Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośka25

Spotykam sie z 3 facetmi.....

Polecane posty

nie, nie jestem kolekcjonerka zaangażowałam sie emocjonalnie z 3 facetami pierwszy to kolega z pracy drugi mój dawny znajomy wciąż zakochany we mnie atrzeci to artysta, szalony--- nie wiem co dalej robic, uwielbiam ich 3 ale to nie na moje sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE JESTEM NINFOMANKĄ!!!!!! PO PROSTU TAK WYSZŁ JA CHYBA NIE POTRAFIĘ KOCHAC TYLKO JEDNEGO BO Z ZADNYM NIE JESTEM W TAKIM JAKIMS POWAZNYM ZWIAZKU CHCE BYC NIEZALEZNA I CZERPAC Z KAZDEGO COS INNEGO INTELIGENCJE, ADOSC ZYCIA WYOBRAZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak naprawde, niewiele z tego czerpiesz... zostaw ich, i znajdz kogos kto bedzie ci odpowiadal w 100%....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie ma takiego który mi w 100% odpowiada ja zawsze widze wady to jest straszne bo potrafie wziac torebke i sobie pojsc bo on nie spelnia jakiegos tam kryterium a ja naprawde chce byc kochana i kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka to fajna z ciebie laska.Ja też się spotykam z laskami .Trzeba żyć pełnia zycia i czerpać ile się da a komu to nie pasuje niech sobie zbiera np. znaczki i niech czeka na emeryturkę.Skąd jesteś może sie poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...fajnie
:) też kiedyś tak mialam- znaczy podobnie, bo w trzecim kochalam się nieszczęśliwie i probowalam go podrywac... ech, stare dobre czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo spotkam takiego w którym sie naprawde zakocham albo bede jak jakas nimfomanka ciagnac 3 zwiazki poki sie sami o sobie nie dowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu problem? Jak sie to lubi to czemu by się nie spotykać?Chyba że chcesz jednego z nich wyłonić na stałe a reszcie podziękować.A oni wiedza o sobie? Albo chociaż jeden z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedza o sobie mam takie wyrzuty sumienia wobec nich za ich zdradzam ze jestem dla nich mila i bezkonfliktowa i wogole najgorsze jest to ze oni sa naprawde we mnie zakochami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz teraz problem skoro teraz masz wyrzuty sumienia.Tylko w chwili slabości nikomu z nich nie przyznaj sie ze jest jeszcze ktoś bo nikt z nich tego ci nie wybaczy i jeszcze narobi tobie kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie tak ze ja sie tylko z nimi bzykam ja ich uwielbiam lubie spedzac z nimi czas rozmawiac gotowac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro z nimi się bzykasz i gotujesz i spędzasz czas to moment ale ja tu czegoś nie chwytam skąd tyle czasu ? czy nikt z nich nie pyta co robiłaś w danym dniu czy wieczorze? to jak często się spotykasz w ciągu np. tygodnia? przecież jeżeli oni ciebie darzą uczuciem to pewnie chcieli by sie nawet co dziennie spotykać-nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
Gośka - zwiąż się ze mną -- zostaw tych trzech i znjdź innego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tammmm
znajdź sobie innego na każdy dzien tygodnia a do tego przespij się psychaitrą do którego powinnas się udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
ps - ja też się spotykam z kilkoma kobietami. TACY JESTEŚMY PODOBNI .JA I TY. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola zawsze mam czas bo super kalendarzyk :-)))) ale widzicie ja lubie wylacznosc nie spotkam sie z facetem dla krórego bede 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tammmm
dziwkarz i nimfomanka - jaka piekna byłąby z was para, no, no, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola ja nimfomanka nie jestem a biopro tez nie jest dziwkarzem....chyba hihhihhi :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc szczerze nie wiem już o co ci chodzi? ty masz ich 3 a skąd wiesz czy u któregoś z nich nie jestes 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo z nimi duzo rozmawiam znam ich ja sama im nie powiedzialam ale o nich wszystko wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz wiedziec jak poderwac i utrzymac relacje z 3 facetami bardzo proste...... bądz miła i ich słuchaj!!! oni powiedza wszystko co ich boli co chca a wtedy nie bedzie konfliktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak mnie jakos się nie udaje a słucham i jestem miła, i albo żle trafiam albo już sama nie wiem co........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala lezka a ty skąd jesteś -chociaż z jakiego woj. ? gośka jezeli któryś z nich będzie dobrym aktorem to nie poznasz -możesz mi wierzyć znam to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×