc sobie zycie od nowa"...on by si臋 zabi艂 gdybym tak zrobi艂a...zreszt膮 kocham go. Chc臋 by膰 lepsza... aha jeszcze jedno, to ,ze napisalam ze nie zas艂uchujesz na niego to bylo tylko w przenosni, nie chodzi艂o mi o to zebys miala go zostawic, tylko zmienic cos w sobie zeby艣 zacze艂a go tak samo albo podbnie traktowac jak on Ciebie , udany zwi膮zek wymaga cierpliwosci , zrozumienia , czasem i trzeba tez ust膮pi膰. Poprostu potrzebujesz czasu , on to zrouzmie jesli kocha :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 33234234432234234
a ja my艣l臋 偶e on jest dla Ciebie taki s艂odki w艂a艣nie dlatego 偶e Ty dla niego nie Bo gdyby艣 sama mu ci膮gle popiskiwa艂a 偶e go kochasz, wielbisz, nie dawa艂a mu spokoju dzwoni膮c i pisz膮c, ci膮gle rzuca艂aby艣 mu si臋 na szyj臋 - on nie by艂by ju偶 taki s艂odki. Wiem co m贸wi臋, mam ponad 30 lat i do艣wiadczenie w najr贸偶niejszych zwi膮zkach. Najbardziej o mnie zabiegali i najbardziej mnie kochali ci moi partnerzy, dla kt贸rych by艂am osch艂a lub stroi艂am fochy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 te偶 kiedy艣 by艂em jak tw贸j
ch艂opak, nadskakiwa艂em dziewczynie, kt贸ra mnie niszczy艂a w tym stylu co ty jego. Teraz mam now膮 i jestem zupe艂nie inny, dojrza艂em i moje uczucia s膮 dojrzalsze. Nie zachowuje si臋 juz jak zakochany szczeniak i jest o niebo lepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie wiem czy zostalam tu dobrze zrozumiana...ja nie zamierzam mu slodzi膰 tylko by膰 normalna. Nie lapac focha bez powodu i pokazac ze zalezy mi na tym zwiazku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jeszcze mi si臋 co艣 przypomnialo... zawsze jak ja zlapi臋 focha to on przychodzi i si臋 przytula i np pyta \"Kochanie co si臋 sta艂o?\' a ja wtedy go odpycham i uciekam na fotel jak siedz臋 na lozku i mowi臋 \"zostaw mnie\" \"nie dotykaj mnie\" \"odczep si臋\" \"jedz ju偶\" \"po co dzisiaj przyjechales\" \"nie chcialam zebys przyjezdzal\" ........i tak w kolko:( On si臋 wkoncu wkurza , mowi ze zachowuj臋 si臋 jak rozpieszczona krolewna i wychodzi z pokoju...no to ja wtedy lec臋 go odprowadzic do drzwi( zeby niby wygladalo przed rodzicami ze wszystko jesk ok). On zaklada buty i jak juz ma wychodzic to ostatni raz probuje zalagodzic sytuacj臋- przytula mnie i probuje pocalowac ale ja wtedy go odpycham i odwracam glow臋. On wtedy mowi np\"uspok贸j si臋 kochanie, co ci si臋 stalo?\"Potem mowi ze mnie kocha a ja wtedy wypycham go z mieszkania i szybko zamykam drzwi...czasami zd膮zy tylko powiedziec \"dzi臋kuj臋\" i popatrzec smutnymi oczami... Jestem okropna:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malisssa
no co Ty tak go traktujesz!!!!?? jestes okropna! biedny chlopak :( jak mozesz mu robic tak膮 krzywde! to nie ejst milosc moja droga, i ma racje zachwujesz sie jak rozpieszczona g贸wniara :O ile ty w gole masz lat?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja nie docenialam dopoki nie stracilam. Moze jeszcze nie do konca stracilam(oby oby). Mam nadzieje, ze sie ulozy, bo tak to do konca zycia bede sobie plula w brode :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przeczytalam reszte postow...i mam wrazenie jakbys pisala o mnie :( Ja wiedzialam ze zachowuje sie okropnie ale nie potrafilam przestac. Staralam sie ale nie wychodzilo. Na poczatku tego roku zaczelam sie bardziej starac, czasami wychodzilo, czasami nie. Szkoda ze on nie wiedzial o moich probach..bo akurat wtedy powiedzial dosc. Nie rozpadlo sie to do konca, probuje teraz wszystko naprawic i jakos ulozyc od poczatku, ale nie wiem czy wyjdzie cos z tego. Po tym co sie dowiedzialam wtedy od niego zmienilam sie nagle nie do poznania. Bez problemow. Fochy jak reka odjal. Szkoda ze moze za pozno. Proponuje porozmawiac z nim,powiedziec mu ze wiesz ze zachowujesz sie okropnie, ze chcesz to zmienic ale nie zawsze Ci to wychodzi. Przynajmniej bedzie wiedzial ze sie starasz. Gdyby moj wtedy wiedzial, na pewno wszystko potoczyloby sie zupelnie inaczej. Swiadomosc, ze chcesz dobrze na pewno nie zniecheci go do Ciebie, tak jak sie stalo w moim przypadku. Moj myslal, ze go juz wogole nie kocham i olewam, wiec uczucie mocno oslablo i przestalo mu na mnie zalezec. Teraz mocno sie staram by go znow przekonac do siebie....Nie mam zadnej gwarancji ze to sie uda :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej! Wczoraj si臋 spotkalismy-przez caly czas staralam si臋 pami臋tac o tym co sobie obiecalam...i po kwadransie okazalo si臋 ze wcale to nie jest takie trudne. Przez kilka ostatnich miesi臋cy nawet nie mialam ochoty z nim si臋 spotykac, a wczoraj zauwazylam ze nasze spotkania sprawiaj膮 mi przyjemnosc. Nawet kiedy nast膮pila nieprzyjemna sytuacja i juz zacz膮l si臋 wkurzac ...przytulilam go i od razu mu przeszlo:) Mysl臋 ze nie jestem jeszcze skreslona w jego oczach...po spotkaniu dostalalm takiego smsa: \"ANIOLECZKU moj SLODZIUSIENKI zycze kolorowej nocki! MILION GORRACYCH BUZIAKOW! KOO..CHAM CIE PONAD ZYCIE SLICZNIUTKIE moje SZCZESCIE\" :) ..zatem nie wszystko stracone:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja poierdole jaka klientka
starcisz go zanim sie obejrzysz, na pewno jaka艣 warta jego mi艂o艣ci dziewczyna o doceni, niekt贸re laski tak maj膮 jak ty , ze poci膮ga je macho kt贸ry i w pysk da, i wyzwie od kurew :D wtedy szczaj膮 za taki go艣ciem i wyj膮 do ksi臋偶yca 偶e by艂y takie suki do porzedniego faceta kt贸ry je tak bardzi kocha艂 :O powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ej...ja napewno nie nalez臋 do tych ktore jak to okresliles \"ze poci膮ga je macho kt贸ry i w pysk da, i wyzwie od kurew wtedy szczaj膮 za taki go艣ciem\"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja poierdole jaka klientka
no sorry mo偶e ostro pojecha艂am po tobie ale dam ci dobra rad臋 obud藕 sie dziewczyno, bo ka偶dy facet ma te偶 swoje granice upokorze艅 kt贸re mo偶e znosi膰. No ok poczyta艂a topik dalej i widz臋 ze sie zmieni艂as troch臋, ale pierwszy tw贸j post mnie normalnie wkurwi艂. !!!!i inne historyjki z przesz艂o艣ci, tak sie nawet psa nie traktuje, a co dopiero kogo艣 kogo podobno kochasz i kto tak bardzo kocha ciebie. Znam zwi膮zek w kt贸rym by艂o identycznie jak ty m贸wisz, ale do czasu w facecie nast膮pi艂a metamorfoza o 180 stopni, zmini艂 sie i nie da艂 soba po prostu pomiata膰 i to on zacz膮艂 by膰 osch艂y , nieprzyjemny i sfochowany a ona teraz dr偶y 偶eby jej tylko nie zostawi艂 i jest najs艂odsz膮 dziewczyn膮 jak膮 mozna sobie wyobrazi膰 tylko ze jego ju偶 to nie rusza i teraz to ona musi si臋 stara膰 zeby by艂o dobrze. tak偶e zanim nie jest za po藕no zmie艅 sie na lepsze i doce艅 GO!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja pochwal臋 Ci臋
dzikewczyno !!! najwa偶niejsze, 偶e u艣wiadomi艂a艣 sobie kilka wa偶nych spraw. czasami ludzie nie wiedz膮, 偶e s膮 szcz臋艣liwi - potrzebna jest terapia wstrz膮sowa... :) je艣li go kochasz to staraj si臋 wytrwa膰 w swych postanowieniach! 偶ycz臋 powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upupupuupupup

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×