Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość la lutentenlat

Wrzućcie foty ubrań upolowanych w lumpeksie!!!!

Polecane posty

Gość la lutentenlat

:) To temat dla odważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może Ty pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la lutentenlat
Ja nie mogę, bo nic nie kupiłam jeszcze w lumpeksie, ale wszycy tak zachwalają te sklepy, więc pomyślałam, że może coś pokażecie. Chciałabym sobie kupić jakąś ładną, jesenną spódnice i może znalazłabym jakieś inspiracje. Większość osób z Kafeterii twierdzi, ze tam kupuje, więc myślę, że ktoś coś wklei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..........
o lumeksach krążą bajki jak o smoku a jak przychodzi co do czego to wstydzą się pokazywać te szmaty :) jak można pochwaliś się starą znoszoną szmatą ..........bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami jak się trafi
to kupuję tam ubranka dla dzieci, ale zaznaczam, że nowe i z metkami...tak, tak...jest taki lumpeksik, który ma całkiem nowe ubranka dla dzieci,ale trzeba trafić .w sklepie za podobne rzeczy zapłąciłąbym 10x drożej.więc czemu mam nie kupić jak juz się trafi?hmmm...? nie mam tu przecież na myśli starych , wyciuchanym, zniszczonych ubrań,tylko NOWE rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ja nigdy w lumpexach nic nie znalazlam..przewaznie sprane niemodne ciuchy..jak cos lepszego jest to cena podobna do tej,za ktorą t-shirt kupisz na przecenie w cubusie czy w house:P zgadnijcie co wybieram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie ma cyfrowki
albo skanera bo wrzucilabym co nieco :) a szmatowatosc ciuchow z lumpeksow zalezy tylko i wylacznie od sklepu w wiekszosci faktycznie sa same szmaty ale mam upatrzonydwa w ktorych za niewielka kase mozna kupic markowe ciuchy czasem jeszcze z metkami oczywiscie nei wszystko warto kupowac w lumpeksach np zwykle koszulki bluzki itp niebardzo bo jesli nie sa zniszczone to sa niewiele tansze niz w sklepach (chociaz to tez zalezy od marki), ale np juz dzinsy, ktore wygladaja jak nowe np wranglera za 20 zl to jest cos prawda?:) albo zakiety z dobrej jakosci welenki za 30 (nie takie badziewie jak na allegro tylko np porzadnych angielskich firm) ja mam problem z lumpeksami bo mam rozmiar 34 i powaznie ogranicza mi to mozliwosc zakupow, ale jak ktos ma 38, lub 40 to raj dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis upolowalam bajeczna bluzke na wyjscia albo na sylwka ,czarna przezroczysta ,dekolt w lodke ,boskie rozszerzane rekawy asymetryczne -za jedyne 14 zl na- allegro takie cudenka chodza za kilkadziesiat...i do tego jak nowka...ale zdjecia nie mam wiec trzeba uruchomic wyobraznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry lumpeks nie jest zły
no przecież taka arrakis napisala ze w lumpeksach ubiera się sama biedota. jakim cudem mamy mieć aparaty cyfrowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mamkkk
jaka biedota :D no jesli tak to "luksusowa biedota" jezdzacac vw passatè, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahhahahaha
to wklejcie zdjęcia, zamiast opisywać:D Ciekawe, jakie szmaty tam wygrzebałyście, że każda się wstydzi zdjęć pokazać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee aaaaaaaaaaaa
Widziałam setki passatów i na żadnym nie pisało passate tylko Passat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K.
Po raz kolejny przekonuje sie ze w wiekszosci pisza tu jeszcze dzieciaki :/ Co w tym smiesznego ze np. kogos nie stac na nowe ubranie? Zalosne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natenczas Wojski
tu nie chodzi o ludzi, których nie stać, ale o takich, których stać, a mimo to idą i szperają, bo taniej. Jeżeli chodzi o metki to gwarantuję, że wszystkie metki są wszywane w lumpeksach, a wszycie pozwala na wyciągnięcie większej kaski z naiwniaka, który myśli, że ubranie nie jest noszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaia
A mnie stać na ciuchy a mimio to zaglądam czasem do lumpeksów i znajduję tam ładne rzeczy w bardzo dobrym stanie - lubię wyglądać niebanalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mamkkk
nie mam czasu robic zdjec i ich wam wysylac.. :P z tym pasatem to naturalnie literowka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mamkkk
jego zdjecie moge ci przeslac, bo akurat kilka mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×