Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana i naiwna

rozwód?

Polecane posty

Gość zdesperowana i naiwna

może mi ktoś napisze jak go załatwić. Jakie musze miec dokumenty, czy wustarczy tylko to ze on odszedł, ale chyba nie ma kochanki. poprostu przerosła go sytuacja i pszeszło mu uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozew
napisz pozew albo idz do opieki oni ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana i naiwna
ale jak przejsc przez to piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojranyrany
ale jakie piekło? już Ci się zaczęło? no bo przez rozwód można również przejść spokojnie, bez szarpania się, histeryzowania itd. ale do tego trzeba siły charakteru przede wszytskim. jak mu przeszło, a Ty czujesz, ze nie jest już tak jak było, no to zalatwiaj rozwód, nie myślac zawczasu o tym, ze to będzie piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana i naiwna
ale już jest bo ja nie mogę zniesc tego ze on odszedł i przyjezdza do dziecka kiedy mu sie umysli na pare godzin. Dodam ze mamy 1,5 letnie dziecko i praktycznie sama je wychowuje. juz nie mam sily a on jak przyjedzie to tylko dodatkoey stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodzik
składasz wniosek rozwodowy - zastanaów się czego chcesz - rozwou z orzeczeniem (jego) winy? czy za porozumieniem stron? jak wyobrażasz sobie jego kontakty z dzieckiem - zaproponuj coś - np.: 2 weekendy w miesiącu, tydzień ferii, miesiąc wakacji? czy tez masz inny pomysł? on się dot ego ustosunkuje - jesli bedzie chciał częściej widywac się z dzieckiem - lepiej dla dziecka, ale dni powinny byc ustalone, bo jeśli nie bedziecie potrafili sami się dogadac, to będzie psuł ci wszystkie plany swoimi wizytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodzik
a jesli nie chcesz rowdou może byc na początek separacja a jesli nie separacja to możesz wnieść sprawę o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×