Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okłamana

mąż seksoholik?

Polecane posty

Gość okłamana

Odryłam że na gg mój mąż ma dwa lewe konta i do nich hasła. Nigdy nie siedziałam na gg i nieinteresowała mnie obsługa tego, więc powiedzalam mu, że nacisnęłam słoneczko i pojawiło się żądanie hasła. Powiedział, że coś musiałam pomylić, ale nie dawało mi to spokoju, więc gdy go nie było weszłam tam znowu i znowu żądanie hasła. Z glupoty nacisnęłam ok i weszłam bez wpisania hasła, widocznie coś źle poustawiał. I zobaczyłam, że rozmawiał z dziewczynami z naszej okolicy i prosił się o sex. Zarzucały mu nawet, że nie chce ich bliżej poznać, to mówił że to miłość, że się zakochał i jej pragnie. Takie same teksty pisał do kilku dziewczyn jednego wieczoru! Robił to zawze, gdy musiałam wyjechać na parę dni. Teraz wiem dlaczego po moim powrocie historia była wykasowana i adresy w pasku. Gdy pytałam to ściemniał, że tak się samo robi, a on wchodził na strony tych dziewczyn z gg i oglądał fotki. Niektóre rozmowy były tak obleśne jakbym słyszała piętnastolatka. Powidziałam mu, że weszłam na jedno konto i widzialam te rozmowy. Twierdził, że z żadną z tych dziewczyn się nie spotkał, że to było tylko takie pisanie. To powiedziałam, że pisał jednej, że raz spotkał się z dziewczyną z neta, ale niestety niezaiskrzyło. Tłumaczył mi, że to było przypadkowe spotkanie i nic więcej. Prosił żebyśmy zaczęli wszystko od nowa, że on pójdzie się leczyć i nigdy mnie nie zdradził, że nie umiałby tego zrobić. Wczoraj udało mi się wejśc na drugie konto, podałam się za niego i zaczęłam rozmowę z jedną dziewczyną. Powiedziała, że nie chce go znać, bo od początku zależało mu tylko na sexie i po jednym numerku napisał jej, że mu nie pasuje. Teraz jestem już pewna, że mnie zdradził. Nie wiem po co te kłamstwa i zapewnienia o tym, że mnie kocha. W maju poznał w pracy jakąś kobietę i często mi o niej mówił i zaczął dziwnie się zachowywać. Znalazłam smsy w których pisał, że ją kocha, zaledwie parę dni po tym jak ją poznał. Gdy mu o tym powiedziałam, tłumaczył że ona jest tylko jego przyjaciółką i jej zwierza się z naszych małżeńskich problemów. Zażądałam żeby zerwał tą znajomość. Przeprosił, a parę dni potem jak znowu mnie nie było, szukał dziewczyn przez gg, o czym dowiedzialam się teraz. Dwa miesiące temu miał urodziny, tak się starałam, żeby było dobrze, byłam miła, a on jakiś dziwny. Cały czas tłumaczył, że to z przepracowania. Wierzyłam mu, bo dużo pracował i rozumiałam dlaczego nie chciał się kochać. Dziesięć dni po jego urodzinach, jak mnie nie było, umawiał się przez gg i właśnie z jedną z tych dziewczyn wiem na pewno, że się kochał. Ze mną nie miał ochoty od bardzo dawna, a jak już to dbał tylko o siebie. Przygotowalam mu kilka niespodzianek na urodziny, ale mówił że ma inne rzeczy na głowie, a nie sex. Zarzucał mi, że zależy mi tylko na seksie, jakby to było coś złego, że chce się kochać z własnym mężem. On miał w domu to czego szukał u innych. Z tymi dziewczynami chciał się umówic tylko na numerek i do widzenia. Nie wiem co mam robić. Czy to ja jestem chora czy on. Gdyby ktoś mi opowiedział taką historię to powiedziałabym, że to kawał gnojka. Wydrukowałam te wszystkie rozmowy, ale one chyba nie mogą służyć za dowód, bo tekst widać normalnie jak w wordzie, więc można powiedzieć, że sama to napisałam. Nie mam gdzie iść mieszkać. Mam nerwicę od paru miesięcy i zastanawiam się nad pójściem do psychiatry. Jak go widzę to nie jestem w stanie uwierzyć, że mógł robić coś takiego. Jakbym nic dla niego nie znaczyła. Pisał tym dziewczynom, że chce się ze mną rozwieść, a mnie prosił o to byśmy byli normalną rodziną. Chciałbym mu dać jakąś nauczkę, ale nie wiem jak. Wszyscy w jego i mojej rodzinie uwazają go za spokojnego chłopaka. Tkwie w zawieszeniu, najchetniej bym stad zniknęła. Kłamstwo tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kawał ch....
sorry, że tak powiem ale Twój mąż to jakiś dupek... nie wiem jak Ci pomóc, ale powinnaś rozstać się z nim czym prędzej!! rozmowy z GG zachowaj - przydadzą się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
Wiesz co. On chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, że to jest złe. Nie ma żadnych zasad. Po tym jak nakryłam go na tych smsach z tą kobietą z pracy, znajdowałam następne do różnych dziewczyn, gdzie pytał się czy się z nim pokochają. Tłumaczył, że on wysyła te smsy pod byle jaki numer, bo wie że ja patrzę mu w telefon i robi mi to na złość.Tylko, że miał numery tych dziewczyn wpisane w spisie numerów, to wtedy mówił, że koledzy dają jakimiś dziewczynom jego numer, a potem one za nim wydzwaniają, a on, żeby je odstraszyć pyta czy będa się z nim kochać. Paranoja. To taki typ, że chyba sam wierzy w te kłamstwa. Wymyśla na poczekaniu. Gdy znalazłam smsa do jakiejś znajomej z pracy dużo starszej od niego, gdzie też prosił ją żeby przyszła się z nim pokochać to mówił, że to było na żarty, że takie żarty są normalne. Niedawno pisał do jakiejś dziewczyny, gdy spytałam co to ma znaczyć, to mówił, że chce go wrobić, bo pewnie sama to napisałam. Jak teraz to piszę to uświadamiam sobie ile było takich dziwnych sytuacji, ale nigdy go z żadna nienakryłam. mialam podejrzenia, że ktos był u nas w domu wlasnie po tym jak poznał ta kobietę. Przyjechałam do domu, a tam nawet posprzątane, chociaz wcześniej o to nie dbał. Zdziwiło mnie tylko to, że koszyczek w łazience gdzie miałam wałki do włosow był schowany do mojej szafki z ubraniami. Tłumaczył, ze był z kolegą tylko na chwilę u nas w domu, bo musieli sie wykapać i głupio te moje wałki wyglądały! Udało mi sie pozmieniac hasła, tak że teraz nie wejdzie na swoje konta. tylko boje się, że jak mi udało się wejśc bez hasła, jemu za którymś razem tez sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEZATKA____0
ja tez uwazam ze powinniscie sie rosztac, zostaw go jak ejst takim gupolem, to nie zasluzyl na twoja milosc, nie przezylam czegos takiego obym nigdy nie przezyla)ale facetom nie mozna wierzyc, pogadaj z znajomymi moze na poczatek oni ci pomoga trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Twój facet
musi mniec świetną gadke :O Boże jakie te dziewczyny są naiwne :O ... ... szczerze współczuje :( .... a jesli chodzi o te rozmowy ...to chyba można skopiować ...tak jak to rzeczywiście wygląda wkleić ... na jakąś stronke w necie i wydrukować oryginał ... ja sie dobrze nie znam ale za chwile spróbuje ...może jakoś ...Ci pomoge ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizze
Haslo dostepu do Gadu-Gadu bardzo latwo mozna obejsc, wiec to nic nie da (wystarczy skopiowac do odpowiedniego folderu nowy plik configuracyjny - zachowujac rozmowy z archiwum). Wedlug mnie - zbieraj dowody i mysl o rozstaniu, bo to chory czlowiek i szkoda Twojego zycia na uzeranie sie z nim. A swoja droga dziwie sie Tobie, jak mozesz tak na spokojnie przyjac fakt, ze Twoj maz Cie zdradza, ze uprawial seks z (niejedna) panienka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
Gadka wyglądała tak: on- zakochalem się, pragne cię, ona- ale nawet sie nie znamy, nie wiesz jak wyglądam, on- to nic, liczy sie miłość, ona jest najwazniejsza, chciałbym sie z tobą kochac, a ty?, ona- ale to przeciez dopiero pierwsze spotkanie będzie, on- ale ja cie kocham. Dupek. A najdziwniejsze jest, że nie były to tylko jakieś nastolatki. Rozpiętość wieku 20-41 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaq12wsx
a co Ty myslalas..jak by kot jednej dziury pilnowal to by z glodu zdechl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
Alizze, a kto powiedział, że spokojnie przyjmuje, pisałam wyżej, że ma nerwice i pojawiła sie krótko po tym jak dowiedziałam sie o tej pierwszej kobiecie. Gdybyśmy nie mieli dziecka to wyszłabym z domu tak stoję i nie oglądała go więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż milość
nie wybiera :-P Kopnij go w d.. bo z jakiś czas będziesz pisała ma forum samopomocy dla nosicieli hiv zarażonych przez współmałżonka. On tak cie kocha jak i te panienki - czyli wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizze
Ty mnie chyba nie rozumiesz. Mnie chodzi o KONKRETNE dzialania, a nie o pozory. Zbierasz dowody (jak sama nie potrafisz - na kompie, prosisz fachowca), poza tym to NIE ty masz sie wyniesc z domu, tylko on! Ale do tego bedziesz potrzebowac rozwodu z orzeczeniem jego winy - i na to potrzebujesz teraz zbierac dowody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Twój facet
to sa wazne dowody .... i działaj błyskawicznie ...bo jeszcze skasuje archiwum :( .... [ps. hmm.... on chyba nie dba o to żebyś sie o tym nie dowiedziała ....bo wystarczy ...ustawić funkcje nie nie zapisuj w archiwum :( ....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle---ja
slubowalas na dobre i na zle, pomoz mu z tego wyjsc on je tylko oklamuje by isc z nim9 do lozka powinnas pomoc mu sie z tego wyleczyc, chyba ze go nie kchasz i jest takim strasznym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizze
Tylko ze jak on sie zorientuje, ze mu zmienilas haslo - czyli ze grzebalas w Gadu-Gadu - to jeszcze usunie dane (archiwum rozmow) i zalozy nowe konto - a Ty stracisz dowody. Pomysl dwa razy zanim cos zrobisz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josos
A jak było dawniej? Czy on zawsze się tak zachowywał? To jest dziwne, ze on robi to tak ostentacyjnie. Faceci, którzy zdradzają najczęściej b. sie kryją. Wiecie co, ale ci wszyscy faceci z kims to robią. Po prostu nie rozumiem tych wszystkich kobiet, które godza sie na taki sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
"ale twój facet" wiesz co gdyby nie miał tych rozmów zapisanych w archiwum to wszystko by mu się pomyliło, nie wiedziałby z kim gada, ale niektóre rozmowy są chyba wykasowane, bo z kontekstu wynika, że już wcześniej ze sobą rozmawiali, a rozmowa w archiwum jest tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Twój facet
pewnie tak :( ... a może on lubi to czytać :( ? wiesz co zaczekaj jeszcze .... zbierz dowody ... a z nim szczerze porozmawiaj ...może naprawde możesz mu pomóc ...bo to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż milość
slubowalas na dobre i na zle, pomoz mu z tego wyjsc z czego idiotko? z okłamywania wszystkich wokół? On też ślubował jej miłość i o ile się nie mylę także wierność i uczciwość To co koleś rozumie pod pojęciem miłość to już wiemy... z archiwów gg Chciałabyś, żeby cię ktoś tak kochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
tak sobie mysle - własnie o to mi chodzi, że sobie slubowalismy i wierzyłam, że zawsze bedziemy razem. Rozumiem, że to co on robi to może być choroba i powiedziałam mu, żeby poszedł sie leczyc. Powiedział, że to zrobi i że powinnismy iść razem. Ja jestem gotowa z nim iść, bardzo chętnie, może ktos z zewnątrz mu cos uswiadomi.. Ale dowody zamierzam zbierać, bo juz za dużo razy mnie okłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może on ma
jakieś rozdwojenie jaźnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josos
Zbieraj dowody i przygotowuj sobie grunt do odejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
Alizze- jak dowiedział sie o tym, że weszłam na jedno konto to odinstalował gg, ale nie usunął tych kont. Ja zainstalowałam gg na nowo, on nie wie że jest. klikałam tyle razy na to drugie konto z hasłem, że w końcu sie otwarło nie wiem jak to sie stało dokładnie, bo się na tym nie znam. teraz do dwóch kont zalożyłam nowe hasła i nie może ich usunąć, ani wejść do archiwum, chyba że wejdzie takim sposobem co ja, czyli sama nie wiem jak. Moze wiesz jak to zrobic żeby wydrukowac oryginał tych rozmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josos
Faceci tacy są. Będa Ci czule patrzyc w oczy, a jak będą mieli okazję to przyprawia Ci rogi. To nie rozdwojenie jaźni tylko ich natura. W sumie to masz szczęście w nieszczęściu. Przynajmniej wiesz na czym stoisz. A ile jest kobiet, które sa pewne, że partner zdradza, a nie mają dowodów bo lepiej się kamufluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizze
Tylko inteligentni faceci staraja sie kryc ze swoimi podchodami i zdradami. Zwykli faceci tego nie robia, bo nie potrafia. Dowody zbieraj, zeby on Ci znow nie powiedzial w twarz, ze to nie prawda, co mowisz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż milość
dziewczyno, gratuluję rozumu "on je tylko okłamuje żeby je zaciagnąć do łóżka" a żone okłamuje w jakim celu? seksoholizm jest uzależnieniem od seksu z tego co wiem, a nie uzależnieniem od seksu z obcymi dupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizze
W Gadu-Gadu jest w menu Archiwum mozliwosc skopioania rozmow (rozmowy) do schowka i potem wklejenie tego do Worda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizze
A nawet zapisanie archiwum do osobnego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
Alizze możesz powiedziec jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
daje archiwum - zapisz- zapisz do pliku txt- zapisz w pulpit- nazwa pliku txt i zapisz, ale nic sie nie zapisało na pulpicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizze
Musisz otworzyc sobie Gadu-Gadu, tam na gorze okienka jest pozycja Narzedzia. Wybierasz z niej pozycje Archiwum. Tam masz te rozmowy. Wchodzisz do menu Edycja, wybierasz Zaznacz wszystko, potem do menu Archiwum (w tym okienku) i wybierasz Zapisz -> Zapisz do Pliku HTML. I podajesz miejsce docelowe i nazwe pliku z rozmowami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×