Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waq

Nie pozwolcie nigdy na to!

Polecane posty

Gość waq

Nie zrobcie nigdy takiej glupoty jak, nigdy nie wiazcie sie z dziewczyna/chlopakiem z waszej klasy! Ja jzu z nia nie jestem i teraz bardzo sie mecze... Nie z tego powodu, ze ja widze, ale z tego, ze ja dalej kocham, a wiem, ze ona mnie nie... Jelsi nie chcecie sie niszczyc nie robcie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. nauczycielkaaa
jutro bede pytac, odrobiles lekcje moje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
---------->waq Lepiej znajdz sobie inną dziewczynę (ale nie z klasy) to wtedy jej będzie głupio w twojej obecności a nie tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waq
Moze dla was to jest smieszne, ale mi nie jest do smiechu :-/ III klasa liceum, moze rzeczywiscie glupia sprawa... A po co mam miec nowa? Ja nie jestemz tych "jak nie jedna to druga", jestem staly w uczuciach, ale jak widac on chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee aż się boję
jestem staly w uczuciach, ale jak widac on chyba nie.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem z czego sie smiejecie. Moze i to nie jest jakis megaproblem, moze nie jest - dla was.Jesli dla kogos to jest problem to chyba nie na miejscu sa wasze teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaania
nie moge sie z Toba zgodzic... tzn jesli to wszyteko wyglada tak jak mówisz to rzeczywiscie ejst problem ale ja osobiscie jestem juz półtora roku z chlopakiem z mojej kkasy i jestem zajebiscie szczesliwa....hmm ale rzeczywiscie nie wyobrazam sobie co by było gdyby.....brrr wole o tym nawet nie mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×