Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia_p

facet i jego koleżanki z gg

Polecane posty

Gość joasia_p

Witam, co byście zrobiły gdyby wasz facet miał dużo koleżanek na gg i często z nimi rozmawiał, a do jednej mówiła żono a ona mężu bo znają się tak długo że są prawie jak stare małżeństwo, tak się określają, a jak mam pretensje to nie chce jej zwrócić uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mialam takich problemow.... zaufanie....to podstawa a kolezanki mozna miec wszedzie... a okreslenia.... zono, czy kochana przyjaciolko?? coz za roznica....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to
mam takiego dobrego kolege,ma dziewczyne(podobno,tak twierdzi),a codziennie do mnie pisze na gg, nie ma dnia,zeby nie napisal,a to co słychac,albo cos co dotyczy mojego opisu.Pyta sie ciągle o chłopaka,oczernia go itd.Mnie by wkurzalo jakby moj chłopak pisal tak z jakąs kolezanką,ale sama to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam takiego kolege
ja tez mam takiego kolege;] kiedys chcial ze mna byc ale nie wyszlo i od tamtej pory mowi do mnie siostrzyczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to
przeciez nie zagaduja do kolezanek,gdy nie chca z nia gadac.Maja na to ochote:) temu koledze sie bardzo podobalam,i tez kręcilismy ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej dalej dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_p
Ale czy wam nie przeszkadza jak was facet rozmawia na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2008
przciez to nic zlego ze rozmawia na gg,moj facet wraz z moja przyjaciolka mowia mi ze maja ze soba romans,albo mowi ze kocha moja siostre i mnie dla niej zostawi-to co ja mam w tym momencie robic??smieje sie z tego choc to coraz bardziej mnie wk...a takie zwracanie sie do kolezanek nic nie znaczy...i dziewczyno nie przejmuj sie takimi blachymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelnik cudzch gg
jestes w anglii joasiu p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_p
nie jestem w Polsce, wiem ze to blache rzeczy ale mnie takie cos denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajdeczka
no ja mam podobnie.tez ma te swoje kolezaneczki z gg...a jedna jest nawet jego niespelniona miloscia...to faktycznie troche boli ale co zrobic jak go kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_p
no boli, tylko co zrobic, zreszta mi nie chodzi ze rozmawia tylko jak sie zwraca. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajdeczka
moze to tylko zwykle rozmowy ale mogliby sie zastanowic co pisza i ze takie zwroty moga byc dla nas niemiłe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij tak samo rozmawiac z
z "kolegami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×