Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośka25

Spotykam sie z 3 facetmi.....

Polecane posty

może od nich wymagasz za dużo????? traktuj ich na równi ze sobą nie sprawiaj ze sa lepsi czy gorsi nigdy nie porównuj do innych chwal zalety musza sie czuc wyjatkowi potrzebni no i DUUUUZO CZUŁOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to nie tak ja mam chyba po prostu feralnego koszmarnego pecha który, na dodatek nie chce mnie zostawić ...... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co????? znajdz sobie jakas pasje nic tak na facetów nie działa jak panna z własnymi zainteresowaniami i pasjami np joga albo kurs tanca albo jakis jezyk pojdz do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezka poczuj sie 100% kobieta pelna swojej kobiecosci sexappealu i wogole badz pewna sieie atrakcyjana tajemnicza zaden sie nie oprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz gośka a ja kuj.-pom. ---dobra dziewczyny zwiewam bo wcześnie rano do pracki... pozdrawiam was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie?? Może!! ja już nawet miałam iść do wrózki żeby się czegos dowiedziec co we mnie lub w moim życiu jest nie tak ,ale nie słyszałam o zadnej sprawdzonej wmoich okolicach .............. tez mam 25 lat i wciąż czekam!!! Moze się kiedyś doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa tylko nie do wróżki sorki za przeklenstwo ale jedna mnie tak kiedys nastrasyla ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nigdy nie mialam z tym klopotu zawsze bylam soba smieje sie opowiadam dowcpy nie jestem zmanierowana pusta alka na która nikt nie zasluguje a sskonczylam 2 fakultety i znam 4 jezyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też nie jestem głupia podobno, daleko mi do pustej wymalowanej lali ale jakoś nie mogę odkryć w sobie tego czaru. Brzydulą też podobno nie jestem .... więc nie wiem :( chyba takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×